Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Мерки за сигурност
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
garigazari
Искам да попитам дали е възможно само регистрирани потребители да четат темите, както е във форума на Челси? Вчера бяхме жертви на инвазия от гризачи (плъхове), които гледаха сеира и се радваха на афектираните фенове, както и на фалшивите ни такива. Всичко това води до спадане на реномето на фенската ни маса. При специални случаи като вчерашния би било добре и временно да се забраняват регистрациите.
Могат ли да се осъществят тези леки промени или биха навредили с нещо на форума?
govedarov
Понякога в спорта, не побеждава най-добрия.Пълно е с отбори/състезатели еднодневки, които с малко късмет и добро стечение на обстоятелствата печелят.Годините на усилен труд и победи се забравят и започва да се плюе. Още на следващата година обаче мишките се покриват по дупките си wink.gif
Schnapps
Регистрациите минават през одобрението на АнимоЕрик,а колкото до четенето на темите от нерегистрирани потребители аз съм "За" да се четат.От нищо не трябва да ни е срам,по-скоро ако се забрани ще изглеждаме жалки в другите очи wink.gif
Като бяхме 13ти преди 10 години ходих гордо с тениската на Барса,а сега ако ме е срам не знам... rolleyes.gif Ще заключа темата,ако админа има какво да добави нека я отключи .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.