Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Една идея
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
FCB
Хрумна ми една идея, докато гледах пустите раздели за другите първенства.. имаше предложения преди месец тези раздели въобще да се закрият, но мойто предложение не е толкова радикално.

Понеже това е форум за Барса, е нормално да се акцентира в/у това. От друга страна, 5-те раздела за Испания, Англия, Франция, Италия и Германия стоят почти празни. Айде, разбираемо в Испания се пише повече, но вижте например Франция и Германия - там има по 8-9 мнения общо.. не теми, а мнения! Направо е тъжно, да гледаш толкова празни раздели.

Та.. моята идея не е в премахването им, а да се обединят в един общ раздел, нещо от сорта на "Европейски първенства", или нещо такова. Така няма да се спре писането за другите първенства, но ще се избегнат празните раздели, които изглеждат тъжно пусти. Ще има един общ, който ще изглежда по-пълен, и ще и по-приятно за гледане. Така ще може да се пише и за първенства извън тези 5, понеже сега няма и къде. Но най-вече, ще се избегнат цели 5 полупразни сектора, а ще има един общ, който ще изглежда пълничък. smile.gif
_Dexter_
FCB страхотно предложение , на мен му хрумна от друг форум , но не смеех да кажа нищо.... мисля ,че предложението ти е страхотно , но думата ще има Слимки .......
Aз имам и още едно две предложения , като
" Българите в Европа"
" За българските успехи в спортовете"
" За легендите на Барселона "
bEsTFCB
страхотно ем ще разправям какво е вав барселона smile.gif ......
FCB
Мда, чакаме тежката дума на Слимки. smile.gif
Според мен така форума ще изглежда по-добре.
fc_a
Да бе не е лошо.А това за българите в 4ужбина зву4и доста добре!
Slimky
Това си го мислех отдавна да го направя .. просто е доста играчка , но ще го направя.. а относно "българите в чужбина и т.н" тези теми ги правете или в разделите на техните първенства или в раздела на българското първенство ..
ALEX_CARDO
Идеята е много добра според мен.
BoixosNois
Мене тва за легендите на Барса ми звучи страхотноsmile.gif s_barcelona.gif
BoixosNois
Между другото FCB там където пишеш резултати и класиране в Шампионската лига можеш да пишеш и голмайсторите в мачоветеsmile.gifако искаш де и ако ти се занимава с товаsmile.gifsmile.gif
FCB
Значи..

1-во за легендите, според мен това спокойно може да се пише в секцията "История", аз и без това вече се опитах да направя някаква тема за Кубала. А и все пак раздела си е за това.. "Информация за създаването на отбора , титлите и играчите носили екипа на Барселона"

Между другото FCB там където пишеш резултати и класиране в Шампионската лига можеш да пишеш и голмайсторите в мачоветеако искаш де и ако ти се занимава с това

Ами, не съм търсил чак такива подробности, а и нямам представа къде има такава информация.. ако знаеш, кажи smile.gif
BoixosNois
Ами аз ги имам всички голмайстори понеже си ги пиша заедно с резултатите
smile.gifкажи как да ти ги пратя?smile.gif
BoixosNois
FCB изпратих ти имей-ла със файлаsmile.gifВътре съм написал Резултатите ,Голмайсторите,минутите на головете.А най отдолу съм сложил няколко класации: Класация на голмайсторите в лигата до този момент , класация на асистентите , на жълтите , на червените картони , на засадите и на ударите във вратата.Продължавай да поддържаш тези класации ако искаш , аз ги вземам от www.uefa.com . smile.gif
Slimky
Обединих разделите за Испания, Франция, Англия и Германия в един общ,защото наистина интереса е доста по-малък към тях.. Надявам се така повече ви харесва smile.gif
BoixosNois
Така е доста по-добреsmile.gif

А FCB ако искаш мога и да ти дам голмайсторите от груповата фаза на Уефа да ги метнеш във темата за резултатите в турнира biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.