Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 10-те най-скъпи трансфера на Барселона
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
FCB
Попаднах на тази интересна информация, вижте само какви пари са пръскани за кого ли не.... някои трансфери са доста успешни, а други - направо налудничави.

1. Хавиер Савиола - 35,9 млн.евро от Ривър Плейт
2. Марк Овермарс - 32,2 млн.евро от Арсенал
3. Роналдиньо - 27 млн.евро от ПСЖ
4. Ривалдо - 24 млн.евро от Депортиво
5. Самуел Ето'о - 24 млн.евро от Майорка/Реал (М)
6. Жерард - 21,6 млн.евро от Валенсия
7. Джеовани - 19,6 млн.евро от Крузейро
8. Сони Андерсон - 18 млн.евро от Монако
9. Деко -18 млн.евро от Порто
10. Роналдо - 15 млн.евро от ПСВ
10. Дани - 15 млн.евро от Майорка
xenox
мале, 36 милиона за футболист дето тежи 50 кила! да не се повтаря! smile.gif
Schnapps
Мисля,че и Рикелме попада в този списък.До колкото си спомням цената му се въртеше около 20 те милиона.
Korazah
Жерард беше 20 мил smile.gif И не ги "изби" sad.gif
Martessi
И забележете колко от тези играчи не са успяли.Жерард,Савиола(горе-долу),Сони Андерсон и Джовани също разочароваха,Овермарс не направи нищо впечатляващо....
Korazah
Жерард smile.gif Джерард е др... Ами това е трагедията на Барса, мн мн мн мн лоши трансфери
Tunio
А рикелме колко беше ?
Martessi
QUOTE(Tunho @ Apr 12 2006, 07:02 PM)
А рикелме колко беше ?
*

И той беше доста скъп,няма начин да не е сред 10-те най-скъпи wink.gif А Шимао сме го взели на 19 години за 15 милиона евро!!! blink.gif blink.gif Също много неуспешен трансфер sad.gif
barby89
QUOTE(Vladuel @ Apr 12 2006, 05:40 PM)
наистина информацията е доста интересна  само вижте как сме взели Роналдиньо за 27 млн. а сега сигурно струва към 100 млн. даже той е безценен и не се продава  biggrin.gif  barcelona1.gif
*

Евала сладур за изказването.Рони няма цена.Та Бог копува ли се? s_barcelona.gif
FCB
Мне, сладурче... всичко на този свят си има цена, дори и Роналдиньо. tongue.gif
Нещо, което не се купува с много пари, се купува с още повече пари.
Korazah
Хм, после, ние жените сме били меркантилни!!!! smile.gif
Anims Tito
QUOTE(FCB @ Apr 12 2006, 02:38 PM)
Попаднах на тази интересна информация, вижте само какви пари са пръскани за кого ли не.... някои трансфери са доста успешни, а други - направо налудничави.

1. Хавиер Савиола - 35,9 млн.евро от Ривър Плейт
2. Марк Овермарс - 32,2 млн.евро от Арсенал
3. Роналдиньо - 27 млн.евро от ПСЖ
4. Ривалдо - 24 млн.евро от Депортиво
5. Самуел Ето'о - 24 млн.евро от Майорка/Реал (М)
6. Жерард - 21,6 млн.евро от Валенсия
7. Джеовани - 19,6 млн.евро от Крузейро
8. Сони Андерсон - 18 млн.евро от Монако
9. Деко -18 млн.евро от Порто
10. Роналдо - 15 млн.евро от ПСВ
10. Дани - 15 млн.евро от Майорка
*

Аз мисля, че с изключение на Жерард, Джеовани и Дани, всички други малко или повече са си оправдали парите barcelona1.gif Което е добър процент все пак dry.gif
Xavi_6№1
Доста интересна класация наистина.Рикелме действително е изпуснат в класацията и мисля,че той не може д се причисли към неуспешните,определено не извоюва титулярно място,по необясними причини.Вероятно не го пускаха достатъчно.
^Ico_2pac^
QUOTE(Leo`Messi @ Apr 12 2006, 07:57 PM)
И забележете колко от тези играчи не са успяли.Жерард,Савиола(горе-долу),Сони Андерсон и Джовани също разочароваха,Овермарс не направи нищо впечатляващо....
*

Не съм съгласен с тебе...Андерсон малко ли голове вкара?Джовани също...Овермарс мисля няма какво да го коментирам тои си остава велик excl.gif
Xavi_6№1
QUOTE(^Ico_2pac^ @ Apr 13 2006, 08:32 PM)
Не съм съгласен с тебе...Андерсон малко ли голове вкара?Джовани също...Овермарс мисля няма какво да го коментирам тои си остава велик excl.gif
*

Прав си и заека също не се представи лошо.Пак даде не малко на клуба.!
FCB
Абе, тва момченце Джеовани почти нищо не направи в Барса, даже не знам игра ли повече от година за нас.. сега го гледам, че рита в Бенфика, ама като го види човек едва ли си казва "това е футболист за 20 млн.евро".
Смешно е да се дават такива пари....
_Dexter_
70% от неуспешните трансфери са пране на пари
Anims Tito
QUOTE(FCB @ Apr 13 2006, 08:46 PM)
Абе, тва момченце Джеовани почти нищо не направи в Барса, даже не знам игра ли повече от година за нас.. сега го гледам, че рита в Бенфика, ама като го види човек едва ли си казва "това е футболист за 20 млн.евро".
Смешно е да се дават такива пари....
*

Ами с него взехме КНК с Боби Робсън и не играеше лошо, даже вкара и два-три гола на Мадрид през 1997-98 ако не се лъжа
bEsTFCB
Добра класация направете и за най ценни играчи примерно 5-тте най ценни играчи ас я виждам така

1 Роналдиню
2 Ривалдо
3 Марадона
4 Христо Стоичков
5 Иохан Кройф

ПС.
Това си е лично мое виждане smile.gif
FCB
QUOTE(nasbar @ Apr 13 2006, 10:43 PM)
Ами с него взехме КНК с Боби Робсън и не играеше лошо, даже вкара и два-три гола на Мадрид през 1997-98 ако не се лъжа
*

Бъркаш футболистите....
Anims Tito
QUOTE(FCB @ Apr 13 2006, 10:01 PM)
Бъркаш футболистите....
*

не става ли въпрос за този , който после игра и в Олимпиакос? Ако не е така - извинявам се s_barcelona.gif
Zoltar
QUOTE(^Ico_2pac^ @ Apr 13 2006, 08:32 PM)
*

така е андерсон и джовани допринесоха доста за двете титли през 1998 и 99.
FCB
Става дума за този футболист... името му е Джеовани, и в момента играе в Бенфика. Другия, който игра по времето на Робсън, се казва Джовани.

user posted image
Anims Tito
QUOTE(FCB @ Apr 14 2006, 01:43 AM)
Става дума за този футболист... името му е Джеовани, и в момента играе в Бенфика. Другия, който игра по времето на Робсън, се казва Джовани.

user posted image
*

Мерси...така съм съгласен. Тоя наистина нищо не направи в клуба, но за другия не вярвам някой да каже нещо ...мисля, че беше добър футболист и създаде доста емоции на феновете тогава barcelona1.gif
Anims Tito
QUOTE(xenox @ Apr 12 2006, 05:49 PM)
мале, 36 милиона за футболист дето тежи 50 кила! да не се повтаря! smile.gif
*

Хайде стига де, какво като тежи толкова. То да не е като при златото на килограм sad.gif Заека направи много за клуба, докато беше част от отбора. И не забравяйте, че неговите голове сложиха началото на сегашния тим. Бяха направили добър синхрон с Рони и Луис Гарсия. Между другото Рони колко тежи, да не е много повече, а?
xenox
а, роналдиньо е як! Савиола щеше да бъде един от най - добрите нападатели в света, ако беше с 10 см по - висок и с 15 кила по - тежък. евала за представянето му в Барса, но много губи от слабата си физика.
Martessi
QUOTE(xenox @ Apr 14 2006, 09:08 AM)
а, роналдиньо е як! Савиола щеше да бъде един от най - добрите нападатели в света, ако беше с 10 см по - висок и с 15 кила по - тежък. евала за представянето му в Барса, но много губи от слабата си физика.
*

Ако беше такъв както ти казваш пък нямаше да толкова бърз wink.gif А Роналдиньо наистина е много здрав,когато се съблече си личат яко мускули
_Dexter_
Савиола си е супер ... Не може всички да са стил Адриано
Schnapps
QUOTE(nasbar @ Apr 14 2006, 09:28 AM)
но за другия не вярвам някой да каже нещо ...мисля, че беше добър футболист и създаде доста емоции на феновете тогава barcelona1.gif
*

Не случаино по време на престоя си(Джовани) в Барса,Пеле бе казал,че вижда в Джовани себе си s_barcelona.gif
barceloncho
QUOTE(nasbar @ Apr 14 2006, 09:31 AM)
Хайде стига де, какво като тежи толкова. То да не е като при златото на килограм sad.gif  Заека направи много за клуба, докато беше част от отбора. И не забравяйте, че неговите голове сложиха началото на сегашния тим. Бяха  направили добър синхрон с Рони и Луис Гарсия. Между другото Рони колко тежи, да не е много повече, а?
*

Ми 80 кила и е 1.81 см
ALEX_CARDO
QUOTE(barceloncho @ May 16 2006, 03:13 PM)
Ми 80 кила и е 1.81 см
*

Аууу че той няма и 2 сантиментра бре tongue.gif tongue.gif tongue.gif
А иначе трансфера на Савиола за мен не беше неправилен трансфер. Савиола беше и все още е един много добър нападател, но особено когато играеше в Барса беше кошмар за противниковите защити, особено за по-бавните и тромави бранители.
Tunio
Спокойно следващата ще е Тианри Анри wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.