Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: La Liga 2019-20, Round 5: Granada CF - FC Barcelona, 21.09.19, 22:00 BG
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Преди & След мача
Страници: 1, 2
ALEX_CARDO

Групата за мача:
Тер Щеген, Семедо, Пике, Ракитич, Бускетс, Тодибо, Артур, Суарес, Меси, Нето, Ленгле, Гризман, Роберто, Де Йонг, Видал, Фирпо, Карлес Перес, Ансу Фати.

Извън групата:
Ваге, Аленя.

Контузени:
Дембеле, Алба, Умтити.
effective
Все още търсим първа победа при гостуване, вече не съм убеден и в мач срещу Гранада дали ще я вземем.
Svetlin_Barcelona1104
Очаква ни много труден мач, Гранада имат спечелени точки, колкото нас, и като нищо може си ни бият като пичове.
Svetlin_Barcelona1104
Нямаме победа като гост от 23 април, това са почти 5 месеца confused0086.gif confused0086.gif confused0086.gif
#VALVERDEOUT
iNfRaSoNiC
Интересни 11 броя:

Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Júnior; Rakitic, De Jong, S. Roberto: C. Pérez, Suárez, Griezmann.
runthewalk
Ще гледаме как Суарез се опитва да спре топката все едно хвърляш на прасе диня .
5мача не моем влезем в 4ката EMOTICON.gif
effective
Интересно ще ми е да видя Фирпо, в Бетис показваше много добри неща.
LImITeD_eDiTioN
Кой ще обясни на тоя дебил , че се убива геният на Де Йонг , като играе дефанзивен халф. После да обясни на дебила , че Гранада са добър домакин и не може да пускаш Ракитич и Сержи Роберто , които са най-слабата двойка , при положение , че имаш липсващ ключов защитник?!?!?!?! Тоя е ебахти нещастника , честно !
Mihuba
Доглеждам аз първия гейм на нашите с/у Словения, пускам мача и гледам бием център. Викам си имало е закъснение някакво, а в същия момент поглеждам горе единичка срещу Гранада. Превъртам назад да видя какво-що и се оказва, че сме получили шайбата в 63-а секунда.

Подобаващо начало.
Svetlin_Barcelona1104
Времето на тоя ПЕДАЛ, където ни е треньор, трябва да свърши тая вечер. Пореден мач, буквално заспивам от скука, никаква идея и умисъл, почти всички ходят като мухи без глави.

Направо полудявам, Ботев Вр играе по-привлекателно от нас.
AntrAcsA
Ужасна игра. Или играят за да махнат треньора, или просто сме си супер зле.
KeyStone
Тоя човек е олигофрен, нямам друго обяснение...

Дори нямам желание да коментирам, толкова съм обезверен...
Svetlin_Barcelona1104
Суарес, освен за резерва за по 20-30 мин, за друго вече не става, само спори със съперници и съдиите. Ракитич и Роберто нямат място в отбора, толкова бавни и мудни, че и баба ми ще и се види бавно. Отзад Семедо и Фирпо са като пияни.
Soni
Е как момчета (романтиците) ? Защитавайте си Дон Ернесто ...
Мишо
Екстра мач, направо съм възхитен! icon_smileLOL.gif
Mihuba
За точно две години Валверде прати в клозета цялото верую за нашата игра и манталитет, граден в продължение на няколко десетилетия, особено това важи за нашите гостувания. Реално, аз не виждам никаква разлика между това дали гостуваме на Осасуна, Гранада, Хетафе и Ейбар (следващите ни две визити) и да кажем Атлетико, или кой да е силен отбор от Европа. Ние сме си едни и същи. Дори факторът Меси започна прогресивно да избледнява и да не може да компенсира.

Ние сме абсолютен средняк - и като игра, и като поведение: газим вкъщи и ни разнасят като лайнян вестник навън, на всеки стадион в Испания и Европа.

Тези от вас, които помнят турбулентния период от Луис Ван Гаал и преди Франк Райкард, ще се сетят, че и тогава сме отнасяли бая шамари, както в Испания, така и в Европа, включително имаше моменти, в които треперехме дали ще хванем топ-4, но даже тогава бяхме много по-смели, нахъсани и интересни за гледане, без значение от резултата. Човек не можеше да иде да пикае за две минути, защото срещите ни бяха винаги интересни и непредвидими, а сега едвам човек седи буден на нашите мачове.

Цитат(AntrAcsA @ Sep 21 2019, 10:42 PM) *
Ужасна игра. Или играят за да махнат треньора, или просто сме си супер зле.

Абе аз бих си помислил същото, ама пък веднага се сещам, че той е много тачен в съблекалнята, всички се надпреварват да го защитават и едва ли не са му като синове. icon_smileLOL.gif
KeyStone
Не знам как има все още хора, които да вярват, че проблемът е в Андре Гомеш, Паулиньо, Коутиньо, а от скоро и Гризман...

П.С. Готов съм да преглътна и Жозето за треньор само да не е този индивид...
Mihuba
Цитат(KeyStone @ Sep 21 2019, 11:00 PM) *
П.С. Готов съм да преглътна и Жозето за треньор само да не е този индивид...

Чак Жозе, айде не, ама един Марселино Гарсия Торал бих го взел още утре, ако зависеше от мен.

Апропо, понякога ми се прокрадват много извратени мисли и сценарии в главата, като да кажем това, че Ернесто отива в офиса и си казва в прав текст на шефовете, че не се чувства подготвен да води отбор като Барселона и че видимо съставът изглежда зле и съответно иска да отстъпи на някой друг мястото си, обаче те му казват, че ще седи начело, докато те решат. icon_smileLOL.gif
Mihuba
Гледам на почивката смяна Ансу Фати за сметка на Фирпо и за точно 3 секунди и половина си помислих, че Е.В, в стремежа си да усили атаката, ще рискува и ще заиграе с тройка отзад, ама не - в следващия кадър гледам как Роберто се подмотва на десния тъч, а Семедо е минал вляво.

Въпросът на вечерта: с какво португалецът е по-добър от бразилеца в качеството си на ляв бек? Вярно, че последният направи кофти грешка за гола на домакините, ама все пак не е нужно да го обезглавяваш така, още повече слагайки човек със не по-добро качество на неговото място..
runthewalk
Питекантропа реагира ненормално бързо за неговите стандарти. Може би защото Меси е бил резерва .

Ракитич го смениха 3та смяна в 62ра минута, хихихихи
KeyStone
Страшна смяна, бачи Ернесто...
Mihuba
Добре веееее, мое ли чилиският катър да е толкоз прост? Точно сега, точно при този развой!! angry2.gif
LImITeD_eDiTioN
Цитат(KeyStone @ Sep 21 2019, 11:25 PM) *
Страшна смяна, бачи Ернесто...

Ма веднага си даде резултат пък
Barcelona_
Йее, тоя верно ни докара до нивото на Атлетик Билбао. Мощните средняци сме в гостуванията. Гранада да ни пердаши icon_smileLOL.gif пиши го бегАл тоя сезон.
Visca_el_Barca1899
На мен продължава да ми бъде прелюбопитно до кога ще търпят на Камп Ноу преди да извадят белите кърпички в някое домакинство . Само ненормален човек може да търпи това и да си мисли , че може този клуб с подобно управление да спечели нещо .
6464
Нямам думи......

А този смешник теябваше да си е заминал още след Рома......
LImITeD_eDiTioN
Цитат(6464 @ Sep 21 2019, 11:29 PM) *
Нямам думи......

А този смешник теябваше да си е заминал още след Рома......

Не ми побира акъла как тоя човек е вече 3ти сезон тука........
Barcelona_
Наистина и на мен ми е интересно феновете докога ще търпят тази глупост Валверде.
Ръководството и играчите ми е ясно че въртят някви схеми с тоя миндил, но Тея баламурници феновете дали не е време да се разреват малко, а?

Пожелавам си яко загуба на топки в първенството сега, барем тоя се разкара преди втория полусезон.
KeyStone
Много искам да разбера логиката на смяната Ракитич с Видал...

Много сме зле...Ама много!
6464
Цитат(LImITeD_eDiTioN @ Sep 21 2019, 11:31 PM) *
Не ми побира акъла как тоя човек е вече 3ти сезон тука........

На мвн също......

Предпочитам дори Моуриньо пред тази амеба на скамейката ни...
KeyStone
В момента има поне 7 играча, които не заслужават да носят фланелката на Барселона...
LImITeD_eDiTioN
Цитат(KeyStone @ Sep 21 2019, 11:33 PM) *
Много искам да разбера логиката на смяната Ракитич с Видал...

Много сме зле...Ама много!

А Артур да остане извън игра........който е баси халфа.
HateFuckinGReal
Нашите аристократи в ръководството ще си чакат да си доиграе сезона и чак тогава ще мислят за промени. Ако ще и 15 мача да паднем, няма да се занимават с глупости да търсят треньори и заместници. Цяло лято са работили горките.
Visca_el_Barca1899
Добре играхме ... като махнем това онова ..
KeyStone
Номинирам г-н Ернесто Валверде за Нобелова Награда. В този мрачен и сложен свят, който ни обгръща, Ернесто направи толкова много хора от различни крайща на Испания, Англия и Италия щастливи, че неговото дело може да се сравнява само с това на Майка Тереза!
Svetlin_Barcelona1104
Аз викам в ШЛ, да свършим трети да идем в ЛЕ, барем там спечелим, и поне да си спестим поредния резил, който ще стане в някоя хубава пролетна вечер за 3та поредна година... В Примера, макар и да сме мега зле, най-вероятно ще спечелим, защото и Атлетико и Реал не са цъфнали и вързали.
6464
Валверде вън незабавно...

Това е спасението...
6464
Имаме комплекс при гостуванията....факт.

Защо по дяволите прави нова средна линия (Бускетс, Де Йонг, Артур) която играе горе долу прилично 3 мача и изведнъж променя тотално всичко.....защо некадърнико глупав.....защо ?

Нямаме десен бек...факт. Роберто не става за бек, но и Семедо не става.

Централните ни защитници са тролеи, който всеки средностатистически житен бегач ги подминава....факт.

Гризман не става за централен нападател, не става и за крило....факт.

Фати е добър, но е мнг малък....факт.

Валверде е треньор средняк, който не може да вофи голям отбор....факт....факт....факт.....
Мишо
Аз съм по-склонен да вярвам, че нашите нарочно се подпичкосват, но не за да уволнят Валверде (който те самите многократно са защитавали, най-яростно Меси и Суарес), а за да се лансира тезата колко невероятно необходимо и задължително е да привлечем тяхното приятелче Неймар, и зимата вече да клекнем на каквото и да поискат ПСЖ, само и само да го привлечем обратно.

Абсолютно ненормално и необяснимо е да се играят толкова поредни гостувания по такъв начин, и то срещу най-разнообразни съперници, някои от които с меко казано скромни възможности. Все си мисля, че още 1-2 подобни провала навън и Валверде ще бъде уволнен, но това може да се случи, ако бъде изпълнено едно друго много важно условие, по никакъв начин независещо от Барселона - конкурентите ни да спрат да губят точки, защото и те не са цъфнали и вързали. Все си мисля, че ако до "Ел Класико" изоставаме с 5+ точки, които след този мач да не ги стопим, тогава е много вероятно да има треньорска смяна, ако не даже и по-рано, че както сме го подкарали при визитите...

П.С.> Гризман и Фирпо са 150 милиона евро хвърлени на вятъра, и то не защото са лоши играчи (Фирпо не съм го гледал особено много, но Гризман е брутален играч), а просто защото са купени ей така, за бройката, дето има една приказка. Нито някой знае как ще играят, нито къде ще играят, нито къде са им силните страни, нито как могат по най-полезен начин да бъдат използвани... Купуваш някакво голямо име, после се чудиш какво да го правиш, защото задължително Меси трябва да прави каквото си поиска на терена. Дотук набутвацията е 300 милиона от Коутиньо и Дембеле, ако и Гризман се провали, вече си отиваме на половини милиард, кой както иска да го разбира...
effective
Не мога да разбера, за клуб който се държи от феновете ние сме бетер юнайтед? Какво се случва бе? Как този продължава да води отбора трети пореден сезон? Най-грозният футбол играем. Нямаме удар към вратата 60 минути. Какво е това? Бесен съм, че тоя пак ще остане и след този мач, евентуално и до края на сезона.
Mihuba
Тези от вас, които бяха убедени след жребия, че ще си вземем групата с Интер и Борусия първи, още ли сте на същото мнение или ще го ревизирате?

Само да отбележа, че онзи диагонален и анемичен изтрел на Ансу Фати, някъде към 70-ата минута, беше първият изобщо по посока домакинската врата. За какво говорим изобщо? За мен не е драма да паднем в Билбао, но след това имахме две гостувания на новаци, от които (в най-лошия случай) трябваше да имаме 4 точки, а ние имаме една, а тепърва има да ходим да гостуваме на баш тегави стадиони и отбори. На моменти имам чувството, че и Златомир Загорчич със Славия и с Урсула на вратата, ако приеме Барса като домакин, ще додрапа до 0-0.

Мундо и Спорт за две години не помня да са писали критичен материал против Валверде. Хулят отбора, окей, но като се сещам едни Tuttosport какво правеха Макс Алегри и как са награбили сега Сари, след само 4 кръга, при все че Юве са 3-1-0 и играят много по-атрактивно, то при нас си е жив комунизъм.

Както каза Кийстоун - чувството на обезвереност е много сериозно. На Кампа сме аслани, а навън-посрани!

runthewalk
Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Sep 22 2019, 12:00 AM) *
Аз викам в ШЛ, да свършим трети да идем в ЛЕ, барем там спечелим...

Викаш поне и в далечен Азербайджан да ги зарадваме хората icon_smileLOL.gif
Mihuba
@Мишо,

малко залиташ с твоите конспирации! Все пак не сме прогимназия, че да се цупим, щото на нашето аверче са му писали двойка на контролното и да саботираме даскалицата. wink.gif Най-малкото, което е - бихме изглеждали сходно нелепо и в мачовете ни на Камп Ноу, но ние там (до момента) сме като тайфун с два пъти по 5-2 победи. Отделно, че бразилският глист е приятелче основно с Меси и Суарес, които пък, до момента през сезона, имаха твърде мижави минути на терена заради контузии, така че тезата ти пропада.

Аз съм безсилен да разбера как може едни и същи хора да изглеждат толкова импозантни като домакини и толкова нелепо като гости. Просто контрастът е безумен. Не намирам логика.
Мишо
Аз нямам теза, просто казвам, че ако има конспирация, тя е по-скоро с цел да се доведе час по-скоро Неймар, отколкото да бъде разкаран Валверде. Иначе на Неймар са му приятели всичките стари кучета, не са само Меси и Суарес. Май само Жорди Алба не му е особено голям фен по разбираеми причини.

Така или иначе, ако има конспирация, за мен причината е Неймар, а не Валверде. Всъщност, като се замисля май е по-добре да има конспирация, че ако толкова си можем...
Barcelona_
Групата в ШЛ я взимаме ама пролетта сме на разтрел ако не на първото поне на второто гостуване.

Виляреал, Хетафе и Интер... Радвам де на тежката програма.
effective
Цитат(Мишо @ Sep 22 2019, 12:13 AM) *
Аз съм по-склонен да вярвам, че нашите нарочно се подпичкосват, но не за да уволнят Валверде (който те самите многократно са защитавали, най-яростно Меси и Суарес), а за да се лансира тезата колко невероятно необходимо и задължително е да привлечем тяхното приятелче Неймар, и зимата вече да клекнем на каквото и да поискат ПСЖ, само и само да го привлечем обратно.

Абсолютно ненормално и необяснимо е да се играят толкова поредни гостувания по такъв начин, и то срещу най-разнообразни съперници, някои от които с меко казано скромни възможности. Все си мисля, че още 1-2 подобни провала навън и Валверде ще бъде уволнен, но това може да се случи, ако бъде изпълнено едно друго много важно условие, по никакъв начин независещо от Барселона - конкурентите ни да спрат да губят точки, защото и те не са цъфнали и вързали. Все си мисля, че ако до "Ел Класико" изоставаме с 5+ точки, които след този мач да не ги стопим, тогава е много вероятно да има треньорска смяна, ако не даже и по-рано, че както сме го подкарали при визитите...

П.С.> Гризман и Фирпо са 150 милиона евро хвърлени на вятъра, и то не защото са лоши играчи (Фирпо не съм го гледал особено много, но Гризман е брутален играч), а просто защото са купени ей така, за бройката, дето има една приказка. Нито някой знае как ще играят, нито къде ще играят, нито къде са им силните страни, нито как могат по най-полезен начин да бъдат използвани... Купуваш някакво голямо име, после се чудиш какво да го правиш, защото задължително Меси трябва да прави каквото си поиска на терена. Дотук набутвацията е 300 милиона от Коутиньо и Дембеле, ако и Гризман се провали, вече си отиваме на половини милиард, кой както иска да го разбира...

Не съм съгласен с първия ти абзац, но с всичко останало - да.
Особено частта за Гризман. Гризман се препокрива с Меси, той на крилото работа няма и там се вижда, че не става. Общото разбиране е, че трябвало да замени Суарес, но аз и като сам нападател не го виждам да се преборва и да не остава изолиран. Гризман си е втори лек нападател или плеймейкър със свободна роля от типа на Меси, което означава, че няма как да играят двамата с Меси едновременно. Положението е много зле и наистина не разбирам как се взимат играчи само защото се знае че са добри, но не се мисли КАК и КЪДЕ точно ще се използват в системата ни (ако приемем, че в момента имаме такава).
Mihuba
@МИШО-

Да, ама прозорецът свърши вече и Неймар (хипотетично) няма как да дойде по-рано от след Нова Година. Искаш да ми кажеш, че няколко месеца ще ни дънят всички средняци на малките си 15-хилядни нивички ли? Хайде малко по-сериозно. И после като/ако дойде Неймар, ние вече ще сме тотално извън битката, щото опикаваме кълките при всяка визита.

Цитат(Barcelona_ @ Sep 22 2019, 12:38 AM) *
Групата в ШЛ я взимаме ама пролетта сме на разтрел ако не на първото поне на второто гостуване.

Е, може и да я вземем - три домакински победи са ти 9 точки. Визитата на Идуна вече я минахме, остана да додрапаме и до нулеви ремита в Милано и Прага и накрая като най-големите измекяри ще се промъкнем с 3 победи и три ремита напред. Само че пролетта вече никой не брои точките, там се искат и голове на чужд терен, нещо което ни куца от доста време. Изобщо не знам накъде сме тръгнали с тая ШЛ. Към момента, на прима виста, мога да изредя поне 7-8 отбора, които ще ни пръснат на директна елиминация.
xixo
Нямах как да гледам мача снощи, но следях във флаш скора.
Днес станах с очакването да прочета, че Валверде е бил уволнен. Не виждам такава новина. sad.gif
ALEX_CARDO
Скандално слаб мач от наша страна. Отново разчитаме на владеене на топката и точни подавания, Тер Щеген да извади всичко, а напред да вкараме нещо случайно. И всичко това с отбор на стойност над 1млрд. евро с Меси в състава... Нормално ли е в гостуване на Гранада да запишеш 2 анемични точни удара - в 69-та и 83-та минута? Нормално ли е да си тотално безидеен? Нормално ли е 16-годишен играч да влезе резерва на почивката и всичко интересно да бъде свързано с него?

Стартовият състав беше горе-долу добре, но нещата тръгнаха зле след грешката на Фирпо още в 1-та минута. По-лошото е, че не реагирахме по никакъв начин. Смените на почивката уж бяха навременни и добри, въпреки че за мен Валверде продължава да прави едни и същи глупости с бековете. Преди редовно на почивката махаше Семедо и пускаше Роберто на десния бек, сега започна да маха Фирпо, да слага Семедо вляво и Роберто вдясно... Не знам какво очаква да се получи по тоя начин. Фирпо ще има ли достатъчно игрово време, за да влезе във форма и да свикне да играе със съотборниците си? Семедо ще има ли достатъчно игрово време на десния бек и да се сработи с десния вътрешен халф и десния нападател, които всеки мач едва ли не са различни?

Направо лошо ми стана когато след влизането на Ансу и Лео, Гризман беше изпратен на дясното крило. И него ли ще мъчим на всяка позиция в нападение?

Накрая няма да подмина и съдията. Нарушението на Солдадо срещу Пике не беше ли за директен червен картон? Ударът му с коляно в главата на Тер Щеген не беше ли най-малкото за втори жълт картон? Неслучайно треньорът на Гранада набързо смени Солдадо, за да не го изгонят.

едит: за мен има и фаул срещу Ленгле преди първия гол на Гранада.
LImITeD_eDiTioN
Неймар , колкото и да е недолюбван от феновете , е най-голямата грешка с това , че очилатия олигофрен го изпусна при арабите. От както Неймар не е при нас ние сме пълна нула и ни унижават всеки сезон поне веднъж. Това може да се види и по други цифри , като започнем от головете на отбора , на Меси , на Суарез и последната златна топка на Меси дори. След това , очилатият олигофрен изсипа 500млн за абсолютно ненужни за нас футболисти, като за тия пари трябваше просто да правим попълнения към триото отпред , което си беше страшилище за всеки срещу нас. И това лято пак ново двайсе- не изгони олигофрена на пейката ,след поредното унижение и направил оферта за Неймар на 27ми Август, което говори , че вероятно не е имал намерение да купи въобще Неймар. От друга страна се подигра с футболистите , които го искаха в отбора и с феновете , които го искаха. Разбира се , за мен , Бартомеу е основната причина да се махне Неймар и основната причина да загробим последните години на един гений във футбола. Единственият късмет за нас в Испания е , че Реал не бяха консистентни там , обаче използваха по перфектен начин последните добри години на техния гений. Въпреки , че Зидан е пълен некадърник , то да имаш такъв състав , нареден от Анчелоти , си е злато. Сега гледайте как Зидан ще си замине до месец два , а ние ще караме с тия олигофрени и този сезон , и поредната нулева година , и ако съм на Меси ще си бия шута , щото първо ще искам да играя с топ футболисти естествено , никой не иска да играе с некадърници , и второ ще ми е писнало от олигофрените, с които се налага да играя , които пляскат с ръце за дузпи (при положение , че теренът стана като Биг Брадър) , ще ми е писнало от дебила на пейката , от Ракитич , от Сержи Роберто , от Семедо , от това , че Артур не се пуска , от Дембеле и лапешките му изпълнения и въобще от всичката простотия довела този отбор за 2 сезона до пълната нула....2 сезона в които сме без Неймар.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.