Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Гласувайте за барселона
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
Leo_10
Нека гласуваме тук http://btv.bg/sport/ (долу вдясно) за барселона-лион да бъде излъчен от 1/8 финалите.Нека да гледаме красив футбол.
Barcelona_
Гласувах за Лион-Барса,но си мисля,че за 24 февруари ще дават Интер Милано (Италия) - Манчестър Юнайтед (Англия) а за 25 февруари ще дават Челси (Англия) - Ювентус (Италия) или Реал Мадрид (Испания) - Ливърпул (Англия)
Няма какво да се залъгваме,това наистина са най-интересните мачове.Обаче догодина условията ще са много по-добри тъй като 2 програми ще дават мачовете и ще ги дават на живо почти всички
Swift
6.73%Челси - Ювентус
0.04%Виляреал - Панатинайкос
0.11%Спортинг - Байерн (Мюнхен)
0.03%Атлетико (Мадрид) - Порто
0.58%Лион - Барселона
77.34%Реал (Мадрид) - Ливърпул
9.98%Арсенал - Рома
5.18%Интер - Манчестър Юнайтед

успех да го гледате по бТВ
G.ILIEV
Цитат(Barcelona_ @ Dec 19 2008, 11:21 PM) *
Гласувах за Лион-Барса,но си мисля,че за 24 февруари ще дават Интер Милано (Италия) - Манчестър Юнайтед (Англия) а за 25 февруари ще дават Челси (Англия) - Ювентус (Италия) или Реал Мадрид (Испания) - Ливърпул (Англия)
Няма какво да се залъгваме,това наистина са най-интересните мачове.Обаче догодина условията ще са много по-добри тъй като 2 програми ще дават мачовете и ще ги дават на живо почти всички

Таka e!Аз мисля,че челси - юве също ще е интересен и гласувах за него.То е ясно,че Барса няма да ги дават по ТВ.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.