Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Примера Дивисион сезон 2019-2020
F.C. Barcelona Forum > Първенства и турнири > Испания
Svetlin_Barcelona1104

Новият сезон почва на 17 август и ще завърши на 24 май 2020г.

Започваме с гостуване на Билбао, двете Класики са на 27.10.2019 и 01.03.2020.
Barcelona_
Цитат
Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне не губи време в стремежа си да шлифовата диаманта Жоао Феликс, за когото клубът плати 120 млн. евро на Бенфика. Аржентинецът обръща специално внимание на 19-годишния футболист в първите тренировки за лятото, като постоянно го окуражава да подхожда по-смело към единоборствата, което е тичпично за играта на отбора.

Влизай здраво, Жоао, влизай здраво! Хайде, вземи му топката”, се чува как Чоло надъхва португалеца по време на упражненията.

icon_smileLOL.gif

точно затова се чудех защо избра да играе там. Това слабичко момче ще бъде изяден и въобще не съответства на характеристиките на никой от Атлети.
ALEX_CARDO
Излезе програмата по дати и часове за първите 3 кръга (Часовете са в испанско време. При нас е +1 час):

1 кръг:

2 кръг:

3 кръг:

ALEX_CARDO
Чудех се къде да го пусна. Това е Joris Gnagnon от Севиля, снощи срещу Ливърпул:

https://twitter.com/benchevreau/status/1153088654077808643
Visca_el_Barca1899
Мъжко влизане icon_smileLOL.gif
Noob3R
Добре е като за приятелска/контролна среща.

Баси изродите.
Schnapps
Бетис тази година дали няма да се намърдат в четворката thumb22.gif
ALEX_CARDO
Бетис направо избиха рибата с трансфера на Фекир. Трансфер за 20млн. евро + 10млн. евро бонуси + 20% от следващ трансфер.
_Dexter_
Приятелски мач, ама не всеки ден бият Реал със 7:3, и не всеки ден Атлетико вкарва 7
Barcelona_
Симеоне беше излязъл с Коста, Мората и Феликс. Доста изненадващо от негова страна icon_smileLOL.gif
Svetlin_Barcelona1104
Зидан, ако направи още няколко такива издънки нищо чудно, папа Перес да му резне тиквата, а не като при нас да търпим тва мекотело Ърни...
effective
Зидан ще изкара сезона независимо какво прави. Перес му има прекалено голямо уважение.
Barcelona_
Прави впечатление, че все още са доста палави отзад. Това беше още от златния период на Зидан, но отпред винаги намираха решение. Точно затова ме беше яд тогава, толкова лесно се стигаше до положения пред вратата им и все се отърваваха. Още помня ПСЖ и Байерн колко пропуснаха..

Биехме си ги дето ги хванем колкото и зле да бяхме.

В средата "златната топка" се върти като пумпал и не знае къде се намира и затова яко натискат за Погба.
effective
Колкото и противен да е, не може да се отрече че Каземиро е ключов за халфовата им линия и спира доста от атаките на противника. Така че с него очаквам да не се оголват чааак толкова. Но тактиката на Зидан с центриранията към Роналдо този път няма да се получи.
Svetlin_Barcelona1104
Реал, тая година е много вероятно пак да свършат 3ти, че дори и 4ти, ако Валенсия или Севиля, са по-стабилни. Реална конкуреция евентуално, само от Атлетико, но аз съм на 99% сигурен, че още по празниците ще сме шампиони, и после като дойде някъде по Великден пак ще ни надупят яко в ШЛ, тва ще е 3ти сезон на този филм...
Barcelona_
Абе какво става с тая супер купа? Официално я няма в календарите все още, говореше за някъв мини турнир в някоя езкотична страна през януари.
Ще се осъществи ли тая глупост или още го мъдрят?
Vankata_10
Цитат(Barcelona_ @ Aug 6 2019, 01:36 PM) *
Абе какво става с тая супер купа? Официално я няма в календарите все още, говореше за някъв мини турнир в някоя езкотична страна през януари.
Ще се осъществи ли тая глупост или още го мъдрят?

Януари ще има турнирче. thumbsup.gif
Barcelona_
Евала, най-натоварения месец ще се напъваме допълнително срещу най-големите ни дразнители. Големи цигани са тея от испанската федерация.
ALEX_CARDO
Тая Суперкупа май ще е 2 мача в рамките на 3-4 дни - 1/2 финал и финал.
ALEX_CARDO
Иняки Уилямс е подписал нов договор с Атлетик Б до 2028 година. Освобождаващата му клауза е 135млн. евро.
Soni
Реал започнаха сезона с три точки .
effective
Нека. Миналата година губеха когато и ние. Резултатът - те си смениха треньора. Ние - не. Сега като ни дръпнат едно хубаво може и да махнем чичака.
Svetlin_Barcelona1104
До Коледа, Реал ще са над 10т за нас, Меси като се върне ще почнем да бием всичко наред и пак всичко ще е цветя и рози, докато не ни изнасилят в ШЛ напролет biggrin.gif
Soni
Ето вече се спънаха. laugh.gif Въпроса е ние какво ще направим.
Svetlin_Barcelona1104
Атлетико вече са 5т пред нас, нашите трябва се стягат.

Реал и те са същите клетници като нас, но честно си кажа не ми се вярва Атлетико да изтрае цял сезон, Меси като се върне пак ще почнем да взимаме мачовете с късмет и по празниците пак ще имаме добра преднина пред Атлетико icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif
ALEX_CARDO
Бейл май е фен на Балотели... гледам вкарал 2 гола и си изкарал 2 жълти картона в 92-ра и 94-та минута biggrin.gif
Barcelona_
Аз пък съм на 80% сигурен, че това е сезонът на Атлети в ЛаЛига. Взимат си мачовете всячески, типично по шампионски. Имат сравнително дълъг състав, не вярвам да допускат много грешки. Отделно в преките двубои с нас често изкопчват равни и предполагам ще си запазят преднината.
effective
Не мисля, взимат ама на вързия малко, а и съставът им е много подменен. В защита не са толкова силни вече, нямат и бек на ниво.
Мишо
Но пък имат много добра средна линия и брутално нападение, особено пък ако този Жоао Феликс продължава да блести с изявите си и вземе, че се окаже наистина находка. Аз им гледах второто полувреме вчера и останах меко казано впечатлен. Вярно, беше срещу Ейбар, при това на техен терен, но едно, че са си доста корав отбор, и второ - показаха ебаси бруталната мотивация за обрат, бяха буквално като обезумели на терена, докато не вкараха третия гол.

Да станат шампиони ми се вижда още прекалено рано дори да си го помислят, но да са сериозни претенденти поне до 34-35 кръг, и накрая стабилно да финишират втори на максимум 5-6 точки от първото място няма да е чудо на чудесата.
effective
Както казах много бързо ги фаворитизирахте. Атлетико са отслабени и това е видимо, губят точки от отбори като Сосиедад, а тепърва ще изглеждат по-смешно в мачове срещу Барселона, Реал, Валенсия, Билбао, Севиля и т.н - особено гостувания.
saniniesta
Не забравяй, че с/у Реал Сос се играе изключително трудно като гост. Мисля че нямахме победа от 10 г. там преди Суарез и Меси да спрат проклятието "Аноета"
Svetlin_Barcelona1104
Благодарение на малоумния ни треньор, тоя слаб Реал е 4т пред нас, СРАМОТААА.....
Svetlin_Barcelona1104
Да им сера на целата федерация у устата, да им сера. Как може да сложат Ел Класико в 14 ч на обяд, зареди малоумните жълтуркувци.
Barcelona_
Тея малоумници насрочиха Ел класико за 18 декември което е сряда.
ALEX_CARDO
Цитат(Barcelona_ @ Oct 17 2019, 10:28 PM) *
Тея малоумници насрочиха Ел класико за 18 декември което е сряда.

Все още няма нова дата за Ел Класико. Към момента вариантите са 7 и 18 декември, въпреки че Лигата не иска да е на 18 декември (сряда) заради огромният интерес и пари от телевизионни права. За 7 декември пък трябва да се разместват програмите на още няколко отбора, които не искат. Общо взето, политиката пак е*а мамата на футбола.
Svetlin_Barcelona1104
Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Aug 18 2019, 07:14 AM) *
До Коледа, Реал ще са над 10т за нас, Меси като се върне ще почнем да бием всичко наред и пак всичко ще е цветя и рози, докато не ни изнасилят в ШЛ напролет biggrin.gif

Ми нещата бавно и славно май въртят натам, Примера ще бъде спечелена още в ранната пролет, въпроса е да не се сбъдне за 3ти пореден сезон втората част от коментара ми icon_smileLOL.gif
ALEX_CARDO
Все още няма нова дата за Ел Класико. От Ла Лига/Федерацията май се дърпат за 18 декември, защото тогава се планирали мачове за Купата на Испания. Новият срок за дата бил днес до 21:00.
LImITeD_eDiTioN
Убеждавам се , че не само в България работят глупаци на управленски постове. Какво толкова има да напишат на една дъска всички обстоятелства - Купата на Краля , работен ден ( ранен час ) , парите дадени от Китай (за ранния час) и кръга преди и след този мач и просто да го решат? Събират се по 20 пъти, като абсолютни ретарди, за да коментират едно и също и всеки път удължават срока за вземане на решение , тъй като няма един с акъла си да излезе и да заеме позиция. То е ясно , че ще има ощетени , но какво толкова му мислят все едно Мъск ще си праща колата в Космоса и следи за перфектното време в годината.......
Barcelona_
Проблема май е, че има хиляда федерации + полицията + правото на избор на двата отбора. Няква федерация иска на 18ти, друга не иска тогава заради КК абе мазало тотално. Тия испанци са големи цигани на моменти.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.