Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Турнир-Барселона
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Di3sel
[email protected] това представява нещо като тУрнир по фифа само, че основния тим е барселона всички мачове се играят на камп ноу,с тази разлика че Барселона започват от осмина финалите играча които ще играе с Барселона ще се избере чрез жребии на случаен принцип.Това ще вдигне реитинга на саит-а и на самия отбор като цяло.Победителя печели 60% от събраната сума като входа ще е символиче н първи торнир 5лв. Ако сте сагласни пишете, това ще бъде наистина нещо което феновета на футбола в цяла българия ще се кефят.Aко имате подобно предложение или пък нещо по тази тема ще съм ви признателен!!!!!!!!!!Thank you!! s_barcelona.gif
bEsTFCB
НЕ лоша идея
Di3sel
еми ако ви харесва ще го направим в зала за да може да няма договорки,може и да няма но така е 100% сигурност.На които му харесва идеята или пък не му харесва да дава оценка от 1-5 като остаяте коментар ако може накрая да поставите вашата оценка : (5-Супер)
(4-Добре)
(3-не е лошо)
(2-Абе става)
(1-пълен боклук)
по този начин ще разберем дали одобрявате идеята и да започнем организация Bulgaria.gif Фифа 06
Slimky
Между другото пише се тУрнир!!! Не съм длъжен,но ще ти поправя някой от грешките защото много ме дразнят angry.gif
_Dexter_
всеки с грешките си :)) иначе за турнира аз съм навит , да ви покажа как се играе :)))) нях нях нях
но много зависи от мястото
Di3sel
еи луд първо не писах аз до сега и 2-ро турнита мисля да е в Стара Загора и ако може да слагаш реитинга както съм помолил?А по въпроса за кои кого/е малко спорен дали ти на нас или аз на вас....!!!Незабравяите реитинга за които писах по горе благодая!!!А ако не ви затроднявам нека пишете и града в които искате да е турнира (5-Супер) Незабравяите оценката и града БЛАГОДАРЯ!!!!! Bulgaria.gif
Di3sel
Tурнир-Барселона ще се проведе в най-кратък срок!Ако виждаме 4е имате интерес ще сформираме и други интригуващи турнири.Омоляваме всеки които коментира турнира и има намерение да ни садеиства за неговото сформиране да оставя и по една оценка за да се орентираме в каква насока да се развиват нещата.Тук в България няма турнири по фифа които да се развли4а даден игра4 даже няма по4ти никакви по сериозни турнири.Оставяи те своя вот както е описано по горе в страницата и може нещата да се променят.Ако не го направим феновете на фифа няма кои друг.БЛАГОДАРИМ ВИ ЗА ОКАЗАНАТА ПОМОЩ ПРИ ГЛАСУВАНЕТО!!!!! Bulgaria.gif
_Dexter_
Di3sel .... я ми обясни каква е твоята печалба ...... Появяваш се тука ... постваш първото си мнение за турнир ..... искаш пари, оценки,мнения .... такива много взеха ме съмняват ... първо ония със шала сега ти

а иначе 3( Не е лошо)
Di3sel
еми луд турнира ще има синволичен вход от цена 5лв. ако се съберат повече хора ако сме по малко цената ще я определим изванредно 1-седмица преди турнира,а с печалбата ще организираме друг по мащабен турнир ако го отценявате това може да се присеидините.А да съм по точен имаме намерение да запалим повече хора на тази игра за да има повече възможност за изява.Ако ти трябва още нещо пиши!!!Благодаря че използва оценките в коментара!!

Thank you!!!!! barcelona1.gif
bEsTFCB
МНоо Кинти бе :)
Di3sel
е да е малко много пари ама кво да се праи и моляви да слагате оценки!!!Да можем да се ориентираме за мнението ви!!Благодаря

Thank you Bulgaria.gif smile.gif
Di3sel
ae менове аиде пишете 4е искам да го направя.Ако не искате продалжаваи те в същия дух
Tunio
Аз съм навит за тоя турнир , ама ако е в софия ! Няма да обикалям българия за една фифа :) така че ако е в софия кажете къде ще е търнира и кога ?
Di3sel
Ае ман значи торнита няма лошо да е в софия обаче трябват хора и ако оби4аш слагаи оценки както съм писал по горе в форума ако се съберем по не 20 4овека ще е в софия.КОлкото пове4е толкова по добре за да превлечем спонсор има един които ако турнира се състои и има 20 или пове4е хора ще ни спонсорира за следващия Ок.И за мн други торнири за да се развие фифата в българия
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.