Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Предложение: По-малко мнения на страница
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
_SEPULTURA_
Видях в други теми, че се търси олекотяване на форума при зареждане. Наблюденията ми в други големи форуми са, че на страница излизат по 10, максимум 15 мнения, като по този начин форума се зарежда значително по-бързо. Тва ще помогне на тези които са на трафик да не им наброява излищно отваряйки всеки път безброй мнения които вече са чели.
Tunio
Е това ние си го гласиме , не администраторите , смисъл ние можеме си го направиме 10 ли там 15 не съм сигурен за цифрата , аз съм си го направил максимално там 30 ли е колко за да са по малко страниците wink.gif
Slimky
Направих да се показват по 15 мнения на страница, преди това беше на 20 мнения, което си беше множко.. Благодаря, че ме подсети tongue.gif
_SEPULTURA_
Хехе радвам се, че си уважил предложението ми. Аз видях, че го има в индивидуалните настройки, но точно за глобалното 20 с което те пуска като се регнеш имах предвид да се понамали. Са вече зарежда доста по-бързо страниците. barcelona1.gif
FCB
Аз искам да попитам, дали не може да се увеличи малко броят на темите, които се показват на страница в даден раздел.. в момента мисля че са 18 на брой, не може ли поне да се закръглят на 20? smile.gif
Schnapps
Аз искам да подчертая друго !
В последно време забелязвам повторения на теми .Има моменти когато една тема е пусната на 2,3 места в 2,3 раздела ( най-често се случва в "Жълти новини" и "Новини") . Нека се постараем малко и да потърсим дали вече не е написано,това което искаме да изложим на показ Bulgaria.gif

А и тъка форума ще е по-подреден и по-красив за чуждите очи които влизат smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.