Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Досадното регване.
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Xavi_6№1
Ще помоля някой адмен или модератор,ако може да направи така,че да не се регваш при всяко влизане в сайта а да си запомнен за няколко дни.
Ако някой го промени ще му бъда благодарен,а и на други потребители вероятно им е досадно.
Tunio
QUOTE(Xavi_6№1 @ Apr 10 2006, 09:37 PM)
Ще помоля някой адмен или модератор,ако може да направи така,че да не се регваш при всяко влизане в сайта а да си запомнен за няколко дни.
Ако някой го промени ще му бъда благодарен,а и на други потребители вероятно им е досадно.
*

Извинявай , ама мисля че не се регваш при всяко влизане wink.gif
mitakabarca
Извинявай , ама мисля че не се регваш при всяко влизане wink.gif

Точно така. wink.gif
bEsTFCB
и ас нямнам никакжи проблеми със логването явно ти се е багнало нещо.
Schnapps
Съмнява ме ,че е от браузърът ти.Може да пробваш и това ако си с XP:

Start menu > Control Panel > Internet Options > Delete Cookies и се регваш на ново!
^Ico_2pac^
QUOTE(Xavi_6№1 @ Apr 10 2006, 09:37 PM)
*

Само ще те попитам. СЛОЖИЛ ЛИ СИ ОТМЕТКА ЗА АВТОМАТИЧНО ВЛИЗАНЕ????
Сигорно НЕ нали ?Като не си сложи си я и няма да се ИДЕНТВАШ всеки път еми ще си те пуска....
Xavi_6№1
QUOTE(^Ico_2pac^ @ Apr 11 2006, 06:32 AM)
Само ще те попитам. СЛОЖИЛ ЛИ СИ ОТМЕТКА ЗА АВТОМАТИЧНО ВЛИЗАНЕ????
Сигорно НЕ нали ?Като не си сложи си я и няма да се ИДЕНТВАШ всеки път еми ще си те пуска....
*

Сложил съм,но явно проблемът е друг,най-вероятно е от Браузера.Все пак багодаря!
Part
Сложи си Mozilla и проблемите ти ще се решат smile.gif
BaNaNa_DJO
Аз си влизам веднага без да се регвам. Проблема е някакъв друг при теб май !
Slimky
Значи за да влизате автоматично давате отметка на "автоматично влизане". Ако си дал отметка и все пак ти иска да се логваш всеки път ръчно проблема най-вероятно е в браузъра ти. Препоръчвам ти Modzilla Firefox- доста удобен, бърз и лесен за ползване браузер cool.gif
xixo
просто да си изтрие coockies...
Tunio
Аз пък ти препоръчвам операта smile.gif
bEsTFCB
операта не е ли програмка за теглене ?
_Dexter_
значи аз си влизам със IE и нямам никакви проблеми ... Имам и Мозилата , но избягвам да влизам от нея , щото ми святят все червени теми и не се маха ... а така се нервирам :Р
Schnapps
QUOTE(xixo @ Apr 12 2006, 01:50 PM)
просто да си изтрие coockies...
*

Пробвай с това което каза xixo,а и аз по горе:

Start menu > Control Panel > Internet Options > Delete Cookies и се регваш на ново
xixo
мдам... това е решението, а не сменянето на браузъра...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.