Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Откъде да си купя фланелка на Барса ?
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
Страници: 1, 2
Barcelona_FC
Става въпрос за сигнално-жълтата фланелка на Барса, много ми харесва тая фланелка, много е красива и искам да разбера дали от България изобщо може да се купи или трябва да се занимавам да я купувам по интернет.Каква и цената? И изобщо ако може някой от Варна или някой който знае да каже дали във Варна се продава което не ми се вярва де ... но съм длъжен да питам.

barcelona1.gif
ERIDA^
Аз веднага ти отговарям, още повече съм и от Варна...За наше огромно съжаление, въпреки, че тук има магазин на Найки, няма артикули на Барса...Но все пак обнадеждаващото е, че по техни данни, тъй като магазина е нов, се очаква да има в най-скоро време, предполагам ще има и от жълтите, които наистина са много забавни...Мисля, че това е единственото място, където би могъл да немериш..
А за поръчка по интернет, доколкото знам, нито Барсо, нито Найки доставят за България.
Schnapps
QUOTE(ERIDA^ @ Mar 14 2006, 10:59 PM)
Аз веднага ти отговарям, още повече съм и от Варна...За наше огромно съжаление, въпреки, че тук има магазин на Найки, няма артикули на Барса...
*

Странен , но и интересен е факта е ,че и в Стара Загора има магазин на Nike , но и тука няма артикули на Барса и само с поръчка може да си купиш необходимата стока !!
Barcelona_FC
QUOTE(ERIDA^ @ Mar 14 2006, 09:59 PM)
Аз веднага ти отговарям, още повече съм и от Варна...За наше огромно съжаление, въпреки, че тук има магазин на Найки, няма артикули на Барса...Но все пак обнадеждаващото е, че по техни данни, тъй като магазина е нов, се очаква да има в най-скоро време, предполагам ще има и  от жълтите, които наистина са много забавни...Мисля, че това е единственото място, където би могъл да немериш..
А за поръчка по интернет, доколкото знам, нито Барсо, нито Найки доставят за България.
*

Мерси за бързия и точен отговор , понеже не съм посещавал магазина найки във Варна колкото и да съм обикалял по магазини може ли да ми кажеш къде по точно се намира да отида и да поговоря с продавачите как мога да си поръчам или кога ще получат фланелки.
Anims Tito
QUOTE(Barcelona_FC @ Mar 14 2006, 10:41 PM)
Мерси за бързия и точен отговор , понеже не съм посещавал магазина найки във Варна колкото и да съм обикалял по магазини може ли да ми кажеш къде по точно се намира да отида и да поговоря с продавачите как мога да си поръчам или кога ще получат фланелки.
*

Ами имаше един на улицата от Валентина към Турския ресторант, в началото вляво , но май го закриха. Сега гледах един до ФК срещу бистро Европа, до обменното бюро. Да ти кажа честно обаче аз съм скептик относно това - просто в България не вървят такива артикули - виж в София можеш да намериш, но и там са безумно скъпи просто не си струва ( по-скъпи са отколкото в магазина на клуба нещо което не мога да приема ) , по-добре намери някой да ти я докара отвън. Аз моята я взех от Барселона навремето и вече 3 години не е мръднала. И то на изгодна цена с 30% по-евтино отколкото в официалния магазин, просто има места където можеш да се пазариш, а е абсолщтна съшата като тези от магазина на Камп Ноу. Тези фланелки се правят на ишлеме в цял свят , най-често в Азия или арабските страни и дори в Румъния и България и себестойността им е страшно евтина. Ако се продават в магазина на клуба за 60-65 евро, те струват не повече от 10-15 и с пазарене в магазин с арабски собственици примерно можеш и за 40-45 да я вземеш.
А по интернет не став - пробвал съм в официалния сайт на клуба, понеже имам регистрация там - не доставят до България, това им е отговора. С Найки не съм пробвал не знам... s_barcelona.gif
Barcelona_FC
QUOTE(nasbar @ Mar 15 2006, 10:39 AM)
Ами имаше един на улицата от Валентина към Турския ресторант, в началото вляво , но май го закриха. Сега гледах един до ФК срещу бистро Европа, до обменното бюро. Да ти кажа честно обаче аз съм скептик относно това - просто в България не вървят такива артикули - виж в София можеш да намериш, но и там са безумно скъпи просто не си струва ( по-скъпи са отколкото в магазина на клуба нещо което не мога да приема ) , по-добре намери някой да ти я докара отвън. Аз моята я взех от Барселона навремето и вече 3 години не е мръднала. И то на изгодна цена с 30% по-евтино отколкото в официалния магазин, просто има места където можеш да се пазариш, а е абсолщтна съшата като тези от магазина на Камп Ноу. Тези фланелки се правят на ишлеме в цял свят , най-често в Азия или арабските страни и дори в Румъния и България и себестойността им е страшно евтина. Ако се продават в магазина на клуба за 60-65 евро, те струват не повече от 10-15 и с пазарене в магазин с арабски собственици примерно можеш и за 40-45 да я вземеш.
А по интернет не став - пробвал съм в официалния сайт на клуба, понеже имам регистрация там - не доставят до България, това им е отговора. С Найки не съм пробвал не знам... s_barcelona.gif
*

Мерси за отговора, но аз искам да разбера точно за кой нов магазин говори ERIDA^ .
ERIDA^
Ами Новия магазин е точно до ФК, този, за който спомена и Насбар...мисля, че се пада точно 1-2 метра над НарруФК...Аз съм питала два пъти за артикули на барса...и двата пъти очакваха да получат...ако провериш, и имаш късмет, може и да намериш това, което търсиш...
Anims Tito
Ами аз в този предишния бях гледал един анзуг на тима - този официалния - струваше повече от 240 лв. В интернет същия беше 110 евро. А в този новия гледах една фланелка на тима, но тия които са за свободното време, такава официална нямаше
Barcelona_FC
QUOTE(Vladuel @ Mar 15 2006, 07:10 PM)
в софия има магазини на Nike  и има работи на Барса  смисъл фланелки такива работи пък 6те видя в един магазин там мн фланелки футболни продават и 6те ти кажа 6тото и аз искам да си я взема  barcelona1.gif
*

Ще съм ти много благодарен ако погледнеш и ми кажеш,че следващия път като ходя до София да си зема и пари с мене, ERIDA^ мерси много за обяснението smile.gif , nasbar да се надяваме скоро да получат от яките сигнално зелени фланелки smile.gif
Martessi
QUOTE(Vladuel @ Mar 15 2006, 07:10 PM)
в софия има магазини на Nike  и има работи на Барса  смисъл фланелки такива работи пък 6те видя в един магазин там мн фланелки футболни продават и 6те ти кажа 6тото и аз искам да си я взема  barcelona1.gif
*

Аз в неделя имам РД и сигурно това ще искам,друго не ми трябва! s_barcelona.gif barcelona1.gif
bEsTFCB
от къде да си купя фланелка на барса

Мноо просто от магазина rolleyes.gif
Wo0o0oL
виж в София можеш да намериш, но и там са безумно скъпи просто не си струва ( по-скъпи са отколкото в магазина на клуба нещо което не мога да приема tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Пълни глупости в София можеш да си купип фланелка за 30 лв на който искаш отбор има ги всичките екипи на по известните отбори дори има и на Норич biggrin.gif
OGGY
е да ама тея за по 30лв не са истински,ако има значение за вас де!
иначе в магазина на Найк в Сф сащо няма!
мен преди няколко месеца ми донесоха от Камп Ноу и цената и е 75евро ако е с име на гърба,а без номер е 60-65 евро!
но ще се позаинтересувам,защот имаам един приятел с доста тениски,дали мойе да продаде(има я и жълтата,а и често излиза изван бг)
Anims Tito
QUOTE(Vladuel @ Mar 23 2006, 08:29 PM)
на алабин в софия има от там може  barcelona1.gif
*

къде на алабин? barcelona1.gif
Martessi
QUOTE(nasbar @ Mar 23 2006, 09:09 PM)
къде на алабин? barcelona1.gif
*

Площад Македония wink.gif
lvs
Къде по точно?
Xavi_6№1
Ако доставят от клубния store-тоя дета е към официалния сайт,някой знае ли колко струва доставката?
Anims Tito
QUOTE(Xavi_6№1 @ Apr 20 2006, 08:35 PM)
Ако доставят от клубния store-тоя дета е към официалния сайт,някой знае ли колко струва доставката?
*

ами то си пише там ( мисля че беше около 10-ина евро ) - можеш да се регнеш като абонат и ще ти пращат разни промоционални оферти, въпроса е, че не доставят до България...пробвал съм sad.gif
barceloncho
Един мой приятел си зе на скоро екип на Барса(от резервния,жълтия).Около 150 кинта на Меси.Ама магазин не казва,вика аз трябва те заведа нз 'що.От Пловдив го е зел.
Fanàtico_de_Barça
QUOTE(Schnapps @ Mar 14 2006, 10:27 PM)
Странен , но и интересен е факта е ,че и в Стара Загора има магазин на Nike , но и тука няма артикули на Барса и само с поръчка може да си купиш необходимата стока !!
*

Интересното е че и в Плевен има магазин на Найки и пак няма нищо на Барса.
Lubo Metodiev
онлайн магазин за фланелки

Вече много от нещата ги няма но пробвай
Tunio
QUOTE(stef4o'o @ May 2 2006, 02:41 PM)
Интересното е че и в Плевен има магазин на Найки и пак няма нищо на Барса.
*

Извинявай , ама днеска обикалях магазините на найк за да си взема маратонки и няма нито една фланелка на футболен отбор в софиа , вие ми говорите за плевен и стара загора smile.gif
Fanàtico_de_Barça
QUOTE(Tunho @ May 2 2006, 05:17 PM)
Извинявай , ама днеска обикалях магазините на найк за да си взема маратонки и няма нито една фланелка на футболен отбор в софиа , вие ми говорите за плевен и стара загора smile.gif
*

Абе изобшо в България сме много зле .Как може на наи-добрият отбор в Европа да нама екип или само тениска.Ми то тогава на кой да има - на Гигант Белене ли?
Go71nk1q
QUOTE(Lubo Metodiev @ May 2 2006, 02:58 PM)
онлайн магазин за фланелки

Вече много от нещата ги няма но пробвай
*

А има ли доставка до БГ ми е любопитно или не става !?
Prince of Darkness
тея по 30 кинта дет са и на алабин ги внася гажето на леля ми в общи линии, рядко има някоя по-истинска от останалите. Специално на барса фанелките дет носи от 3 години насам са много гадни. на отборите с умбро са яки.. но тва е друга тема
В магазина на Найк на Витоша носят малко бройки, принципно съм виждал там новите екипи, старите екипи, на Юве, на Юнайтед.. и в магазина в ЦУМ имаше цели екипи по ено време.. То е нормално в БГ в магазин ресурса да не е неизчерпаем.
Tunio
QUOTE(Prince of Darkness @ May 8 2006, 06:32 PM)
тея по 30 кинта дет са и на алабин ги внася гажето на леля ми в общи линии, рядко има някоя по-истинска от останалите. Специално на барса фанелките дет носи от 3 години насам са много гадни. на отборите с умбро са яки.. но тва е друга тема
В магазина на Найк на Витоша носят малко бройки, принципно съм виждал там новите екипи, старите екипи, на Юве, на Юнайтед.. и в магазина в ЦУМ имаше цели екипи по ено време.. То е нормално в БГ в магазин ресурса да не е неизчерпаем.
*

Спокойно , сега като Барселона спечелят шампионската лига ще внесат по яки фланелки на клуба !
Wo0o0oL
според мен в момента не е добре да си купувате фланелка на Барса защото от другия сезон ще сме с нов екип rolleyes.gif и по добре да изчакаме да излезе новия за да си купим Bulgaria.gif а след като вземем ШЛ ще се залее с фланелки на Европейския шампион biggrin.gif
Prince of Darkness
миналата година да си се почувствал залят от тениски на Ливърпуул ?

Според мен ше вкарат не 10 тениски, а 20, и пак ше опре до по-бързите.. Да не говорим, че в магазина на Найк са по 130 лв. бройката
Tunio
QUOTE(Prince of Darkness @ May 8 2006, 11:23 PM)
миналата година да си се почувствал залят от тениски на Ливърпуул ?

Според мен ше вкарат не 10 тениски, а 20, и пак ше опре до по-бързите.. Да не говорим, че в магазина на Найк са по 130 лв. бройката
*

E каквокато са 130 лева ? Ако толкова искаш фланелка ще си я купиш , ако си заслужава де smile.gif
BaNaNa_DJO
QUOTE(Tunho @ May 8 2006, 10:28 PM)
E каквокато са 130 лева ? Ако толкова искаш фланелка ще си я купиш , ако си заслужава де smile.gif
*

Е , не всеки може да даде 130 лева за една фланелка , дори и да е на БАРСА.
Anims Tito
QUOTE(BaNaNa_DJO @ May 9 2006, 05:56 PM)
Е , не всеки може да даде 130 лева за една фланелка , дори и да е на БАРСА.
*

е те са толкова - вие по колко искате ...навсякъде в европа са по 65-75 евро. Само в някой магазин на пазарлък може да удариш по добра цена или при промоции, но да падне най-много до 45-50. Иначе не струват повече от 15-20 според мен, като знам къде ги правят dry.gif
Roddick`
Без да чета по горните коментари щте допълня че много трудно се намират фанелки в България...за това Покупката по Интернет за мен е най изгодна в този вариант. rolleyes.gif
FCB
За софиянци - миналата седмица видях фланелки на доста отбори, включително и на Барса, в Младост 1, на Пътеките. (там, където има доста будки)
Не мога да ви кажа в кое точно магазинче беше, понеже не помня, но бяха с доста добро качество. Фланелката на Барса си беше 1 към 1, с каталунските пришивки отзад на врата, и въобще всичко - точно...
Tunio
QUOTE(FCB @ May 10 2006, 08:38 PM)
За софиянци - миналата седмица видях фланелки на доста отбори, включително и на Барса, в Младост 1, на Пътеките. (там, където има доста будки)
Не мога да ви кажа в кое точно магазинче беше, понеже не помня, но бяха с доста добро качество. Фланелката на Барса си беше 1 към 1, с каталунските пришивки отзад на врата, и въобще всичко - точно...
*

Аз всеки ден минавам от там smile.gif странно как ли не съм забелязъл че има фланелки на Барселона
FCB
Това е понеже не са изложени.. аз си търсех други неща, и по случайност ги видях отдолу опаковани в едни пликчета..
Tunio
QUOTE(FCB @ May 10 2006, 08:57 PM)
Това е понеже не са изложени.. аз си търсех други неща, и по случайност ги видях отдолу опаковани в едни пликчета..
*

А случайно да знаеш коя точно пътека ? Че те нали са четери ? Така като защанеш от към спирката към патеките коя подеред се пада от дясно на ляво ?
FCB
Ми, не знам.. не помня, то там понеже са четири, и човек забравя по коя е тръгнал... unsure.gif
Беше магазин за спортни дрехи - суитчери, блузи и т.н. ...
Tunio
QUOTE(FCB @ May 10 2006, 09:06 PM)
Ми, не знам.. не помня, то там понеже са четири, и човек забравя по коя е тръгнал... unsure.gif
Беше магазин за спортни дрехи - суитчери, блузи и т.н. ...
*

Е 10х все пак smile.gif А да питам на каква цена са и дали има номер от зад? smile.gif
FCB
Значи, цената не беше над 100 лв., но беше или 40 и нещо, или 80 и нещо.. аз ги гледах набързо, но видях че са доста качествени. Номер не видях да има. Имаше на Челси, Ливърпул и т.н., общо взето с перфектно качество, наистина.
Go71nk1q
Сега бях в тва новото City Center Sofia и там имаше магазин на Найк и ми казаха че през септември 100% ще се докарат фланелки като излезнат новите екипи....
kamata
аз в Спортна Зала във Варна ги гледам, ама са ментак. Значи на основния екип всички нашивки са 1:1 с оригиналната, но емблемата на NIKE е батак. Някаква щампа, която след второто пране е свършила. Иначе емблемата на клуба беше добре. Отзад го има знаменцето на врата. Има го и жълтия екип, но той е още по-голям ментил и от горе описания. Той пък въобще няма на емблема на NIKE, а само жълта фанелка с емблема на отбора. А оригиналните фанелки нямат нищо общо с тези описаните. Самата материя е по-друга, абе личи си коя е оригинална и коя е менте. Между другото и аз се опитах да си поръчам по нета от магазина на официалния саит, но ми отговориха че не пращали фанелки на държави извън Евросъюза. Така че ако умрелите ни политици се почешят малко по главите и направят нещо позитивно в тая държава, от Януари 2007 година може да досавят и до Булгаристан smile.gif.
А и още нещо. Миналата година към средата на първия полу-сезон бяха пуснали пак в саита на Барса екипи от предния сезон на полувин цена. Явно беше някаква разпродажба, защото след 2 седмици ги махнаха. Може и тази година да направят така, може и да имаме някакъв шанс да се сдобием с по-евтини екипчета.
Prince of Darkness
QUOTE(Prince of Darkness @ May 8 2006, 06:32 PM)
тея по 30 кинта дет са и на алабин ги внася гажето на леля ми в общи линии

аз не разбирам що си мислите, че ви базикам нещо.. тея тениски нямат нищо общо с истинска на Барса, от моментните които разгледах вчера най-много си приличат тея на Милан и националния на Испания, даже ги има и в разни размери и за момент се усъмних, че може и да не са менте.
Фанелките на барса не са само хл, те птосто са един размер, като флексфит шапките. На тениската ми на бразилия от 98ма (синята, много яко менте) също пише найк ала бала хл - максимум М размер да е.
найк не е някаква фирма, която за емблемата на барса ще сложи раздърпана бродериика без основа отдолу, а на анцузите шси праскат перфектните куки..

ПП: една добавка - логически - фанелка на барса от Камп Ноу струва разни евра, а тука ше дойде за 60 точки. и то няма да се озове в магазина на найк, където продават внсени стоки от тайланд или някоя друга азиатска държава, а на еди кой си бит пазар, стоков център, пазажа под ндк.. ? Шефчето на павильона внася истински тениски на барса от някъде, откъдето магазина на найк не може ?
_Dexter_
От всеки магазин на Найк
Tunio
QUOTE(Fen`na`Barca @ May 21 2006, 03:25 PM)
От всеки  магазин на Найк
*

Грешиш в софиа магазините не найк нямат фланелки smile.gif
_Dexter_
QUOTE(Tunho @ May 21 2006, 04:03 PM)
Грешиш в софиа магазините не найк нямат фланелки smile.gif
*

Toгава що за магазини са ?

В Бургас има
_machine_
Аз си купих такава жълта ама не е оригинална за 20 лв турски внос laugh.gif laugh.gif s_barcelona.gif
Barcelona_
Цитат(OGGY @ Mar 23 2006, 10:32 PM) *
е да ама тея за по 30лв не са истински

Или оригинални? laugh.gif Не оригинални,оригинални все пак е фланелка...В Бургас си има в магазина на Найк
xixo
и в София има в магазините на Найк- в ЦУМ, моловете...
www.originalni.be
Ако някой иска тениска на Барса за новият сезон да пише ...
цената е 55 лв girl_pinkglassesf.gif
govedarov
http://www.thefootballshirt.com/index.php

Вижте тука : Фланелката изглежда доста добре и струва 10 лири + 8 за доставка се връзва на 18 . Което е една идеална цена стига фланелката да е оригинална ? Как мислите ?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.