Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Популяризиране
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
FCB
Надявам се тук да се съберат повечко хора, иначе доста бързо работата ще замре, както е ставало с 50 000 други различни форуми smile.gif
Вече постнах покани в темите за Барса в data.bg и bgplay, и се надявам да има ефект.
Ако познавате запалени фенове на Барса, ползващи редовно нет, викайте ги! smile.gif
Martessi
Ще помагаме споко wink.gif
Swift
Ми аз бях предложил в стария форум бота да ти праща съобщение с урл-то на форума като влезеш в канала, ама никой нищо не ми беше отговорил тогава.А дано ся някой да пише по вапроса.
Disaster
Много бързате момчета!
Първо трябваше да понапълним малко форума с теми така че евентуалните нови посетители като влезнат тук да видят все пак някакви писания и да има какво да ги задържи тук.
Изчакайте малко да сложиме някакви теми и тогава почваме масовата реклама.
Ще измислим по какъв начин. smile.gif
Slimky
Форума още не е готов за такова популяризиране
1во няма достатъчно теми
2ро има проблеми които не са изчистени още
ЗАЩО БЪРЗАТЕ ? mad.gif
Swift
Щом мислите че бързаме.Тогава ше поизчакаме малко tongue.gif .Не се ядосвайте rolleyes.gif
vivabarca
QUOTE(Disaster @ Nov 24 2005, 01:27 PM)
Много бързате момчета!
Първо трябваше да понапълним малко форума с теми така че евентуалните нови посетители като влезнат тук да видят все пак някакви писания и да има какво да ги задържи тук.
Изчакайте малко да сложиме някакви теми и тогава почваме масовата реклама.
Ще измислим по какъв начин. smile.gif
*

Вие оправяте форума, ние го рекламираме... wink.gif
Tunio
Наистона малко се избарзва ,форума нема и два дена още smile.gif

FCB Публикувано на Вчера, 02:02 AM
Надявам се тук да се съберат повечко хора, иначе доста бързо работата ще замре, както е ставало с 50 000 други различни форуми
Вече постнах покани в темите за Барса в data.bg и bgplay, и се надявам да има ефект.
Ако познавате запалени фенове на Барса, ползващи редовно нет, викайте ги!

Е чак 50 000 нема се саберат smile.gif или може и да се саберат ама иска поне 2 години наи малко те 1000 да се саберат пак ще е добре , говоря за актовно участващи , не само да се регнат и готово !
Slimky
Вече мисля че форума е в състояние за популяризиране ..
Tunio
E аз не мисля така ,но има си админ на форума тои си знае smile.gif
Nasio
И защо немислиш че е готов ако не е тайна велики мислителю ?
Tunio
Nasio нема значение не решавам аз така че не искам да исказвам мнение като не зависи от мене smile.gif
Disaster
Както решите .
Аз нищо няма да правя докато не се реши официално.

пп
Предлагам да изработим нещо като рекламно лого на сйта, което да се слага в подписа ни по другите форуми.
Tunio
та ти кажа честно въобще незнам как става популиазирането smile.gif
Slimky
Disaster добра идея

The Answer
Аз лично помагам на още един форум - forum.basketball-bg.com, като за година и нещо събрахме около 700 потребители и около 50.000 мнения.

Смятам, че тук може да бъде много по-добре!
Tunio
Дано да бъде по добре но не разбрах кога ще стане това попъляризиране или то вече стана щото аз ние разбирам от това smile.gif
Disaster
Е сега като започне зимната ваканция и всички имаме повече време предлагам да изработим някакъв рекламен банер и да го слагаме в подписите по други форуми и да започнем да рекламираме в по-големите форуми.
shriznaz
Ето как аз рекламирам форума - ЦЪК

Просто си намалих онва отгоре и направих един трик и като цъкнеш върху него се отваря форума ...
Slimky
QUOTE(shriznaz @ Dec 20 2005, 08:39 AM)
Ето как аз рекламирам форума - ЦЪК

Просто си намалих онва отгоре и направих един трик и като цъкнеш върху него се отваря форума ...
*

Мда идеята не е лоша smile.gif Нека,който желае да сложи в подписа си по другите форуми ---> това user posted image
а за по-нататък ще видим..
Tunio
И аз така правя в един форум smile.gif
shriznaz
ми да ... нито разширява страницата, нито нещо друго ...
bEsTFCB
аве що не сложите класиране еи таи да има smile.gif
ALEX_CARDO
Аз се отчетох с 2 неща до момента - сайта на форума ми е сложен за quit съобщение в IRC и пуснах тема за този форум във форума на доставчика ми на нет и мисля, че ще е от полза, защото поне 2-3 човека видях да сме фенове на Барса, а може би има и други, които симпатизират на клуба smile.gif smile.gif
Slimky
QUOTE(ALEX_CARDO @ Jan 10 2006, 08:22 PM)
Аз се отчетох с 2 неща до момента - сайта на форума ми е сложен за quit съобщение в IRC и пуснах тема за този форум във форума на доставчика ми на нет и мисля, че ще е от полза, защото поне 2-3 човека видях да сме фенове на Барса, а може би има и други, които симпатизират на клуба  smile.gif  smile.gif
*

Да добре си направил smile.gif Всеки може да сложи по един баннер в подписа си или нешо друго такова малко,за да разберат хората че има такъв форум, но вникакъв случай не говорим за спам и т.н! smile.gif
FCB
В в-к "Тема Спорт", и Агенция Фокус са вместили инфо за българския фен-сайт на Милан, така че се чудя дали не може пък ние да си рекламираме форума.. доста хора може да се привлекат. smile.gif
Но не сега де, а като се дооформят нещата с разделите, и се посъберат още малко хора..

ето линк, да видите за какво става дума - http://www.sportbg.com/forums/index.php?showtopic=34563
Disaster
Еми аз го добавих адреса на форума в БГТОП:

http://www.bgtop.net раздел спорт къмпоследните страници е засега, защото е нов.

===========
Форума ни за отрицателно време скочи с около 160 места в класацията на бгтоп в раздел Спорт.
Вече сме на 62ро от 223 възможни!
The Saviour
ЕДИТ: ПИШИ НА КИРИЛИЦА !!!

Fen`na`Barca
_Dexter_
В днешният брой на Дон Балон - адреса на форума
FCB
Ако посещавате други форуми, и смятате че би имало ефект, може да направите нещо доста просто.. да сложите в подписа си реклама на форума, например следния код:

CODE
[b][url]www.forum.barcelona-bulgaria.com[/url][/b]

(като евентуално можете да увеличете размера на линка)

ако искате пък да рекламирате чрез хедъра на форума, и чрез кликане в/у него да се влиза тук, например така:

user posted image

тогава въведете това:

CODE
[url=www.forum.barcelona-bulgaria.com][img]http://forum.barcelona-bulgaria.com/style_images/logobarsa.gif[/img][/url]

в случай, че ви направят забележка че хедъра е твърде голям за подпис, ето го в малко понамален вариант - цък, тогава просто го заместете в кода.

всеки нов човек е добре дошъл...
Schnapps
Супер идея s_barcelona.gif

Btw. Рекламата вече е активна във форума на интернет доставчика ми tongue.gif
bEsTFCB
вече е разпространен и във испания , ноо.... испанците незнаят БГ това е проблемат blink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.