Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Събития - Варна
F.C. Barcelona Forum > Фен Клуб Барселона България > ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ > Новини, Събития, Предложения
Страници: 1, 2, 3
Anims Tito
така, във връзка със зародената от около две-три седмици идея и днешното ОС, предлагам следните три варианта за първата сбирка на настоящите и бъдещи членове на Фен Клуба ни във Варна :

1. 21.12, 20.30 часа, комбинирано и с мача ни срещу Билбао за Купата на Краля

място - спортен бар Бенч, Фамозо или Трите лъва

2. 22/23.12 или 27/30.12 - в някой следобед или привечер, за по бира и да се запознаем.

място - без значение

3. 02.01 по време на мача ни срещу Леванте

място - Бенч, Фамозо или където се разберем.

Очаквам предложения, с оглед на това, че времето преди първата дата е кратко.

Естествено, не пречи да се съберем и на трите дати smile.gif

п.п моля само, без излишен спам и конкретно по темата.
BaNaNa_DJO
2. 22/23.12 или 27/30.12 - в някой следобед или привечер, за по бира и да се запознаем.

На тези 2 дати ли си свободен или "От-До". На мен по принцип най-удобно ще ми е през този период, някой следобед. За тогава съм най-надъхан, но ако някой има други предложения и предпочитания да казва. smile.gif
n.dimov
И аз съм за някой от следобедите,но каквото и да се реши,имам ли възможност ще присъствам.
Anims Tito
говоря за от/до, с идеята, че другите дни все пак са празници и по-трудно бихме се стиковали.
Идеята е, да се съберем максимално повече хора, така че предпочитам да не се бърза и да се намерят подходящи за всички дата и час.
BoixosNois
Аз съм ЗА 21.12 само ,че ще е добре по отрано да се съберем тъй като ще е по-трудно да говорим докато гледаме мача. А и във Фамозо няма как... още не е отворило а и не виждам как ще отвори скоро..
Anims Tito
аз не знаех, че е в ремонт.

Утре в 20 часа, ок ли е за Bench тогава ?

Или Трите Лъва, ама трябва да говоря с Иван дали ще го дават там. Не ги знам какви сателити имат.

Мога да мина и да запазя някакви места на едно от двете места.
BoixosNois
20:00 в Бенч е добре... ще кажа и на другите момчета и едва ли ще е проблем за тях да дойдат smile.gif
Anims Tito
ОК, 20 часа - спортен бар Бенч.

Ще пиша и на другите, а ако някой се притеснява, че не може да дойде, ще повторим за по една бира следващата седмица между двата празника smile.gif

Ще мина днес да видя как е с местата и ще направя събитие и във фейсбук.
Anims Tito
резервацията е за 20 часа в Бенч на мое име - Атанас Георгиев.

Всъщност, добре, че го решихме за час по-рано, понеже се оказа, че пазели резервациите, до час пред дадено събитие.

п.п Ники, може и това да е бил проблема за масата ви за мача с Реал.
Другата ми идея, е да се запознаем с тях и да ходим редовно там, така вече ще е по-лесно, а и за самия Фен Клуб е добре, ако има точно определено място за събирания.
Ще го видим как е, и ако ни хареса, можем да се установим там.

Другия вариант е Трите Лъва, където имам доста добри контакти, но понякога има съвсем обективни пречки при английски мачове, просто не им стигат приемниците и телевизорите. Иначе Иван никога не ми е отказвал да пусне наш мач.
Disrespect
За следващия мач ще има ли събиране? smile.gif Аз знаех, че има клон и във Варна, но не знаех откъде точно да разбера къде и кога ще се събират хората за мача, та сега един приятел ми прати тази страница и попринцип съм на линия. smile.gif
Anims Tito
де юре клон във Варна няма.
В момента започваме да правим така, че фен клуба да работи и във Варна.
Т.е хората, които симпатизират на любимия отбор и са членове / или искат да членуват / да "усетят" и на практика наличието на подобна общност.

За следващия мач - не знам, най-вероятно да, но с оглед на това, че е на 02.01 не знам, доколко ще има интерес.

При всички положения, обаче, отсега нататък в тази тема във форума, ще има редовна информация за събиранията.

А за повече подробности около фен клуба, с удоволствие отговарям на всякакви въпроси.
Железчев
Аз и Banana Jo ще идваме. Чакам отговора на един приятел,който все още не е регистриран във форума.
Zhekov
Аз сега покрай празниците няма да мога да се включа в събиранията, но по нататък със сигурност. Пожелавам весели празници на всички и дано се получат хубави сбирки ... smile.gif
Anims Tito
за 02.01 има ли смисъл да говоря с хората за сбирка, или направо за мача за Купата срещу Билбао ?

Кажете до два-три дни, за да знам какво да говоря с хората.

BaNaNa_DJO
Аз след 10-ти съм свободен. Ще пропусна и реванша с Атлетико за жалост.
Железчев
Аз ще дойда и на двете събирания. smile.gif
Anims Tito
нещата отиват към това да се съберем още на 02,01 за мача с Леванте.
Утре или в сряда ще отида до бар Бенч да се срещна с управителя и същевременно да запазя места за неделя.
После ще пиша тук и на страницата на Фенклуба във Фейсбук.
Най-вероятно часа на срещата ще е след 18, мача започва в 19.00.
Anims Tito
за място за събирания на Фенклуба обявявам спортен бар Бенч

http://sportbarbench.com/index.php

по принцип времето ще е от 1 час преди началото на срещата, но за всеки отделен мач ще има създадено събитие на страницата на Фенклуба във Фейсбук, както и в тази тема.
Железчев
Цитат(VILLA FICHADO @ Dec 28 2010, 08:17 PM) *
за място за събирания на Фенклуба обявявам спортен бар Бенч

http://sportbarbench.com/index.php

по принцип времето ще е от 1 час преди началото на срещата, но за всеки отделен мач ще има създадено събитие на страницата на Фенклуба във Фейсбук, както и в тази тема.

По принцип някой път може да го променим на Трите Лъва,че Бенча нещо не ми е много на сърце,по лични причини,ама като се видим ще ти кажа. За сега съм съгласен за Бенча. smile.gif
BaNaNa_DJO
Цитат(Железчев @ Dec 28 2010, 08:33 PM) *
По принцип някой път може да го променим на Трите Лъва,че Бенча нещо не ми е много на сърце,по лични причини,ама като се видим ще ти кажа. За сега съм съгласен за Бенча. smile.gif

mosking.gif Хулиган biggrin.gif
Anims Tito
хайде да не спамите в темата ?
Не знам за какво намекваш, но там ще ни приемат като лице на Фенклуба и се очаква, че отиват големи хора с глави на раменете си...

Идеята е, да намерим място, където да ни познават и уважават. Бара е точно с такава атмосфера, техническите възможности са на ниво, дават гаранции за места, има и идеи за бъдещо сътрудничество.

Целта на сбирките на Фенклуба е, да са някакъв начин на съвместно общуване и привличане на нови хора, а не обратното, нали ?

Всякакви прояви и действия в обратната посока, просто няма да са толерирани. Искам да съм ясен отначало, за да няма сърдити после !

BaNaNa_DJO
Добро е местенцето по принцип. И особено мястото, от където гледахме мача за купата е идеално.
Железчев
Цитат(VILLA FICHADO @ Dec 29 2010, 01:42 AM) *
хайде да не спамите в темата ?
Не знам за какво намекваш, но там ще ни приемат като лице на Фенклуба и се очаква, че отиват големи хора с глави на раменете си...

Идеята е, да намерим място, където да ни познават и уважават. Бара е точно с такава атмосфера, техническите възможности са на ниво, дават гаранции за места, има и идеи за бъдещо сътрудничество.

Целта на сбирките на Фенклуба е, да са някакъв начин на съвместно общуване и привличане на нови хора, а не обратното, нали ?

Всякакви прояви и действия в обратната посока, просто няма да са толерирани. Искам да съм ясен отначало, за да няма сърдити после !

Прав си, бара е бих казал перфектен. Извинявам се ако съм оспамил темата. Ако сметнеш за добре,някои от постовете ми може да ги изтриеш. smile.gif
EMOTICON.gif
Anims Tito
мача с Леванте ще се играе по програма, съответно събирането остава за :

02,01, неделя, след 18.00, бар Бенч

Да изгледаме първия мач за годината заедно !
Железчев
Аз ще пропусна, въпреки че бях потвърдил и за двете. За съжаление просто в последния момент трябва да свърша личен ангажимент. Надявам се, че не е проблем за заведението.
Anims Tito
никакъв проблем...
Следващата сбирка е за мача с Депортиво на 8,01.
Събитието във Фейсбук и съобщението тука, ще ги пусна във вторник или сряда.
Реванша с Билбао е доста интригуващ, но е в доста късен час през седмицата и на повечето хора не им беше удобно.
Disrespect
Аз този и другия месец няма да имам възможност да идвам, защото имам изпити, но като мине всичко ще съм редовен колкото се може повече. smile.gif
Anims Tito
за мача с Депортиво :

08,01 - 22,00 часа в спортен бар Бенч, мача започва в 23 часа, но изискването на хората от бара е да има някой там около час по-рано.

Има създадено събитие и на страницата на фенклуба във фейсбук.
Железчев
Е то хубаво да отида,ама ако ще съм сам в 22ч,нещо не ми е удобно,иначе няма проблем за час по-рано. smile.gif
Anims Tito
обяснявам само защо събитието е направено от 22 часа. Всеки да идва когато му е удобно.
Така или иначе, аз се грижа да съм там поне 50 минути преди мача.
-Emo-
Както е тръгнало да се разболяват всички, може да сме доста малко. Дано да се оправят, че мачът ще е доста интересен!
Anims Tito
що бе, кой е болен ?

тъкмо сега двата празника ще ви излекуват...

laugh.gif
-Emo-
Николай и Данчо, но вчера ги видях вечерта и мисля, че ще имат сили да изгледат мача smile.gif
Anims Tito

dankata
Яко, добре е, че се оформи още едно ядро на фен клуб-а. EMOTICON.gif
FCB4Life
Представителството във Варна определено стартира силно. Като гледам снимките, удовлетворението от снощната победа е още по-голямо.smile.gif
Rosen
Абе и по София се правят яки сбирки в Оле Оле, ама някой да се е сетил да снима?
Бойна задача другият път да се снимате, да привлечем малко хората с нещо wink.gif
Железчев
Цитат(Rosen @ Jan 9 2011, 10:23 PM) *
Абе и по София се правят яки сбирки в Оле Оле, ама някой да се е сетил да снима?
Бойна задача другият път да се снимате, да привлечем малко хората с нещо wink.gif

tongue.gif
Rosen
Плезиозавър такъв s_barcelona.gif
KeyStone
Браво,момчета!!!Снимките ми доставиха невероятно удоволствие.Пожелавам ви да се ве събирате още дълго време и да ставате все по-многобройни.Поздравления!!!

П.С.Само не мога да разбера не успяхте ли да махнете този вражески портрет на 2-рата снимка biggrin.gif
BaNaNa_DJO
В мача с Депортиво нямаше ли и на другите маси хора , фенчета на Барса ? Можем и тях да привлечем към тези сбирки !
V.Grigorov
здр... ами относно за "привличането" на други фенове...аз специялно работя по въпроса...
работя в този бар... и казвам на всички фенове за фенклуба....
и ако всички са били чесни с мен smile.gif би требвало следва6тият път да има повече хора....

п.п.
било е яко на предната сбирка....кофти 4е по4ивах и не бях в града......
БРАВО !!!!!!!!!!!!

искам да питам за 12-ти......разбрали ли сте се нещо......

ще има ли сбирка..... и ако има къде ще е ????
EMOTICON.gif EMOTICON.gif EMOTICON.gif EMOTICON.gif

и за последно ви притеснявам smile.gifsmile.gifsmile.gif
коя по точно е страницата в facebook......
ALEX_CARDO
Здравей и добре дошъл! smile.gif Можеш да редактираш мненията си и да бъдат едно цяло, а не няколко smile.gif Относно страницата във ФБ - ето я: http://www.facebook.com/#!/BarcelonaBulgaria
Anims Tito
абе два пъти вече те нямаше tongue.gif

Ние и на 2-ри бяхме там.

В сряда няма да се събираме, но може би аз ще мина през деня, за да запазя места за мача в неделя.
Инфо после - тук, както и в профила на фен клуба във фейсбук.
Anims Tito
събирането за мача с Малага е, както обичайно в бар Бенч.

Местата са запазени за 21,00 в неделя, 16.01, а мача започва в 22.00 часа.

В страницата във фейсбук също има направено събитие.
Anims Tito
хайде бе !
smile.gif

нещо много слаба активността този път.

В бара ни чакат в неделя вечер , няма да се излагаме smile.gif
Железчев
Цитат(VILLA FICHADO @ Jan 14 2011, 01:18 PM) *
хайде бе !
smile.gif

нещо много слаба активността този път.

В бара ни чакат утре вечер, няма да се излагаме smile.gif

Утре или в Неделя ?

nasbar : confused0086.gif в неделя естествено
Те, всъщност, с удоволствие ще ни приемат и всяка вечер, но в случая става въпрос за неделя, 16.01
tongue.gif
Железчев
Айде бе, какво се лигавите ? Довечера само аз и Наско ли ще бъдем на мача ?!?! angry30.gif
BaNaNa_DJO
Там съм и аз !
Anims Tito
следващото събиране е за мача с Расинг, в събота, 22.01 от 20.00 часа / т.е 1 час преди началото, както обиновено /.

п.п вече за всеки мач ще имаме запазено сепаре, освен ако не кажем нещо изрично. Отсреща на това, където бяхме днес. По-широко и по-удобно е.

Така че, чакаме повече хора другия път smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.