Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Забелязвам нещо...
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
BoixosNois
Не е моя работа да следя това кой какво пише но все пак има нещо което лично мен много за почва да ме дразни.Има юзъри които много ама много често пускат безмисленни постове.Например Vladuel:

мерси за снимките много са добри благодаря barcelona1.gif

дам и аз така мисля и аз съм за barcelona1.gif

е лошо само контузий дано се оправи по бързо barcelona1.gif

не ми се вярва това да стане но ще видиме barcelona1.gif

браво много е яко

а дано дано дано така стане

И още много такива изказвания.Vladuel нищо лично към тебе просто такива изказвания кратки безмисленни и без грам пояснение вече дразнят. s_barcelona.gif
Anims Tito
Честно казано и аз се дразня от такива постове от по едно изречение, но в същото време всеки има право да си каже мнението по дадена тема. Макар че това с едното изречение много често не изразява мнение dry.gif .
Аз пък да споделя в тази тема нещо подобно, което на мен вече 2 пъти ми се случва. Един потребител ( няма да казвам кой е, той си знае tongue.gif ) се опитва на ЛС, да ме обвинява че съм правил flood само защото съм поствал в доста теми, които според него били безсмислени. Ами като са безсмислени за него, той да не поства там и да не ги чете.
Та ако можем тука да я превърнем тази тема в кое е flood и кое не според вас dry.gif
Аз мисля, че човек може да си казва мнението по всяка една тема, по която реши, че има смисъл да се изкаже. Затова е форум нали така? И това, че става по-често за мен означава, че човека просто има какво да каже по темата. Аз специално винаги се стремя да си изказвам обосновано мнението и да разглеждам нещата от няколко страни и затова понякога се получават и по-дълги постове. А и като се завърже понякога спор или дикскусия с някой защо да не се поства?
Същия този потребител днес и той е наблъскал няколко поста в поредни теми ама никой нищо не му казва нали tongue.gif Няма смисъл да се зяждаме излишно - това ми е думата barcelona1.gif s_barcelona.gif
bEsTFCB
Ами ти можеш да разтягаш локуми и нищо да не кажеш а човека да се изрази със едно изречение и то да пояснява това което ти казваш със 10!!!
Иначе иа с съм на същото мнение.
Xavi_6№1
QUOTE(_-_BoiXosNoiS_- @ Apr 21 2006, 04:01 PM)
Не е моя работа да следя това кой какво пише но все пак има нещо което лично мен много за почва да ме дразни.Има юзъри които много ама много често пускат безмисленни постове.Например Vladuel:

мерси за снимките много са добри благодаря  barcelona1.gif

дам и аз така мисля и аз съм за  barcelona1.gif

е лошо само контузий дано се оправи по бързо barcelona1.gif

не ми се вярва това да стане но ще видиме  barcelona1.gif

браво много е яко

а дано дано дано така стане
И още много такива изказвания.Vladuel нищо лично към тебе просто такива изказвания кратки безмисленни  и без грам пояснение вече дразнят.  s_barcelona.gif
*

Специално за Владуел и аз съм го забелязал това,че пуска мнага често постове от едно изречение.Има и други такива юзери.Мисля,че просто трябва да ги помолим да пишат по обстойно и само ако имат да казват нищо по съществено ото това да се съгласяват с мнението на другия.
^Ico_2pac^
Аз още 1 седмица след създаването на форума казвах,че има много хора които само "наводняват"(флуудят) с малко безмислените си постове.Нямам нищо лично против никои.Просто съобразяваите се малко ако е възможно...
Anims Tito
QUOTE(bEesTFCB @ Apr 21 2006, 05:10 PM)
Ами ти можеш да разтягаш локуми и нищо да не кажеш а човека да се изрази със едно изречение и то да пояснява това което ти казваш със 10!!!
Иначе иа с съм на същото мнение.
*

Не искам да се заяждам , но ако си следил постовете ми ще видиш, че с 10 изречения казвам няколко неща, а не едно. Или ако е едно го анализирам. Хора сме все пак и изразяваме мисли и разсъждения нали? А не изречения dry.gif Ето примерно от твоя пост не се разбира на кое "същото" мнение си?
Xavi_6№1
Специално за nasbar,мога да кажа,че е един от юзерите,които прави най-смислени постове.Най-обстойни и диействително има разсъждения в тях!!!
bEsTFCB
Браво бе момци влезнахте във форума преди 2 седмици и вече айде да говорим за всички повечето от вас са много по отдавна във този форум покажете малко уважение към тях......
А иначе съм на мнението , че не трябва да се пишат безмислени и постни работи.
Anims Tito
QUOTE(bEesTFCB @ Apr 24 2006, 10:07 AM)
Браво бе момци влезнахте във форума преди 2 седмици и вече айде да говорим за всички повечето от вас са много по отдавна във този форум покажете малко уважение към тях......
*

Аз пък не разбирам какво значение има кой кога е влязъл ...когато е разбрал, тогава е влязъл...въпроса е след отва какви ги върши във форума, нали така? dry.gif barcelona1.gif . А уважението трябва да се показва към всеки един член на форума, нали в края на краищата сме тука обединени от нещо s_barcelona.gif и дори да не си съгласен с мнението на другия не трябва да има агресия и обиди. smile.gif
^Ico_2pac^
QUOTE(bEesTFCB @ Apr 24 2006, 11:07 AM)
*

ГАГАГА кои го каза.А уе еи момче ти си този които пишеше най-безмислените и глупашки постове тука и флуудеше най-много заедно с Туню.АМАН ЪФ Ю!!!!!!!
Schnapps
А бе оставете Nasbar на мира.Един разбран и по възрастен човечец от нас да има и вий му се нахвърляте.А и предпочитам да чета неговият "flood" от колкото разни заяждания помежду ви . s_barcelona.gif
Anims Tito
QUOTE(Schnapps @ Apr 24 2006, 03:21 PM)
А бе оставете Nasbar на мира.Един разбран и по възрастен човечец от нас да има и вий му се нахвърляте.А и предпочитам да чета неговият "flood" от колкото разни заяждания помежду ви . s_barcelona.gif
*

smile.gif Не се притеснявай...аз им прощавам...особено бързо на някои, които видно го разбират футбола dry.gif , а и познавам доста хора на такава възраст между 16 и 25, така че са ми ясни нещата. Но понеже гледам футбол от наистина много време ( около 27-28 години ) и знам много неща, затова се паля от време на време. А относно "flood"-а ми ...не мисля, че е това...по-скоро съм страшно запален по тази игра и по спорта въобще, попивам много информация и затова имам мнения по всякакви въпроси. Другото е, че в момента имам и време да стоя пред компа, но не винаги ще е така dry.gif . А и за мен това е начин на разпускане, да си "говорим" по този начин за любими теми. За спорт и футбол мога да говоря много, ама страшно много време и да не ми омръзне smile.gif s_barcelona.gif
bEsTFCB
ГАГАГА кои го каза.А уе еи момче ти си този които пишеше най-безмислените и глупашки постове тука и флуудеше най-много заедно с Туню.АМАН ЪФ Ю!!!!!!!

Спрете го тоя ве ......
Момче хвърчиш във облаците .!!!!
И не съм ти никакво момченце най малко със 10 години съм по голям от тебе .
^Ico_2pac^
QUOTE(bEesTFCB @ Apr 25 2006, 09:45 AM)
Спрете го тоя ве ......
Момче хвърчиш във облаците .!!!!
И не съм ти никакво момченце най малко със 10 години съм по голям от тебе .
*

Айде да не припомням кои отначалото на форума ми пишеше супер тъпащини и 2 седмици не писа на кирилица даже...просто не ме караи да го правя.И точно МОМЧЕНЦЕ ще ти викам,защото може и да казваш,че си по-голям от мен,но не ти личи по думите ти...Просто си седни,помисли си и разбери,че е така както казвам.Спомни си първите седмици на форума....кои отнясяше критиките за темата която водим сега.БЕЗ КОМЕНТАР ПОВЕЧЕ.Ако имаш нещо лично към мен пишеш ми съобщение.Не искам да занимаваме и другите,но и те ако искат да видят старите ти постове да видим лъжа ли аз...МОМЧЕНЦЕ
bEsTFCB
Колзет
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.