Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Предложение относно аватарите и подписите.
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Barcelona_FC
Здравейте, това е едва втория ми пост във форума , който като цяло е много добър , но първото нещо което ми се наби на учи е големината на аватарите и подписите които слагат потребителите и това прави освен трудно четенето и наслаждаването на форума, а и загрозява самия него.

Мисля че големината на аватарите и подписите не трябва да бъде по голяма от това каквата е голиманата на моите аватар и подпис (не го казвам, защото са мои, а защото така мисля че ще е най-добре) за да може всичко да е подредено и да т иправи кеф като четеш форума, а не да се дразниш от тези неща...

Моля модераторите и админите да помислят върху моето предложение , пък отделен е въпросът дали ще го одобрят.
FCB
Не знам откъде реши, че аватарите на някои са твърде големи. Ограничението е 100x100, което е доста прилична мярка, за справка - в датата е 150х150, и просто е ужасно. А и това ограничение важи за всички, дефакто някой дори и да иска, не може да си сложи по-голям аватар от твоя в момента.
А за подписите - имаше такава тема, и се реши че твърде големи подписи, или повече от една картинка за подпис няма да се допускат. wink.gif

Иначе добре дошъл. smile.gif
Barcelona_FC
QUOTE(FCB @ Mar 14 2006, 09:12 PM)
Не знам откъде реши, че аватарите на някои са твърде големи. Ограничението е 100x100, което е доста прилична мярка, за справка - в датата е 150х150, и просто е ужасно. А и това ограничение важи за всички, дефакто някой дори и да иска, не може да си сложи по-голям аватар от твоя в момента.
А за подписите - имаше такава тема, и се реши че твърде големи подписи, или повече от една картинка за подпис няма да се допускат. wink.gif

Иначе добре дошъл. smile.gif
*

Добре заварил!

За аватарите съм се пообъркал, но за подписите съм си прав, нямам нищо против потребителя и модераторът ни, а именно Fen`na`Barca има огромен подпис който наистина не е с нормални за подпис размери.И още веднъж казвам нямам нищо против него, дори не го познавам ...
_Dexter_
Подписа е от саита на Барселона . Когато сменят снимката се сменя и подписа . От саита избират големина и прочие ... а и големите подписи не пречат .
Anims Tito
Може ли някой да ме светне как става това с подписите и друго макар че не е по темата - каква програма ми трябва за чат канала на Барса в унибг и как мога да се присъединя към него?
Barcelona_FC
QUOTE(nasbar @ Mar 15 2006, 10:43 AM)
Може ли някой да ме светне как става това с подписите и друго макар че не е по темата - каква програма ми трябва за чат канала на Барса в унибг и как мога да се присъединя към него?
*

Инсталираш си mIRC който можеш да свалиш от www.mirc.com и след това в настройките пишше сървър-а да е irc.spnet.net примерно и като се конектнеш пишеш /j barcelona и си готов.
Slimky
Не мисля,че е толкова сериозен проблема с големината на подписите и аватарите. Все пак потребители, които не се съобразяват с правилата биват предупреждавани с лични съобщения.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.