Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Книгата със системи
F.C. Barcelona Forum > Игри > Футболни прогнози
Disaster
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=17640

Оттук можете да свалите електронния вариант на книгата на Еврофутбол със системи за вашия успех... макар че аз ен познавам някой да е на печалба от ЕФУ.
FCB
макар че аз ен познавам някой да е на печалба от ЕФУ.

Виж сега човек, това според мене е много грешно мислене... няма спор, че ако нещата се гледат буквално, и се изчисляват едва ли не с елка, загубите са много повече.
Но, ако се погледне от друга страна... когато слагаш залог, да кажем - 1, 2 или 3 лв.. тия пари така или иначе всекидневно ги даваш за бира, ядене, транспорт, и всякви такива битови разходи.. но ако залога ти успее, и вземеш например 50, 100, 150, 200 лв. .... нещата вече са супер различни smile.gif
Точно за тва, за мене логиката "избиваш си парите" е супер грешна.. защото дребните суми които губиш, не се усещат кой знае колко..
Например, аз за тая вечер съм пуснал 3 мача (три хикса), сложил съм 2 лв, и ако ги хвана взимам 50 .. верно, даже аз съм песимист че ще ги хвана, но за тия 2 лв. муха ме ухапала.. а 50 кинта вече си е друга работа -)))
Swift
Съгласен съм с FCB.Аз също по тази система играя ЕФ tongue.gif .Даже последните 3-4 месеца си събирам фишовете и да ви кажа съм на печалба с около 15 кинта laugh.gif laugh.gif .Така че мисля че има смисал от залози с малки суми до 3-4 лева
FCB
Аз за днес съм сложил 3 мача:

Зенит - Севиля Х
Монако - Хамбургер Х
Еспаньол - Палермо Х

засега първия не излиза, Зенит водят на Севиля.. дано изравнят.
Tunio
FCB а дано ама мисля че вториа ще те издани шото аз сам играл ...
Днепар-литекс - 2
монако-хамбургер- 2
халмстад-сампдориа- 2 сас 3 лева smile.gif
Disaster
Всеки със мисленето си. Аз лично обмислям да видя как са условията на онлайн залагането.
Чувал съм че било по-голяма оферта.
Tunio
Disaster да прав си аз вав момента чакам да ми стане дебитната карта готова и ще почна да пускам от онлайн шото коефицентите са по големи ! пак и по лесно аз каф сам марзел ме марзи да ида да пусна smile.gif а така отварям саита и готово smile.gif
Ronaldinho
Един от моят клас спечели 200 лева без да играе по тая система !
Tunio
e kво случва се имал е бая касмет smile.gif аз повече от 105 лв не сам печелил sad.gif
barceloncho
ЕДИТ: ПИШИ НА КИРИЛИЦА

Fen`na`Barca
Tunio
QUOTE(barceloncho @ Jan 7 2006, 02:24 AM)
az znam edna sistema za EFU deto vinagi hva6ta6.Tq e mnoo prosta.NEPUSKASH smile.gif
*

Пиши на кирилица !!!
bEsTFCB
брей тунхо вече и като модератор се изявяваш остави тази работа на Модераторите smile.gif
bEsTFCB
аве хореа вие сас такива суми лис е задоиволявате бе ас по малко от 100Еуро не пускам че нема трапка smile.gif най големата съма която сам поечелил е 3500Еъро
и залагам вав интернет сайтове ето ви най голямия smile.gif www.Bet365.com там е истината не си играйте на шикалки
Tunio
QUOTE(bEesTFCB @ Jan 7 2006, 08:06 PM)
брей тунхо вече и като модератор се изявяваш остави тази работа на Модераторите smile.gif
*

Мммм мисля че не се правя на модератор просто това са си правила и няма значение дали съм модератор или не просто всички обикновени юсери в тоя форум сме еднакви ...
ALEX_CARDO
QUOTE(bEesTFCB @ Jan 7 2006, 06:10 PM)
аве хореа вие сас такива суми лис е задоиволявате бе ас по малко от 100Еуро не пускам че нема трапка smile.gif най големата съма която сам поечелил е 3500Еъро
и залагам вав интернет сайтове ето ви най голямия smile.gif www.Bet365.com там е истината не си играйте на шикалки
*

Това е вярно, но не всеки има дебитна карта или няма значение как се води и достатъчно пари примерно dry.gif
bEsTFCB
ае да ва питам как е мача ники жолой-пансеракос че сам залжил за неска по интернет ама немога го намера каде е тоя мач смао го има като опция за залагане ама не го следя как е ?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.