Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Barça - A people's passion
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
xixo
Привет приятели,

днес докато се мотах по книжарниците фиксирах нещо, което може да се стори доста интересно на запалените почитатели на FC Barcelona, а именно:

Това е книга, която описва любимия ни футболен клуб, неговата история и всичката страст на феновете, както и причината за това. Обхваща периода от създаването на клуба до началото на това хилядолетие (Nunez). Сто години славна история на един повече от клуб.

ПП. Книгата струва 19.99 лв и е на английски. Аз си я купих от магазин Orange, като имаше още една бройка останала, но предполагам, че може да се намери и в други книжарници. smile.gif

ППП. Книгата е второ издание - Champions League Celebratory Edition
xixo
Книгата е страхотна междудругото... Написана е на по-обикновен и достъпен език, което е по-скоро плюс май, но е доста интересна и може да се вникне точно във философията на клуба и да се разбере защото сме "mes que un club". smile.gif

ПП. Като я прочета ще я пасна на някой от фен-клуба от София да чете smile.gif
Rosen
Тази книга е Must have за мен. Предполагам ще може да се поръча от някоя онлайн книжарница.
ALEX_CARDO
Цитат(Rosen @ May 31 2010, 08:12 PM) *
Тази книга е Must have за мен. Предполагам ще може да се поръча от някоя онлайн книжарница.

На този етап, намерих само това -> http://www.knigomania.bg/product_info.php?products_id=907299
Нямам представа, обаче, как стоят нещата с поръчки от този сайт.
xixo
в книжарницата Orange на графа имаше още една бройка... smile.gif
Capitan_Tarzan_Puyol
Founded in 1898, FC Barcelona or Barca... тия поне да бяха проверили кога е създаден клуба...
xixo
Е, вътре поне не пише глупости biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.