Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: -Коментар на седмицата-
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Slimky
С надеждата да се поосвежи форума с нещо ново ви представям "Post of the week" smile.gif

Всеки понеделник от модераторите ще бъде избиран най-стойностния коментар от изминалата седмица. Този коментар ще стой най-горе във всеки един раздел на форума седем дни до избирането на следващия най-добър коментар.

Случи се така, че днес е понеделник, което значи, че до края на деня (най-късно утре) ще се постараем да изберем първия "Post of the week" :]
El Catalan
За най-стойностния откъм съдържание коментар ли става дума или за изцепки и забавни постове smile.gif
Slimky
По наша преценка smile.gif
Super Pippo
определено слагам тоя гашник, дето писа на Зеедорф 5.5 по десетобалната.
BaNaNa_DJO
За изцепките има няколко фаворита. То всеки ги знае де. Направо само техните мнения гледайте и ще се намерят интересни неща
bAd-bOy
Цитат(BaNaNa_DJO @ Mar 24 2009, 02:42 AM) *
За изцепките има няколко фаворита. То всеки ги знае де. Направо само техните мнения гледайте и ще се намерят интересни неща

laught22.gif laught19.gif
El Catalan
Мисля, че ако над поста сложите едно заглавие "Коментар на седмицата" ще е по-добре smile.gif
Super Pippo
Цитат(bAd-bOy @ Mar 24 2009, 10:27 AM) *
laught22.gif laught19.gif

то единият си ти бе, кво се хилиш :Д
Tony Montana
Я ми резервирайте вип място на всяко издание
Anims Tito
чакам оферти к'во ше черпиш ? laugh.gif
Tony Montana
Еми каквото пиеш.За мен всичко по-надолу от Джак е компромис но...вкусове всякакви wink.gif
Anims Tito
спираме дотук, че и тая тема ще я отнесат в Парламента за корупция indifferent0023.gif
по-натам ще се разберем laugh.gif
ppd
Ерозия по горните етажи на форумната йерархия! Организирам стачни действия за връзка пишете ЛС! Нека кажем НЕ на корупцията и ДА на правото на избор! Йес Уи Кен!
_Dexter_
Цитат(ppd @ Mar 25 2009, 02:25 AM) *
Ерозия по горните етажи на форумната йерархия! Организирам стачни действия за връзка пишете ЛС! Нека кажем НЕ на корупцията и ДА на правото на избор! Йес Уи Кен!

Koрупцията е основата на всичко .... Тони ... екипа е от 8 човека ... скъпо ще ти излезе ... indifferent0023.gif
Tony Montana
Някои неща си заслужават инвестицията...
xixo
Аман от корупция, всички за нея говорят, а аз си седя жаден...
bAd-bOy
Цитат(valerik @ Mar 24 2009, 07:08 PM) *
то единият си ти бе, кво се хилиш :Д

Определено ми беше смешно от твоя коментар , за твойте гашници , зеедорфи и др простотий. Тфа че имаш мозъчно разстройство и всеки твой коментар няма никакъв смисъл не ме инт.
Tony Montana
Къде ми е обявено първото място? Не си виждам коментара?
дивинъ
това ми е познато от някъде biggrin.gif... леко ми напомня на мистър форум biggrin.gif
Anims Tito
Цитат(Tony Montana @ Mar 28 2009, 02:20 AM) *
Къде ми е обявено първото място? Не си виждам коментара?

объркал си се нещо...и аз бях така, ще свикнеш biggrin.gif
Super Pippo
Цитат(bAd-bOy @ Mar 27 2009, 03:27 PM) *
Определено ми беше смешно от твоя коментар , за твойте гашници , зеедорфи и др простотий. Тфа че имаш мозъчно разстройство и всеки твой коментар няма никакъв смисъл не ме инт.

простотий - тва сигурно е някой древен римски мислител indifferent0023.gif
Dilqna
Цитат(дивинъ @ Mar 28 2009, 11:57 AM) *
това ми е познато от някъде biggrin.gif... леко ми напомня на мистър форум biggrin.gif

rolleyes.gif

Tony Montana
Тихо тихо....вие двете кой знае колко пари прибрахте оттам....
Dilqna
още не сме си ги прибрали, и btw ти с третото място също ни дължиш определена сума, скатаваш се обаче нещо........ nono.gif
_Dexter_
Цитат(Dilqna @ Mar 30 2009, 11:36 AM) *
още не сме си ги прибрали, и btw ти с третото място също ни дължиш определена сума, скатаваш се обаче нещо........ nono.gif

Toй за 3-то място пари не дава.
РeалСМърди
Eй, маняци
Тук е по-яко от гол.бг май. Но пък няма балерини да ги мачкам.
Или има?
РeалСМърди
Аз в гола съм тартор на нашата агитка, но тук ми е непознато все още. Трябва да огледам добре менютата. Вече забелязах разни яки екстри... barcelona1.gif barcelona1.gif
xixo
Цитат(РeалСМърди @ Mar 30 2009, 04:25 PM) *
Eй, маняци
Тук е по-яко от гол.бг май. Но пък няма балерини да ги мачкам.
Или има?

Да речем, че тук залагаме на цивилизования подход и рационалния спор на футболна тематика smile.gif
дивинъ
Цитат(Tony Montana @ Mar 30 2009, 08:28 AM) *
Тихо тихо....вие двете кой знае колко пари прибрахте оттам....

мен не ми е ясно...защо и ме намесвате... аз нищо не съм направила... ДИЛЯНА Е ВИНОВНА ЗА ВСИЧКО!!! give_heart2.gif
Dilqna
ммммм добрем, щом Диляна е виновна за всичко , парите от конкурса, които трябвало да "приберем" - НА МЕН ! cool.gif

_Dexter_
Цитат(Dilqna @ Mar 30 2009, 07:31 PM) *
парите от конкурса ... НА МЕН ! cool.gif

Aма, аз като писах у вестника, че конкурса беше съмнителен ... вие ми се разсдърдихте ....

Dilqna
тихо бе, съмнителен бил, не е съмнителен, просто си има определени задължения на у4астниците към организаторите..... biggrin.gif
Anims Tito
сега въпроса ми е...как по-точно е гледал valerik мургавия си колега biggrin.gif
Zoltar
с влажен поглед и захлас wink.gif
Super Pippo
и си намигваме
FCB
Реално valerik заслужаваше втора поредна седмица на върха с "абе бате не може да се казваш Куатемок и да искаш да играеш футбол", нищо че е с малко по-задна дата laught22.gif
Anims Tito
еми сори, ама нямам пълен поглед. Сменяйте го тогава smile.gif
Super Pippo
Абе вие нещо за мезе ме взимате ... я заебете моите постове, сложете на Наско Барселона чорапите :Д
Anims Tito
то вече е хванало давност и не ме лови JC_banger.gif
_Dexter_
Valerik отново си връща 1-то място wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.