Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сбирки на членове на фенклуба и приятели в градовете, където няма все още клонове
F.C. Barcelona Forum > Фен Клуб Барселона България > ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ > Новини, Събития, Предложения
TpuHuTu
Тъй като двата най-големи центъра има редовни събирания, организациики, купони и т.н. реших да поставя въпроса за събиранията във Враца.
От 30 хиляди регистрирани потребителя поне 10-ина може да се намерят от Враца. Имам огромни съмнения, че ще излезе нещо от приятната ми тема, но все пак нищо не пречи да опитаме да се съберем в някое хубаво кафенце и да гледкаме заедно как Барса пише история.
Максимално ще ви улесня, ако въобще някой се престраши да пише. Предлагам да се преброим и ако някой знае хубаво място за събирания нека да го спомене.
От мен толкова, вие сте на ход smile.gif EMOTICON.gif
KeyStone
Поздравление за инициативата.Хубаво е феновете от един и същи град да се събират и преживяват победите и неуспехите заедно.Затова насърчавам всеки,който е от Враца да пише в тази тема...
Rosen
Аз, въпреки че не съм от Враца, може да се присъединя към бъдещите срещи за гледане на мачове, макар и по-рядко wink.gif
Svetlin_Barcelona1104
може да пробваме да се съберем за мача с Арсенал аз ще говоря след 2-3 дена с един приятел който е фен на Барса но не е регистриран във форума а той познава още няколко хора който могат да идват редовно
Rosen
А ти като си непълнолетен, мислиш ли, че ваще ще те пуснат? Или ще използваш този приятел като придружител?
Защото мача с Арсенал си е в късен час. wink.gif
Svetlin_Barcelona1104
Цитат(Rosen @ Mar 3 2011, 02:26 PM) *
А ти като си непълнолетен, мислиш ли, че ваще ще те пуснат? Или ще използваш този приятел като придружител?
Защото мача с Арсенал си е в късен час. wink.gif

е те с него ще ме пуснат защото го познават
Anims Tito
Смених името на темата и имам две питания :

1. Колегата, който я пусна, член ли е на фенклуба ?
2. Ако не, защо я е пуснал в този раздел, след като вече има тема за уговорки ?

В тази тема, моля само за събирания на членове на фенклуба от отделните градове.
В същото време, ако има по двама-трима от някой град, нека да започнат наистина да пишат тук и да се събират, да рекламират клуба и да привличат нови членове !
Не виждам какво пречи, хората да се събират и организират сами, а не от някой. Поне в началото.
TpuHuTu
Цитат(Wembley_19_years_after @ Mar 4 2011, 09:45 AM) *
Смених името на темата и имам две питания :

1. Колегата, който я пусна, член ли е на фенклуба ?
2. Ако не, защо я е пуснал в този раздел, след като вече има тема за уговорки ?
В тази тема, моля само за събирания на членове на фенклуба от отделните градове.
В същото време, ако има по двама-трима от някой град, нека да започнат наистина да пишат тук и да се събират, да рекламират клуба и да привличат нови членове !
Не виждам какво пречи, хората да се събират и организират сами, а не от някой. Поне в началото.

Не членувам никъде и ако съм объркал раздела се извинявам.
Идеята ми беше да събера малко фенове на Барса, от цял форум с такива, и да можем да се събираме да гледаме мачове. Ако не ви харесва идеята, все тая. Аз съм любител на футбола, фен на Барселона, и като чета темите за събиранията, които правите ми стана интересно и реших да направя опит да се организираме и ние, да видим какво ще стане.
Щом е толкова голям проблем, че не съм член, няма да пиша повече в темата, но не разбирам защо това трябва да ни пречи да се съберем? Звучи доста наивно....

Както и да е, barca_shampion95 знаеш къде да ми пишеш, ще опитаме да се организираме ние си smile.gif
Anims Tito
тотално грешно си ме разбрал, и ако вината е в мен, се извинявам.

Както съм казал, много добре е да се събирате, а още по-добре е, ако това помогне за разрастването на фен клуба.

Имах в предвид, че темата не е съвсем точно формулирана и затова леко й я промених.

Естествено, че сбирките са нещо, което трябва да се поощрява, а не обратното.
И не съм казал, нищо в обратната посока.

Но все пак, подреждането на нещата във форума също е важно и затова поясних.

Ако исках нещо друго, щях просто да я изтрия, така че не виждам защо има такава реакция / едва ли не чак и обидени хора /.
Noob3R
Аз също съм от Враца, но като цяло не се сещам за заведение, в което да има добра атмосфера за гледане на футболен мач, без в главитени да "бичи" долнопробна чалга.
FCB4Life
Цитат(TpuHuTu @ Mar 4 2011, 12:25 PM) *
Не членувам никъде и ако съм объркал раздела се извинявам.
Идеята ми беше да събера малко фенове на Барса, от цял форум с такива, и да можем да се събираме да гледаме мачове. Ако не ви харесва идеята, все тая. Аз съм любител на футбола, фен на Барселона, и като чета темите за събиранията, които правите ми стана интересно и реших да направя опит да се организираме и ние, да видим какво ще стане.
Щом е толкова голям проблем, че не съм член, няма да пиша повече в темата, но не разбирам защо това трябва да ни пречи да се съберем? Звучи доста наивно....

Както и да е, barca_shampion95 знаеш къде да ми пишеш, ще опитаме да се организираме ние си smile.gif

Както nasbar е отбелязал, става въпрос единствено и само за поддържане на подредбата във форума. Раздел "Фенклуб на Барселона в България" е предвиден за публикуване на информация, свързана с фенклуба. Поради това в тема "Събития" би следвало да се обявяват само събития, организирани от ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ.
Това, че не си член, е "проблем" дотолкова, доколкото е възможно ти, публикувайки информация в раздел от форума, контролиран от ръководството на фенклуба и предназначен за членовете му, да оставиш някой външен човек, проявяващ интерес към фенклуба, с грешното впечатление, че ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ организира събиране във Враца. За съжаление все още не сме представени силно във вашия град и не бихме искали да се създават погрешни представи.

Що се отнася до инициативата ти, чудесна е.smile.gif Винаги сме се радвали, когато някой, подобно на нас, опитва да направи нещо в тази насока. Няма нищо по хубаво от това фенове на Барселона да се събират и да споделят удоволствието от играта на любимия отбор. Още по-радостно пък би било, ако се присъедините към фенклуба. Така най-сетне ще имаме задоволителен брой членове и във вашия град.

Поздрави и се надявам да не си се засегнал от написаното от мен или от Наско. Просто се грижим за структурата на форума, нищо повече.smile.gif
Starrider
Нещо за Стара Загора има ли smile.gif
Rosen
Цитат(Starrider @ Mar 9 2011, 05:25 PM) *
Нещо за Стара Загора има ли smile.gif

Засега нямам информация за някакви сбирки в Стара Загора. Но из форума има много пишещи оттам wink.gif
Starrider
Екстра! Ще е хубаво да почнем да се събираме някъде из заведенията тук из града и да гледаме мачовете smile.gif Аз по принцип работя събота и неделя и гледам мачовете като си ги тегля от нета laught22.gif EMOTICON.gif но иначе все като ми остане възможност винаги ще се събирам с другите фенове, стига да има къде и с кого smile.gif Тъй че заралии, пишете smile.gif
Anims Tito
За Стара Загора пишете на двамата Насковци - Schnapps и Nasio.
wesley мисля и той е от там.
Наистина сте много и не е зле да почнете да се организирате, отначало покрай мачовете, а после и около фенклуба.
Schnapps
Цитат(Starrider @ Mar 9 2011, 05:33 PM) *
Екстра! Ще е хубаво да почнем да се събираме някъде из заведенията тук из града и да гледаме мачовете smile.gif Аз по принцип работя събота и неделя и гледам мачовете като си ги тегля от нета laught22.gif EMOTICON.gif но иначе все като ми остане възможност винаги ще се събирам с другите фенове, стига да има къде и с кого smile.gif Тъй че заралии, пишете smile.gif

Здравей.... можеш да ми пишеш на skype : Schnapps86 , там ще се разберем за нещо за в близко бъдеще smile.gif
Всички които са от Стара Загора (a и не само)btw могат да ми пишат на скайпа и да се разберем да се съберем най-после ..... А и идват важните мачове ,така че.... tongue.gif
Barcelona_
Лятото бях направил една тема за Бургас и бяхме се заканили 4-5 човека да гледаме мачовете от настоящия сезон. Обаче нещо изтриха темата и се изгубихме с хората ама ние сме си виновни, че не я поддържахме.
Днес стриймовете тотално ми скъсаха нервите и предлагам да си припомним кои бяхме от Бургас и да се организираме за някой мач. Даже с един приятел фен на Реал смятаме да гледаме поне едното Класико някъде.Обаче при него има леки въпросителни заради това, че живее леко извън Бургас.
Казвайте кои сте от Бургас и предлагайте места за гледане на мачовете, че аз не съм много в час с баровете.
Rosen
Мисля, че и Fen'na'Barca е от Бургас wink.gif
Barcelona_
Да за него знам, но помня че имаше още 3-4ма . И ppd май беше от Бургас.
lvs
Ако има фенове от Перник нека ми пишат тук или на [email protected]
Barcelona_
Бургазлии навити за някое от Класиките? крайно време е вече
Anims Tito
В най-скоро време ще се организира нещо в Бургас.
Нашият човек там - Самуил Дичев - работи по въпроса.

Създаден е и профил във фейсбук Barca Burgas.

Естествено, при нова по-конкретна информация, ще се пише и тук.

Barcelona_
Цитат(Animo Eric @ Apr 7 2011, 01:35 PM) *
В най-скоро време ще се организира нещо в Бургас.
Нашият човек там - Самуил Дичев - работи по въпроса.

Създаден е и профил във фейсбук Barca Burgas.

Естествено, при нова по-конкретна информация, ще се пише и тук.

А въпросния човек има ли профил тук в форума?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.