Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ЗА ФИНАЛА В ПАРИЖ ??
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
BaNaNa_DJO
(Не можах да видя такава тема ) Аре всички , които сме от ВАРНА ( доколкото знам сме доста ) , да се съберем някаде да гледаме мача всички заедно. Ако дойдат хора и от други градове ще е още по-яко .
Slimky
Аз предпочитам да гледам мача в къщи сам или най- много с баща ми, за да се сасредоточа максимално в мача, защото иначе не се получава smile.gif
Prince of Darkness
и аз предпочитам да го гледам у Слимки laugh.gif

ташака настрана, шси гледам мача в домашни усповия пред телевизора (естествено), не ми се пропуска нищо
Anims Tito
QUOTE(Slimky @ May 8 2006, 05:04 PM)
Аз предпочитам да гледам мача в къщи сам или най- много с баща ми, за да се сасредоточа максимално в мача, защото иначе не се получава smile.gif
*

На повечето важни мачове и аз съм така, но имам няколко приятели, които разбират от футбол и в тяхната компания също е яко dry.gif barcelona1.gif
А специално за финала на 170ти сигурно ще запазвам маса в трите лъва, така че ако някой от варна ( освен boixos nois ) изяви желание може да се присъедини. Но ми трябва сигурност, за да не се дъня пред хората понеже ме познават и често ми правят услуги dry.gif s_barcelona.gif
Fanàtico_de_Barça
QUOTE(Slimky @ May 8 2006, 05:04 PM)
*

При мен е същата работа.Винаги гледам мачовете на Барса сам или с баща си или рядко с брат ми.Но на особено важен мач като тоя бих го гледал сам вкъщи, единствено с шала,екипа на Барса,GSM-а и ключодържатела на БАРСА! s_barcelona.gif
Tunio
QUOTE(stef4o'o @ May 8 2006, 11:31 PM)
При мен е същата работа.Винаги гледам мачовете на Барса сам или с баща си или рядко с брат ми.Но на особено важен мач като тоя бих го гледал сам вкъщи, единствено с шала,екипа на Барса,GSM-а и ключодържатела на БАРСА! s_barcelona.gif
*

Браво , ама телефона как така ти е на барса ? wink.gif
Martessi
И аз предпочитам с бащата да гледам мача у дома,ще си купим биричка това онова и ще си е супер всичко smile.gif
Cherry
аз най-обичам със сестра ми и баща ми tongue.gif
Fanàtico_de_Barça
QUOTE(Tunho @ May 8 2006, 10:35 PM)
Браво , ама телефона как така ти е на барса ? wink.gif
*

Не.Той не е на Барса laugh.gif .Просто някакси имам чувството че носи късмет.А иначе всичките ми картинки в него са на Барса. s_barcelona.gif
Blood_Eyes
У вас Ви е по-добре или просто Ви е страх да излезете някъде с компания, за да не стане накъв гаф и да паднете и след това да Ви базикат. Лично аз ако бях фен на Барса бих го гледал с фенове на Арсенал. Тоест да се съберем 10-тина човека и да идим някъде. Е разбира се понати, за да не станат ексцесии след това wink.gif ЩЕ бъде голямо шоу.
Roddick`
Имах ли вазможност щтях да тоида обаче уви имам много работа и щте се задоволя само по ТВ-то. s_barcelona.gif s_barcelona.gif s_barcelona.gif
Fanàtico_de_Barça
[quote=Blood_Eyes,May 10 2006, 09:34 AM]
У вас Ви е по-добре или просто Ви е страх да излезете някъде с компания, за да не стане накъв гаф и да паднете и след това да Ви базикат. Лично аз ако бях фен на Барса бих го гледал с фенове на Арсенал. Тоест да се съберем 10-тина човека и да идим някъде. Е разбира се понати, за да не станат ексцесии след това wink.gif ЩЕ бъде голямо шоу.
*

[/q

Точно така е.Аз никога не гледам мачове на Барса с приятели именно заради тази причина. s_barcelona.gif
Roddick`
Tъй като гледам че повечето сабираня на канала са във Пловдид а аз, от София....за жалост немога да присуствам... sad.gif
catalunec
Ами аз съм навит, бях пуснал и тема за Пловдив, но засега само един човек от форума е писал в нея. Като гледам май ще гледаме в къщи...
Barca_girl
И аз ще си го гледам в къщи с баща ми и сестра ми (тя ще е за Арсенал), така,че ще е забавно.
FCB
QUOTE(Blood_Eyes @ May 10 2006, 10:34 AM)
*

То в такава компания... най-малкото нещо, върху което ще съм се концентрирал.. ще е самия мач laugh.gif
Lubo Metodiev
В 3-те лъва ще има най-малко десетина фена на арсенал от варненския клон на Фенклуба на Арсенал.
В София ще сме около 50 гънъри в Мърфис, а чакаме и Барселонци да дойдат.

BoixosNois
Е аз и nasbar и още мои и негови авери ще го гледаме в 3те лъва.Другите варненци от форума ако искат да знаят нещо повече да пишат smile.gif
Tunio
QUOTE(Lubo Metodiev @ May 12 2006, 12:00 PM)
В 3-те лъва ще има най-малко десетина фена на арсенал от варненския клон на Фенклуба на Арсенал.
В София ще сме около 50 гънъри в Мърфис, а чакаме и Барселонци да дойдат.
*

Kаде се намира това , аз съм от 2 години в софиа и незнам къде се намира това ? Ако ми кажеш и идат повечко тифозчета ( не ФЕНОВЕ ) може и да дойда smile.gif
Anims Tito
QUOTE(Tunho @ May 12 2006, 06:38 PM)
Kаде се намира това , аз съм от 2 години в софиа и  незнам къде се намира това ? Ако ми кажеш и идат повечко тифозчета ( не ФЕНОВЕ ) може и да дойда smile.gif
*

3-те лъва е единствения свестен пъб за футбол във Варна, другото са бирарии. Ако искаш заповядай smile.gif
BaNaNa_DJO
Ами и аз сигурно ще дойда. С един авер дето е фен на ВАЛЕНСИЯ ама е и фен на испанския футбол и ще е за БАРСА на финала.
Никога не съм ходил в това заведение ама разбрах къде е. Колко човека ще ходите ?
FCB
Един познат от Варна ми каза, че който отиде в 3-те Лъва с фенски артикули на Барса, можело да го помолят да си тръгне, или най-малкото да си има проблеми с англииските фенове... smile.gif
На мен отначало ми беше трудно да повярвам, но като знам какви стават британците, и британските фенове като се напият...
Anims Tito
QUOTE(FCB @ May 15 2006, 03:58 PM)
Един познат от Варна ми каза, че който отиде в 3-те Лъва с фенски артикули на Барса, можело да го помолят да си тръгне, или най-малкото да си има проблеми с англииските фенове... smile.gif
На мен отначало ми беше трудно да повярвам, но като знам какви стават британците, и британските фенове като се напият...
*

ами аз мисля да съм фланелка на Барса не знам, ама други артикули нямам tongue.gif
Не знам как ще стане - винаги е било кротко - мачове като Лиърпул-Челси, Арсенал-Челси, Арсенал-Ливърпул - не е имало проблеми. А и персонала съвсем няма да е за Арсенал бъди сигурен dry.gif
Ами и аз сигурно ще дойда. С един авер дето е фен на ВАЛЕНСИЯ ама е и фен на испанския футбол и ще е за БАРСА на финала.
Никога не съм ходил в това заведение ама разбрах къде е. Колко човека ще ходите ?

Ами аз запазих маси за моята компания за 4 човека, и за Boixos Nois с негови хора за още 6, така че ако имате желание минете да си запазите места. Ние ще сме на долния етаж s_barcelona.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.