Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Жълти новини и клюки
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Жълти новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388
Pietro
Тъй като зимния трансферен прозорец е далеч , а летния свърши нека има нещо междинно smile.gif
Раздела е "жълти новини " , но никъде не виждам нещо "жълто" имаше такива новинки , но влизаха в " трансферния прозорец" .

Има отделни теми за футболисти , но със създаването на тази тема искам някак си тук да е по-обобщено един вид .
иии така де, дано съм успял по някакъв начин да осмисля отварянето на такава тема smile.gif

първата доза " жълти новини и клюки -

Цитат
Тиери Анри нарочен за гонене, Робиньо идва на "Камп Ноу"

Наставникът на Барселона Пеп Гуардиола е имал желание да се раздели с френския нападател Тиери Анри през изминалия трансферен прозорец.

Според пресата в Испания наставникът на каталунците е искал да смени изцяло атакуващата си двойка Анри - Ето'о, но оферти за бившия "артилерист" просто са липсвали. За сметка на това камерунската звезда се присъедини към Интер в сделка с размяна на Златан Ибрахимович, което изпълни на половина желанието на наставника. Изданието посочва като основна причина егото на двамата атакуващи играчи, с което Пеп се справял все по-трудно. Към настоящия момент от договора на Анри остават цели две години, но според запознати той играел последния си сезон на "Камп Ноу".

През лятото Барса проявяваше сериозен интерес към атакуващия халф на Валенсия Хуан Мата, но до трансфер така и не се стигна.

Според каталунския вестник "Ел Мундо Депортиво", през зимния трансферен прозорец испанският шампион Барселона ще привлече в състава си полузащитника на Манчестър Сити Робиньо, който ще заеме мястото на Анри по левия фланг на атаката. Според информации в пресата на Острова пък, мениджърът на "гражданите" Марк Хюз не включва Робиньо в бъдещите си планове, след като осъществи бляскава селекция на атакуващи футболисти през това лято.

Цитат
Интер уреди бъдещ трансфер на Лионел Меси

Ръководството на Интер е договорило бъдещ трансфер на звездата на Барселона Лионел Меси на "Джузепе Меаца", съобщава "Газета Дело Спорт". Очаква се съвсем скоро аржентинският футболист да подпише нов договор с каталунците, който да го задържи на "Камп Ноу до 2016 година, но това не спира собственикът на "нерадзурите" Масимо Морати.

Според изданието Морати е постигнал договорка с агентът на Меси, който е неговият баща Жорже, играчът да премине в Интер, когато реши, че е готов да напусне състава на Барселона.

Споразумението дава предимство на Интер да преговаря пръв с Лионел Меси, когато той реши, че иска да си тръгне от "Камп Ноу".

Припомням, че за такова споразумение се бореха и от английския Манчестър Сити, но до договорка така и не се стигна.

И пак повтарям ако може тук да се постват такъв тип новини smile.gif
Май тук ще влизат новините от " Ас " и "Марка" tongue.gif

И все пак ако мислите, че темата е глупава или излишна . . . . трийте smile.gif

М/у др. ако все пак остане ще е хубаво след време да видим колко такива "жълти новини" са се превърнали в " бели " или и аз не знам как да се изразя smile.gif
Anims Tito
давайте без излишен спам, по някое време можем да й сменим името.
Петре, да не пишеш само ти тука indifferent0023.gif
mozaka
„Ел Мундо Депортиво”: Барселона взима Робиньо през зимата

Барселона. Според каталунския вестник „Ел Мундо Депортиво”, през зимния трансферен прозорец испанският шампион Барселона ще провлече в състава си полузащитника на Манчестър Сити Робиньо. Както е известно наставникът на Барса Хосеп Гуардиола много харесва бразилския национал, но не успя да го привлече през летния трансферен прозорец, който затвори на 1 септември и ще се опита да го привлече през месец декември.
Изданието допълва, че Робиньо ще премине на "Камп Ноу" през месец декември, тъй като през новия сезон мениджърът на Сити Марк Хюз няма да разчита на него в основния състав и доста често той ще остава на резервната скамейка.
Припомняме, че 25-годишният Робиньо премина в Манчестър Сити миналата година от големия съперник на Барса – Реал (Мадрид). girl_pinkglassesf.gif
mozaka
Ляво крило и дефанзивен халф търсят в Барселона

Станаха ясни приоритетите на испанския Барселона за януарския трансферен прозорец, пише "Ел Мундо Депортиво".
В плановете на треньора Хосеп Гуардиола е закупуването на ляв краен нападател, тъй като на поста конкурент на Тиери Анри е само юношата Джефрен. Варианти за ново попълнение са Робиньо и Уилян.
Дефанзивен халф също ще трябва на каталунците през януари, тъй като Туре и Кейта ще играят на Купата на африканските нации и ще отсъстват няколко седмици. Варианти за техни заместници са Патрик Виера, Едгар Давидс, Кристиан Поулсен и Даниеле де Роси
xixo
Напоследък ми се струва, че Пеп подготвя Боян за лявото крило, но... окей.
puyol_fan
Цитат(xixo @ Sep 6 2009, 12:10 PM) *
Напоследък ми се струва, че Пеп подготвя Боян за лявото крило, но... окей.

аз също забелязах това !!! Боян започна все по често да играе от ляво и ще се радвам ако стане ляв защото ако вземем Робиньо има вероятност (която обаче не е голяма) Боян да заиграе титуляр в ляво въпреки че аз не искам да продаваме Анри все пак е един опитен играч който е печелил всичко във футбола и знае срещу кой как да играе защото е играл срещу всякакви съперници !!!!! EMOTICON.gif
Pietro
Цитат
Барса с интерес към Баптища

Цитат
Барселона дава Анри за Робиньо

Цитат
Барселона може да привлече Виейра

За халфовете се споменаваха още едно-две имена , но . . .

По принцип много много не харесвам да се пазарува през зимата . . . има общо взето 2 главни причини .

искам вече да почват мачовете и да си получа дозата . . . не е ли то да се насладиш на магията Барселона . . .

Нека взривя малко обстановката . Тъй като ни трябва крило, което общо взето е свикнало да търка скамейката се сещам за един доста удачен вариант biggrin.gif името , което ми се върти из главата е това на Куарешма .
На пръв поглед т'ва еее . . . вие ще определите какво е , обаче . . .
Като беше в Челси под наем и изигра 1-2 мача , влизаше като резерва . . . вие му знаете качествата, все пак един път е бил в Барса . . .

Какво бихте казали ? Честно казано според мен може и да свърши някаква работа .
KeyStone
Цитат
Бразилската звезда на Манчестър Сити Робиньо призна пред медиите, че винаги е искал да играе за отбор като Барселона. Както е известно, кариоката е свързан с трансфер в каталунския гранд. Има вероятност от Барса да се опитат да го привлекат през зимата, но все още нищо не е сигурно. Известен факт за всички е, че Робиньо не е толкова щастлив в Сити, колкото изглежда.

"Не е лесно да кажеш не на отбор като Барселона", коментира Робиньо спекулациите за интерес от страна на Барса към него.

"Все пак Барса е европейски шампион, градът е красив, а и аз харесвам Испания. Барселона е велик отбор. Щастлив съм, че клуб като тях ме е забелязал. Кой не би искал да играе в един отбор с Шаби, Иниеста, Меси, Ибра и всички други?", допълни кариоката.

grimknight
Пеп съм забелязал , че не взима играчи за резерви .
Pietro
Аааа то т'ва от край време е така . . . много примери . Ама пък . . . хмх . . . Т'ва значи , че Анри или трябва да си иде или да търка скамейката ??? нещо не ми се нрави (mm)
Pietro
" Гуардиола не знае дали ще продължи на "Камп Ноу", твърдят от Барса "

после що Пуйол и Маркез и там още други не подновяват договорите си . .
ари то е ясно ,че Пеп не го подновява заради изборите , ама . . .
grimknight
До месец се очаква Габи Милито да бъде готов за игра .
Pietro
Т'ва е супер новина . . поне за мен smile.gif
ще е яко да имаме две основни двойки централни защитници едната Пике-Пуйол ; друга Чигрински-Милито
grimknight
Маркез ? Почивка ли за него .
Pietro
Цитат(grimknight @ Sep 9 2009, 02:42 PM) *
Маркез ? Почивка ли за него .

shok.gif blink.gif

doh.gif

аз него го забравих biggrin.gif . . . той ще играе дефанзивен халф . . .
xixo
За мен Милито е бита карта и не вярвам да се върне на високо равнище..
KeyStone
Цитат
Нападателят на немския гранд Байерн (Мюнхен) Лука Тони е вариант за испанския колос Барселона, съобщават медиите на Апенините.

Малко известен факт е, че Тони и треньорът на "каталунците" Пеп Гуардиола са добри приятели и са играли заедно преди няколко години в Бреша.

Както е известно, Тони в момента е в конфликт с наставника на мюнхенци Луис Ван Гаал и съвсем логично търка резервната скамейка.

Нападателят обаче иска да играе редовно, за да може да попадне сред избранниците на Марчело Липи за Мондиала догодина.
BaNaNa_DJO
И при нас естествено ще е незаменим титуляр.... indifferent0023.gif
Zoltar
ибра и тони един до друг...безценно за центриранията на алвеш happy.gif
Noob3R
Две дървета едно до друго е направо priceless. laugh.gif
Pietro
Тоя Лука Тони пък да е такъв некадърник само. . . Тоя вестник трябва да се даде под съд . . . или медия или там к'вото е дето ни накърнява така авторитета . . .
Имаме Ибра и Анри, че и Боян и ние ще взимаме дърво . . . яяяя сиии ***** То ако ще купуваме нещо от Байерн, т'ва ще е Рибери . .

ей много мечтая за него и аз не знам защо . . . малеее Сеск + Рибери . . . какви неща , какви тактики могат да станат само . . .
както и да е нямаме нито един от тях, така че лапетата да си стягат дупетата и да тренират здраво, щото трябва да впечатлят Пеп . . .

Абе само на мен ли Жефрен ми се нрави повече от Педро ?
El Catalan
Цитат(Pietro @ Sep 11 2009, 07:04 PM) *
Абе само на мен ли Жефрен ми се нрави повече от Педро ?

Смело заявявам, че сме мнозинство. Ако искаш пусни акента smile.gif
BaNaNa_DJO
Педро само заради името си започва с минус smile.gif
Rosen
Цитат(Pietro @ Sep 13 2009, 07:52 PM) *

А на реванша, ако има такъв, ще ядат още по-голям бой. s_barcelona.gif
KeyStone
Цитат
По всичко изглежда, че Барселона ще поднови интереса си към халфовете Хавиер Масчерано и Сеск Фабрегас. Спортно-техническият директор на каталунците Чики Беригистайн заяви пред „Спорт”, че клубът е отложил преследването на двамата полузащитници за известно време.

През летния трансферен прозорец мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес даде ясно да се разбере, че няма се раздели с аржентинеца, след като друг от халфовете на "червените" - Шаби Алонсо премина в Реал (Мадрид). Капитанът на Арсенал Фабрегас, който е юноша на Барселона, пък непрекъснато е свързван със завръщане на „Ноу Камп”.

„Масчерано и Фабрегас не дойдоха при нас през лятото, защото имаше сериозни финансови разминавания. Невъзможно бе да платим исканите суми”, заяви Беригистайн.
Pietro
Денят, в който Специалния не убеди Барса

Цитат
Пеп Гуардиола: Сгреших със смяната на Анри

Старши треньорът на Барселона Пеп Гуардиола призна, че може би е направил грешка, като е извадил от игра Тиери Анри в мача от Шампионската лига срещу Интер. Наставникът замени нападателя 15 минути преди края на двубоя, а след мача Анри заяви, че е много ядосан от смяната си.

„Може би сгреших с решението си да заменя Анри. Перфектно разбирам неговото разочарование. Знам как се чувстват играчите, защото навремето и аз съм бил заменян неправомерно. Анри е страхотен човек и може би има правото да каже, че съм сгрешил”, заяви Гуардиола.
xixo

Барса вижда у Балотели наследника на Анри

Треньорът на Барселона Джосеп Гуардиола желае да вземе нападателя на Интер Марио Балотели за наследник на Тиери Анри след оттеглянето на френски ас. Това твърди известният италиански спортен журналист Франко Роси в личния си блог, цитиран от вестник "Спорт". Все пак, допълва Роси, от младия футболист се интересуват усилено и лондонските Арсенал и Челси.

Балотели навърши 19 години през август, висок е 189 см и тежи 88 кг. Формира футболните си качества в Лумедзане и подписва с Интер през 2006 г. На следващата дебютира в първия отбор на "нерадзурите" едва 17-годишен, а през 2008 г. става най-младият голмайстор в клубната история в Шампионската лига.

_Dexter_
Oптика на Карл Цайс трябва wink.gif
KeyStone
Цитат
Мултимилионна сделка е осъществило ръководството на Барселона за приятелски мач в Кувейт на 21 декември, разкри вестник "Ел Мундо Депортиво". За момента не е ясно нито името на съперника, нито точната сума, която ще получи носителят на пет купи до момента за 2008 г. Ясно е обаче, че арабите нямат проблем дори със сигурната липса на Лео Меси и Чави, които него ден ще са в Цюрих на церемонията по награждаването на най-добрия футболист на годината в света според ФИФА.

Двубоят ще е само два дни след финала на световното клубно първенство на 19 декември в Абу Даби, ОАЕ, където Барса очаква да прибави единствената липсваща купа в пребогатата си колекция. "Блаугранас" обявиха през февруари т.г. получена оферта за 2 млн. евро за приятелски мач на 27 май за рождения ден на Спортен клуб Казма, който обаче не се състоя. Сега се очаква сумата да е значително завишена предвид успехите на клуба през последните месеци.
Pietro

Сисоко в Барса през януари?

Мохамед Ламин Сисоко, популярен като Момо Сисоко, се присъедини към листата с кандидати за попълнение в халфовата линия на Барселона през зимата, обяви вестник "Спорт". Клубът на бившия играч на Ливърпул и Валенсия - Ювентус, твърди, че той не играе заради физически проблеми, но според "Спорт" причините са по-различни. Барса настоява пред Сисоко да не играе до декември в Шампионската лига, за да е на линия през пролетта в директните елиминации, но и 24-годишният малиец по подобие на Кейта и Туре Яя ще трябва да отиде на турнира за Купата на Африка в средата на сезона, което не се нрави на "блаугранас".

Източник - www.sportal.bg

Аз да ви кажа, честно искам хем да е от Европа, че да не се занимаваме с КАН и хем ако може да не е играл в ШЛ , че да е на наше разположение за елиминационните фази от турнира .

Макелеле мисля, че също е много удачен вариант . В Челси с Есиен бяха хубав тандем . жалко обаче , че е в доста напреднала възраст . . .
май тая зима ще пазаруваме, няма как . . .
KeyStone
Цитат
Барселона е наела детективска агенция да шпионира четирима вицепрезиденти на клуба, трима от които с възможност да се кандидатират за президент през 2010 г. С тази скандална новина гръмна вестник "Ел Периодико де Каталуня" днес, като допълни, че босът Жоан Лапорта не е знаел за шпионажа. Имената на разследваните са Жауме Ферер, Жоан Боиш, Жоан Франкеса и Рафаел Юсте, като неназован вицепрезидент от карето обмисля да заведе дело след изборите догодина. Агенция "Методо 3" е наета през април т.г. от генералния директор на Барса Жоан Оливе, който в момента дава разяснителна пресконференция на "Камп Ноу".

Цитат
Генералният директор на Барселона Жоан Оливе отрече Барселона да е шпионирала своите вицепрезиденти в пресконференция, завършила преди минути на "Камп Ноу". Истината според Оливе е, че детективската агенция "Методо 3" била наета, за да защитава четиримата заместници на президента на клуба Жоан Лапорта при възможността поне единият от тях да бъде преследван от непознати лица.

Директорът разказа, че процесът е започнал през март т.г., след като вицепрезидентът Жоан Франкеса съобщил на клуба, че е останал с впечатлението да е преследван и сигурността му може да бъде застрашена. Тогава, и заради прецеденти като заплахи срещу Лапорта и взломни грабежи в клубните офиси, Барса наела детективската агенция, за да защити не само Франкеса, а и другите трима вицепрезиденти. Мярката за сигурност според Оливе е "напълно нормална, откъдето и да я погледнеш".

Той разкри също, че нито президентът Жоан Лапорта, нито другите трима вицепрезиденти, освен Франкеса, са били уведомени за това, че са защитавани, докато не е приключило разследването през април. Директорът също така отрече процесът да е обхващал и хора извън клуба, например бившия вицепрезидент Сандро Росел, който вече обяви, че ще се яви на президентския вот през 2010 година.

Цитат
Обширен доклад за нападателя на Аякс Луис Суарес е изискал от скаутите на Барселона треньорът на тима Джосеп Гуардиола, разкри "Ел Мундо Депортиво". Уругуайският национал вкара и четирите гола за своя отбор през уикенда срещу Венло и има общо 10 попадения в само седем кръга от началото на първенството на Ередивизи, а освен това сам наказа и Слован (Братислава) в плейофа за Лига Европа.

Суарес е на 22 години, висок е 181 см, много е комбинативен в противниковата третина (миналия сезон в 31 мача в Ередивизи, освен че вкара 22 гола, записа и 14 асистенции), гаранция е за вкарване на дузпи, разполага с мощен далечен изстрел, силен е в завършващия удар с глава и има опит в играта по фланговете. Уругуаецът кара трети сезон в Аякс, откъдето дойде за 7,5 млн. евро от Грьонинген, а там пък заигра на едва 19 години след трансфер от Насионал Монтевидео.

Други негови плюсове са, че може да бъде картотекиран за пролетните етапи в Шампионската лига за разлика от Дмитро Чигринский и че семейството на жена му живее в Барселона от шест години, така че няма да има проблеми с адаптацията към града.
Dimitar Ivanov
Аякс да купят някого за 7,5 млн. - това вече е интригуващо. Миналата година за 40 мача има 30гола и 20асистенции, а тази я е започнат с 14 гола за 9 мача...
_Dexter_
Е той и Хунтелаар сцепваше в слабата Ередивизие, ама го виждаме сега....
Pietro
Цитат
"АС": Ето какви голове дават на Барса, но не и срещу нея

Паралел между две спорни положения с участието на Барселона направи вестник "АС", за да докаже двойния стандарт, прилаган от съдиите към шампиона на Испания и Европа. Представени са две снимки от две различни игрови ситуации в един колаж. На лявото фото е показано как Златан Ибрахимович затиска Енрике и открива резултата срещу Сантандер във вторник на "Ел Сардинеро" (срещата завърши 1:4), а на дясната - как Хавиер дел Пино прави същото действие срещу Андрес Иниеста в мача на 24 януари между Барса и Нумансия. Разликата в двете положения е, че в първия случай реферът Матеу Лаос зачете попадението, а във втория Перес Ласа го отмени, иначе сорийци щяха да поведат 0:1. Приликата е, че и в двата случая "блаугранас" са облагодетелстваният отбор, жалва се "АС".

Е от сега ли ще се почва с психо-войната ?
Anims Tito
някой си е вадил кал изпод ноктите...
Съвсем ясно се вижда на двете снимки една разлика в това кога е ударена топката и кога е направена снимката. А и плана е различен.
А иначе - Барса и Реал са еднакво подкрепяни в Испания, в това няма какво да се лъжем и да се правим на ощипани...
BaNaNa_DJO
Ето защо сме побеждавали толкова много миналия сезон ohmy.gif Горките Реал побеждаваха съвсем честно, а ние биехме Нумансия и други с помощта на съдията. Трябва да анулират титлата , да си я дадат на онези белите. Добре, че са Ас да ни просветлят....
Barcelona_

http://sportal.bg/news.php?id=197684

Дали ще стане за ляво крило rolleyes.gif blush.gif
Pietro
аммме много съмнително . . .

Трябва ни някои утвърдено име, което е готово като дойде веднага да играе титуляр или да си се надяваме на Педро и Жефрен . . . smile.gif

Ето това е вече нещо наистина интересно smile.gif

Цитат
Шави призова Сеск да се върне

Халфът на Барселона Шави Ернандес рискува да ядоса сериозно мениджъра на Арсенал Арсен Венгер, след като подхвана отново темата за Франсеск Фабрегас и заяви, че би се радвал, ако футболистът се завърне в клуба, от където тръгна към големия футбол.

Както е известно Фабрегас премина при лондончани, когато бе на 16 години през 2003, но напоследък усилено се говори, че Барса иска да се го върне и от клуба на няколко пъти обявиха, че ще направят всичко възможно това да се случи.

„Наистина силно се надявам, че Сеск ще дойде при нас. Той е играч с ДНК на Барса и в Арсенал демонстрира невероятни качества. Би било страхотно той да бъде привлечен и да играем заедно с него" заяви Шави пред „Ел Мундо Депортиво".

„В националния отбор на Испания двамата се разбираме много добре и винаги съм казвал, че много се радвам, когато той е до мен на терена. На финала на Европейското първенство това се видя много добре" допълни той.

„Очевидно е, че пред него остават още много години футбол, така че се надявам, че много скоро той ще играе за Барса" каза още Шави. Самият Фабрегас винаги е твърдял, че е благодарен на Арсен Венгер за това, което е направил за него, но може би ще бъде сериозно изкушен да облече екипа на родния си тим, който постига страхотни успехи напоследък.

Източник - http://premiership.bg/
Schnapps
Гледах днес мач на Аякс с идеята да следя Суарес,еми не знам какво му харесва ПЕП.Супер лаком е,играе сам,някакво неоправдано самочувствие,пропуски на празна врата,финта му е горе-долу на ниво ,но само това.Завършващия му удар от разстояние също не е лош ,но е вариянт за отбор ала "Атлетико,Севиля и т.н "
Нищо не се знае разбира се как ще се развие в Испания,но за мен няма качества за Барса
Pietro
"Спорт": Сеск ще премине в Барса през следващото лято

Капитанът на лондонския Арсенал Сеск Фабрегас ще премине в Барселона следващото лято, твърди испанското издание "Спорт".

22-годишният футболист премина в тима на „артилеристите” през 2003 година, след като бе юноша на каталунския гранд.

Според „Спорт” през лятото на 2010 година Фабрегас със сигурност ще се завърне на „Камп Ноу” като треньорът на „блаугранас” иска да сформира халфова линия Шави-Иниеста-Сеск.

През уикенда Фабрегас направи невероятен мач при победата над Блекбърн с 6:2, завършвайки с гол и четири асистенции. След отбелязаното си попадение халфът започна да целува емблемата на Арсенал пред погледа на едни от най-верните привърженици на „топчиите”.

Медиите в Испания очакват следващото лято Сеск да подсили Барса, докато французинът Франк Рибери да облече екипа на Реал (Мадрид).

Източник - www.novsport.com

Баш Шави-Иниеста-Сеск няма да е, ама ако дойде ще стават просто уникални рокации . . .
mozaka
„Ел Мундо Депортиво”- Барселона планира да привлече Робиньо и Сеск Фабрегас

Барселона. Ръководството на Барселона планира да направи нови мащабни трансфери през следващата година. Шефовете от „Ноу Камп” обмислят да вземат Робиньо от Манчестър Сити през зимната трансферна пауза, а през лятото да си осигурят подписа на юношата на клуба Сеск Фабрегас, който в момента играе в Арсенал.
Вестник „Ел Мундо Депортиво” се опита да сравни тези евентуални трансфери с преминаването на Кристино Роналдо в Мадрид. Португалецът бе наричан от феновете още преди да стъпи на „Бернабеу” CR9. Евентуалното акостиране на Робиньо и Сеск бе наречено „идването на CR10”.
KeyStone
Цитат
Евентуалното акостиране на Робиньо и Сеск бе наречено „идването на CR10”

Това как да го разбирам,че единият ще играе с номер 1,а другият с 0???Колкото до самите трансфери-този на Робиньо хич не е за подценяване.Ако Анри продължава да не може да навлезе във форма,а Пеп не иска да привлича тази зима Суареш,то Робиньо е добър вариант.Все пак се вижда,че Сити бележат напредък и без него,а имат доста добри играчи в предни позиции-Аде,Тевез,Крус и др....А и Робиньо не е играл в турнирите,така че можем да го използваме в ШЛ...Единственият минус е факта,че Адебайор ще отсъсътва заради КАН и Хюз може и да не иска да се раздели с нак-скъпата си покупка...Колкото до Сеск,за мен всичко е ясно,той ще е основният коз за изборите и най-нормалното нещо е да заиграе в Барселона от следващата година...
Barcelona_
Сити дава Робиньо срещу Пуйол и Абидал

Старата идея на треньора на Барселона Джосеп Гуардиола да включи Робиньо към своя състав може да се осъществи, ако в евентуална сделка бъдат изпратени Карлес Пуйол и Ерик Абидал в Манчестър Сити. Според вестник "Дейли Мейл" мениджърът на "гражданите" Марк Хюз е голям почитател на двамата бранители на еврошампиона въпреки възрастта им, съответно 31 и 30 години. Мика Ричардс и Уейн Бридж не се представят на оптимално ниво на двата бека и затова Хюз иска да вземе Пуйол и Абидал, макар че не би се радвал на раздяла с Робиньо, искан от Барса още през лятото. Самият бразилец се очаква съвсем скоро да се възстанови от контузия.
sportal.bg

yako.gif lol.gif haha.gif laugh.gif icon_smileLOL.gif
Pietro
blink.gif

biggrin.gif без коментар . . .

Аз за Абидал няма да плача много, той е нещо като вторият Дзамброта за мен . . . Е добре де ,аз Дзамброта го мразех, докато Абидал ми е никакъв . Нито симпатичен, нито неприятен .
Обаче за Пуйол . . . чета че Лапорта е дал срок максимум до Нова година . . . Ако не подпишат Пуйол и Маркез ) ще се търси защитник/ци
KeyStone
Не виждам нищо смешно в това.Ако Пуйол не иска да си поднивява договора с Барселона,то той трябва да бъде продаден през зимната пауза.Реално няма да има отбор,който да вземе футболист,неможещ да играе в ЕКТ,а и само Сити са толкова глупави да купят футболист,който може да е техен без пари след 6 месеца...За Абидал вече е по-смешно,защото Пеп искаше да се засили конкуренцията на неговият пост и затова се взе Максуел,не вярвам да го продаде по-средата на сезона...
Pietro
Обаче Карас е лош пророк !
Беше казал след финала на ШЛ, че вероятно Ето'о е изиграл последният си мач за Барселона и така и стана .
Беше казал, че Пеп нямал доверие на Пуйол . . . . ( тука не е точно така ) обаче пак стават някакви шашми . . . трябва да му забраним да изказва такива мнения ! biggrin.gif
Иначе защо по дяволите трябва да се мисли по тоя въпрос ??? Кога, къде, за колко , как . . . Пуйол да си поднови договора . . . . ?? Той докато е в отбора имаме мултифункционален защитник и трябва изобщо да не се замисля, а да си завърши кариерата в Барса . . . миналият път след триумфа в ШЛ не направихме добри трансфери, тая год. след триумфа пък има някакви проблеми с договорите . . . баси . . . за нас все едно е зла участ да я спечелим тая титла . . . .винаги се случва нещо кофти след спечелването й . .
xixo
Абидал не играе никак лошо, а Пеп мисля, че се опитва да намери заместник на Пуйол, но не искам да навлизам в някакви тъмни коментари, особено за капитана ни smile.gif
Pietro
Цитат
Стана ясен първият кандидат за президент на Барса

45-годишният бизнесмен Агусти Бенедито е първият кандидат за президент на Барселона, съобщават медиите в Испания.

Бенедито първи официално обяви, че ще се кандидатира за президентския пост, но според испанската преса той няма големи шансове поне към момента.

45-годишният бизнесмен е член на социалната комисия в каталунския клуб, а също така участва и в други комисии.

Друго име, което медиите в Испания сериозно спрягат за следващ президент на Барселона е това на Сандро Росел.

Росел намекна в последното си изявление, че може да се кандидатира за поста, като обяви, че ако бъде избран за президент със сигурност ще задържи на треньорския пост Хосеп Гуардиола.

Кой тъпанар би сменил Пеп и помощниците му ?

Усещам аз как ако Лапорта не си вкара свой човек, ще има най-вероятно някаква криза в отбора , но дано не съм прав . . .
Barcelona_
Цитат(KeyStone @ Oct 8 2009, 06:41 PM) *
Не виждам нищо смешно в това.Ако Пуйол не иска да си поднивява договора с Барселона,то той трябва да бъде продаден през зимната пауза.Реално няма да има отбор,който да вземе футболист,неможещ да играе в ЕКТ,а и само Сити са толкова глупави да купят футболист,който може да е техен без пари след 6 месеца...За Абидал вече е по-смешно,защото Пеп искаше да се засили конкуренцията на неговият пост и затова се взе Максуел,не вярвам да го продаде по-средата на сезона...

Смешното е че някои хора все още вярват,че капитана ни не иска да преподпише
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.