Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нов скин
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Slimky
Готов е новият скин на форума , който ще бъде като алтернативен вариант на сегашния.
Можете да го видите , като го изберете от долния ляв ъгъл на форума - казва се Barcelona2.

Все още има какво да се желае по него, но с времето ще се изчисти до перфектното .
Специални благодарности към Diwina , която отдели доста от своето свободно време , за да направи хедъра на новия скин af.gif

Пак повтарям, този скин е сложен само , за да има разнообразие и избор , затова моля да бъдете умерени в критеките си..

С времето ще се измисли и нещо ново
Nasio
Значи все пак можем да критикуваме ?smile.gif
Хедъра не ми харесва, снимките си личи че са намаляни и стоят гадно.
Anims Tito
форумът светнА rolleyes.gif

thumbsup.gif

ама само на мен ли ми вади хиксчета на сума ти и картинки...или са бъгове, които ще се оправят с времето...
Nasio
Ами при мене проблем няма. Иначе цвета ми харесва и наистина изглежда доста освежен.
Tanis
На мен ми харесва като цяло, както каза Nasbar - много е свежо. Ама малко сте прекалили с бялото като фон.
Шрифтът на менютата е много добър.
Slimky
Цитат
ама само на мен ли ми вади хиксчета на сума ти и картинки...или са бъгове, които ще се оправят с времето...

при мен няма такъв проблем.. принципно като има такива проблеми clear cache или се пробва с друг браузър

Цитат
Хедъра не ми харесва, снимките си личи че са намаляни и стоят гадно.

затова е сложен на алтернативния скин, а темата за предложения за нов хедър на default скина е все още отворена
на мен примерно ми харесва този , предполагам и на други
на който нещо не му допада нека си остане с официалния скин, там вече бъговете са изчистени.

Цитат
Ама малко сте прекалили с бялото като фон.

аз бяло не виждам

--

единственото за мен адски дразнещо нещо за момента е объркването в менютата за нова тема и отговор.. до няколко дена ще бъде премахнат и този проблем
El Catalan
Kaто цяло добре се е получил.Има какво да се пипне обаче.Например при постване на мнение е много широк прозореца за писане.Като дадеш на "Асистент" скина е като първия , но функциите не са подредени , а като кликнеш върху името на някой падащия списък с опции е прозрачен и е малко объркващо.С времето може би ще се изчистят някои грешки.

Цвета е добре подбран.Харесва ми.Сега ще го ползвам , че стария малко писна smile.gif
Nasio
Давай Слимак, you can do it !
Slimky
Цитат(Nasio @ May 14 2008, 02:38 PM) *
Давай Слимак, you can do it !

и аз така си мисля
_Dexter_
Аз пък , ще си карам със стария ... падаме си по демоде за скина biggrin.gif
emo_trans
Готин е, доста приятен ... Само да се доизкусури там каквото трябва още и е 6
Tunio
Единствената ми забележка е снимката на Роналдиньо горе в ляво poster_spam.gif confused0086.gif
_Dexter_
Цитат(Tunio @ May 15 2008, 11:23 AM) *
Единствената ми забележка е снимката на Роналдиньо горе в ляво poster_spam.gif confused0086.gif

Цитат
Tunio Nov 25 2005, 08:13 PM IP:

Ам просто немога да намеря точните думи за него ... Най добриа ! ! !

Цитат
Tunio Apr 4 2006, 11:56 PM

Е вие незнаете ли че това е господ , и е слезнал да се забавлява на терена

Пожелавам ти най-искренно да изпаднеш в дълобка дупка и да не влезнеш във форма сума време и да получиш 1-2 контузии . И всички които са те подкрепяли , да се отръдпнат от теб .От сърце ти го желая . НЕБЛАГОДАРНИК !!!
Tunio
Цитат(Fen`na`Barca @ May 16 2008, 03:21 AM) *
Пожелавам ти най-искренно да изпаднеш в дълобка дупка и да не влезнеш във форма сума време и да получиш 1-2 контузии . И всички които са те подкрепяли , да се отръдпнат от теб .От сърце ти го желая . НЕБЛАГОДАРНИК !!!

Първо не мисля че на един модератор му отива да кълне така като дърта циганка мойто момченце.... wink.gif и второ.... аз съм за Барселона, а не за Роналдиньо... нормално като играе ЗА Барса и е най-добрия да го казвам, както и е нормално като НЕ играе за Барса вече 2 години.... ДА ГО ПЛЮЯ!!!
Slimky
не ни занимавайте с вашите глупости, разберете се на ЛС
тук е темата за новия скин

Fen`na`Barca не забравяй какво ти пише под аватара
kamata
Скинчето като цвят е много приятен, но хедъра нещо не ме кефи. И по специално не ми харесва снимките на футболистите. Мисля си, че снимки на футболисти на хедъра не трябва да има, защото футболистите днес ги има утре вече ги няма.
Slimky
еми да де .. и това лого днес го има утре го няма

който има желание нека направи по-добро
emo_trans
Нещо ми изчезна новия скин от опциите...?! sad.gif
Slimky
беше спрян за малко
пускам го пак, но най-вероятно след седмица този скин ще бъде сменен, защото изглежда бъговете няма да могат да се премахнат

ppd
т.е. ще махнеш Barcelona и ще сложиш barcelona2 така ли ?
Slimky
Цитат(ppd @ May 18 2008, 11:24 PM) *
т.е. ще махнеш Barcelona и ще сложиш barcelona2 така ли ?

ще махна barcelona2
El Catalan
Цитат(Slimky @ May 18 2008, 09:51 PM) *
беше спрян за малко
пускам го пак, но най-вероятно след седмица този скин ще бъде сменен, защото изглежда бъговете няма да могат да се премахнат

Като казваш , че ще бъде сменен имаш предвид , че ще има друг?Най-вероятно не sad.gif Този много ми допадна.Бъговете не са чак болка за умиране.Могат да се преживеят.Предлагам да остане...за разнообразие поне.
Slimky
еми добре, ще го оставя , но мисля да измисля и някакъв друг

този просто не е за текущата версия на форума и затова така се получава ; (
Slimky
Окончателно изчиствих всички бъгове от Barcelona2 скина..

Вече можете да го използвате спокойно smile.gif

В момента работя върху трети алтернативен .
Tanis
Цитат(Slimky @ Aug 13 2008, 05:19 PM) *
Окончателно изчиствих всички бъгове от Barcelona2 скина..

Вече можете да го използвате спокойно smile.gif

В момента работя върху трети алтернативен .

Cool dude, I've waited for this so long biggrin.gif. Personally I prefer the new one. thumbsup.gif
xixo
Сега видях новия скин и искам да кажа, че много ми харесва и ми се струва по-удобен за четене...
El Catalan
На мен ми изчезна Barcelona2.Някакъв временен проблем или няма да го има повече?
Slimky
Споко, наред си е ; )
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.