Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Призовавам ви...
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
FCB
Понеже сякаш на мен ми се скараха за някакви косури около форума, реших да направя тази тема.. и да ви призова, АКО нещо във форума не ви харесва, не ви допада, смятате че не е изкусурено докрай.. пишете, предлагайте, не си мълчете! smile.gif
Нали именно за това е този раздел, за да могат всички да решат как най-добре да изглежда това място. (или поне така би трябвало да е)
Най-после се зароди нещо, което може да стане доста хубаво за всички фенове на Барса, стига ние да си го направим така. (а и все пак форума е само на около 5 месеца, тепърва вярвам че ще се развива)
А един пост на ^Ico_2pac^, който имаше някакви забележки, ме провокира да ви призова, когато както в случая нещо не ви харесва, или ви прави лошо впечатление, просто си кажете мнението, вместо да го държите за себе си wink.gif
Дано има смисъл.
xenox
отскоро изчезнаха разправиите, така че струва ми се всичко е наред откъм атмосфера.

мен лично ме дразни това, че темите от директориите не се отварят направо на непрочетените постинги. реално ли е да се оправи?
bEsTFCB
tongue.gif Ще помагам със каквото мога
Martessi
Върнете ЦСКА-то,без него няма интрига във форума и при повторна издънка да си заминава веднага! wink.gif Това предлагам аз,иначе всичко е уред горе-долу ,добра работа на модераторите wink.gif Но мисля че понякога има много излишни теми wink.gif Добре направихте примерно като тая за Анри я направихте в една!Евала! wink.gif
Slimky
QUOTE(Leo`Messi @ Mar 31 2006, 08:05 PM)
Върнете ЦСКА-то

Това няма как да стане, няма да стъпи повече тук. Само да уточня, че беше баннат заради постоянни обиди към модераторите и форума, което няма да се толерира повече тук.
_Dexter_
QUOTE(Slimky @ Mar 31 2006, 11:45 PM)
Това няма как да стане, няма да стъпи повече тук. Само да уточня, че беше баннат заради постоянни обиди към модераторите и форума, което няма да се толерира повече тук.
*

Аз казвам ама никои не ме чу навреме .....

ЕВАЛА все пак ... .
^Ico_2pac^
Моито предложение е да не се отклоняваме толкова от Барса и да излизаме на теми световен футбол и да има специални теми за други отбори.Както казах в оня пост за които говореше FCB(евала ти правя,че си обърнал внимание)форума взе да се превръща повече като форум за Световния Футбол а не толкова за Барса.Разбира се не казвам,че не трябва да има интересни новини,мнения за български и сяктф футбол,но много взехме да се задълбочаваме в нещата...Това е просто моята гледна точка,не задължавам никои да ми я приема а и не мога да го задължа в краина сметка.Та това е моето мнение...
Tunio
Да ме направите Модератор , незнам какво толкова ще стане ако ме направите tongue.gif
^Ico_2pac^
QUOTE(Tunho @ Apr 1 2006, 04:31 PM)
Да ме направите Модератор , незнам какво толкова ще стане ако ме направите  tongue.gif
*

Извинявай ама ти ако станеш модератор аз по-добре да ида да си тегля въжето....Нищо лично wink.gif
Tunio
QUOTE(^Ico_2pac^ @ Apr 1 2006, 08:00 PM)
Извинявай ама ти ако станеш модератор аз по-добре да ида да си тегля въжето....Нищо лично wink.gif
*

Не си ти който ще кажеш дали ще съм или не , така че си гледай работата , НИщО ЛИЧНО smile.gif
Anims Tito
Аз мисля, че така горе долу форума си е добре като раздели. В края на краищата освен, че е форум на ФК Барселона за България, той е и такъв най-вече на привържениците на клуба в България, а ние все пак се интересуваме не само от любимия клуб, но и от много други неща свързани най-вече с футбола, както и извън него. Защо да не ги коментираме тука помежду си ( дори и да са пречупени по някакъв начин през призмата на Барса ). Това , което може да се направи , за да се стегнат малко нещата е да не се допуска пускане на теми от един и същи характер, но с различни имена, така наистина малко се разводняват нещата. Например, много добре събрахте темите за Анри, но има и други такива подобни примери...така мисля аз dry.gif
^Ico_2pac^
QUOTE(Tunho @ Apr 1 2006, 08:05 PM)
Не си ти който ще кажеш дали ще съм или не , така че си гледай работата  , НИщО ЛИЧНО smile.gif
*

М да гледам си я аз.Поне не се натискам постоянно да съм модератор не мислиш ли?Кои модератор има в пост по 10на грешки.Малко от малко трябва да се съобразяваш...
FCB
Стана практика мачовете да се коментират в темите от "Преди мача", затова ми хрумна идея, раздела да се прекръсти на нещо като "Преди & След мача" ... smile.gif
Blood_Eyes
Prosto prilагам скрийн шот при резолюция 1280х1024 и спирам да коментирамwink.gif
user posted image
Anims Tito
QUOTE(FCB @ Apr 18 2006, 11:13 PM)
Стана практика мачовете да се коментират в темите от "Преди мача", затова ми хрумна идея, раздела да се прекръсти на нещо като "Преди & След мача" ... smile.gif
*

Ами логично е...иначе трябва да се създават нови теми, а няма смисъл dry.gif
FCB
Да, в доста форуми има цели отделни раздели "Преди" и "След мача", но аз смятам че всичко може да си се пише в една тема.. така че ако Слимки реши, просто да преименува самия раздел. smile.gif
Tony Montana
QUOTE(FCB @ Apr 19 2006, 12:23 AM)
Да, в доста форуми има цели отделни раздели "Преди" и "След мача", но аз смятам че всичко може да си се пише в една тема.. така че ако Слимки реши, просто да преименува самия раздел. smile.gif
*

Да абсолютно само трябва да се смени името и е на 6.Няма смисъл да се правят 2 теми една за след това и да се говорят едни и същи неща в 2 теми.
xixo
доста интересни неща, аз обаче няма да направя точно предложения...

1 за момчето, което е с високата разделителна- мисля, че наистина е неприятно, но принципно стандарта за правене на phpbb, ipb форуми, а както и за страници е 1024-768 пиксела...
няма как да бъде съобразено с абсолютно всички потребители за жалост... пробвай все пак да влезеш във форума с Интернет Експлорър

2 Туньо- мисля, че започваш да прекаляваш с ламтежа си за власт- първо беше невероятната полемика за адд-а ти в канал Барселона, а сега искаш и да си модератор тук...
ше ти кажа само това: Nemo autem regere potest nisi qui et regi
намери начин да си го преведеш...

3 относно ЦСКА... да доста дразнещ беше по едно време, но пък имаше малко по- различно и интересно мнение в други моменти, за жалост сега във форума е просто едно... как да го нарека безмислено хвалебствие... не се завързват интересни дискусии според мен...
затова бих искал да се толерира повече изразяване на лично и нестандартно мнение повече...

та моето предложение не е към екипа, а към потребителите, които в случая придават облик на форума...
стараите се повече... трябва да има дискусии, защото без спорове и дискусии форума престава да е интересен... и също спазваите добрия тон
Slimky
QUOTE(FCB @ Apr 18 2006, 09:13 PM)
*

Ще го преименувам, наистина ще е по-добре.
bEsTFCB
Ае тоя Blood eyes e oт milan незабавно ban !!!!
Myth
Всички които не за за Барса Get OUT
xixo
QUOTE(Myth @ Apr 28 2006, 01:22 PM)
Всички които не за за Барса Get OUT
*

ето това вече е грешно...
ако искате да има дискусия и да е интересен форума трябва да има хора с различни гледни точки и да се заформят спорове, които да са в рамките на добрия тон...

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.