Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Предложения за ново лого (header) на форума
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Slimky
Нека, ако някой има свежи идеи и може да борави добре с photoshop, да поства тук творенията си.
Slimky
Греда и .. аут (:
дивинъ

от мене толкоз...
Zoltar
може би някакво лого в което да се покажат легенди на барса от кубала и суарес насам...не съм специалист по фотошоп така че няма как да го представя нагледно но идеята не е лоша smile.gif
roni_silver_girl
QUOTE(diwina @ Dec 30 2007, 07:43 AM) *

от мене толкоз...

Много е добро, само имам малка забележчица - лично мен поне ме дразнаят цветовете(червеното и синьото), които са фон на надписите, ако се изсветлят ли не знам, май ще станат по-добре...
П.П: Само diwina ли твори в този форум, айде стягайте се - всеки с интересни идеи да ги споделя! EMOTICON.gif
дивинъ

на мен ми е някакво изтъркано да има лица по логотата...и ше има ама вие тоя сложихте а оня що го няма...
дивинъ
и това е номер три
Slimky
Това последното добре се е получило. Нека изчакаме ден - два да видим дали ще има нови предложения и ще решаваме (:

Браво Гери ! thumbsup.gif
roni_silver_girl
За мен поне първият варият е най-добър само ако можеш направи синьото и червеното по-светли и чисти като от вторите две предложения.
П.П: diwina, какво стана с forum oscars. Резултати чакаме...
FCB
Според мене, за да се смени сегашния хедър, новият трябва да е поне добър колкото него .. sad.gif
дивинъ
QUOTE(FCB @ Dec 30 2007, 03:42 PM) *
Според мене, за да се смени сегашния хедър, новият трябва да е поне добър колкото него .. sad.gif

от сърце е sad.gif
FCB
Еми ... упражнявай се повече. biggrin.gif
дивинъ
ъъъъ Косьо това беше грубо... ohmy.gif
FCB
Ми не мисля. В крайна сметка, всеки се учи с времето.
El Catalan
Хубави са изработките , но ако се сложат отгоре няма да се връзват със скина на форума wink.gif Ако се смени скина...

P.S.
Еми ... упражнявай се повече.

Определено си е грубичкo smile.gif
BoixosNois
Номер 3 се е получило добре wink.gif И аз не съм много в час с фотошоп така ,но бих преложил ако се намери място да се сложи и Ноу Камп с надписа 50 години около него.. smile.gif
Slimky
QUOTE(El Catalan @ Dec 30 2007, 08:51 PM) *
Ако се смени скина...

Е скина няма да се сменя със сигурност :]
Asoto
Мен пък сегашното лого си ме кефи. tongue.gif
Nasio
Нищо лично дивина, но и на мен честно казано неми се връзват някак си. Изглеждат ми прекалено "лесни" и набързо направени smile.gif
Вижте сегашното и оттам си вадете изводи закакво говорим...
Просто тук всичко трябва да е перфектно wink.gif
Slimky
Други предложения ?
anxiety
Еми имам няколко идеи до края на седмицата ще ви ги покажаsmile.gif Добра работа diwina s_barcelona.gif
дивинъ
QUOTE(anxiety @ Mar 3 2008, 08:10 AM) *
Еми имам няколко идеи до края на седмицата ще ви ги покажаsmile.gif Добра работа diwina s_barcelona.gif

мерсииии smile.gif
anxiety
diwina знам защо другите не харесват логотата ти.Те са направени добре, но проблема е там, че всеки един елемент от логот изглежда като отделна час, а мисля че по-добре ще е ако се слеят в едно цяло.Няма идея как може да стане това, но мисля че в това е проблема.А междудругото какъф трябва да е размера на логото - с размер на настоящото (790x135) или по-малко. EMOTICON.gif
Slimky
С размера на настоящото smile.gif
дивинъ
QUOTE(anxiety @ Mar 3 2008, 08:43 PM) *
diwina знам защо другите не харесват логотата ти.Те са направени добре, но проблема е там, че всеки един елемент от логот изглежда като отделна час, а мисля че по-добре ще е ако се слеят в едно цяло.Няма идея как може да стане това, но мисля че в това е проблема.А междудругото какъф трябва да е размера на логото - с размер на настоящото (790x135) или по-малко. EMOTICON.gif

ми да ти кажа...в случая размерът има значение laught22.gif щото ми е много малко 790 х 135 и аз така си мисля, че стоят като отделни елементи...ама...се опитах...нека дерзаят младите wink.gif
(Забравих дати благодаря отново wink.gif)
Tanis
Ако имам време и аз ще предложа нещо wink.gif.
anxiety
хм
че то настоящето е с размен 790X135.Иначе мисля, че ако го направя по-голямо ще се набива много на очи(не че е лошо, но не мисля че трябва да бъде така).
FCB
Ti dai edin primeren model da vidime za kakvo ide tolkova rech, puk razmera sled tova e nai-malovajnoto. Samo che ako ne e pone tolkova dobro kolkoto segashnoto logo, to az shte sum protiv. (otnovo)
Anims Tito
аз мисля май месец да сменим логото, че това вече ще е остаряло и няма да е актуално indifferent0023.gif
Иначе си е супер и няма какво да му се пипа...
Schnapps
Цитат(nasbar @ Mar 5 2008, 10:07 AM) *
аз мисля май месец да сменим логото, че това вече ще е остаряло и няма да е актуално indifferent0023.gif

Да вземем ШЛ с Божби тъкмо през май biggrin.gif Аз предлагам да се поставят лицата на някои от младите ни играчи- например Меси,Боян и Иниеста или пък Боян и Джовани - някво свежо ще изглежда , отразяващо светло бъдеще за тима smile.gif
roni_silver_girl
QUOTE(Schnapps @ Mar 5 2008, 10:19 AM) *
Да вземем ШЛ с Божби тъкмо през май biggrin.gif Аз предлагам да се поставят лицата на някои от младите ни играчи- например Меси,Боян и Иниеста или пък Боян и Джовани - някво свежо ще изглежда , отразяващо светло бъдеще за тима smile.gif

Къде бъдеще без минало и настояще, айде да започнем с уговорките. Моето предложение е Ривалдо, Р10 + Джовани. laugh.gif
Schnapps
Дам...идея е да се съберат и 6-7 лица - бивши и настоящи звезди , подкрепям smile.gif
El Catalan
Ако ще правите подобно лого да включите и Луис Енрике wink.gif
_Dexter_
Алкантара, Кроиф, Ривалдо и Пуиол

и 3-те важни отличия... Шампионса лига ,Примера , и Kупата на Краля
Schnapps
Ako одобрявате подобен вид идея,викам да пуснем една анкета в рамкита на 20-30 дена с присъствието на повечето имена/звезди и да определим кои да стоят на логото !
anxiety
Вместо анкета да се пусне една тема във форума и всеки да напише имената на играчи, треньори или каквото и да е било, които иска да види.И които се повтарят тях да сложим.Ето и мойто лого
Nasio
Това ми харесва, но без купата ще е още по добре smile.gif
FCB
Точно това щях да напиша - купата и емблемата стоят някакси супер несвързано и хаотично една до друга .. ако махнеш купата, и по някакъв начин разположиш само емблемата на въпросното място - ще стане по-стилно ..

Иначе мога да кажа, че съм приятно изненадан от тебе, като веднага отбелязвам че твоя шрифт на надписите очевидно изглежда доста по-добре от сегашния. smile.gif

Но имам и един въпрос - на Рийкард ако му бият шута през лятото, какво правим ? biggrin.gif
Или пък ако R10 поеме към Англия .. tongue.gif
Или пък айде, него и тогава можем да го оставим за цялостен принос към клуба .. laugh.gif

Затова май наистина трябва да се реши допълнително какво точно да има там .. след което да се изберат най-подходящи и хубави снимки.
Morfov
Това последното е добро обаче предпочитам Пуйол примерно и той да има място на логото - капитана си е капитан и сме убедени че няма да ходин икъде smile.gif
anxiety
Радвам се,че ви харесва.Еми ако се махнат ще направим ново smile.gif.Тфа ше ви го покажа към събота малко ще се забавя, защото след 2 дни имам Рожден ден и ....
Tanis
Относно логото, както чета трябва да се направи анкета, "кои футболисти искаме на логото", "коя купа (според мен повече от една ше е мн глупаво)" и нещо друго символично.
Правим 3 анкети и photoshoper-ите почват работа smile.gif
Zoltar
кройф гуардиола ривалдо и пуйол и като символи да се сложат купата на ШЛ емблемата и ноу камп. това предлагам аз 115.gif
FCB
Купи, емблеми .. защо задължително трябва да има нещо свързано с Шампионската лига, не разбрах аз .. ? biggrin.gif

Колкото до играчите - на харда имам една много яка снимка на Р10, която според мене е перфектна за лого, но като се прибера в София ще я постна .... според мен обаче Роналдиньо трябва да присъства на логото, защото в голяма степен той е човека с най-силно емоционално въздействие в/у едно 60-70% от целият форум, чиято средна възраст далеч не е 30-35 години, няма какво да се лъжем. А и както казах, снимката е доста яка като за лого, и ще ми е кеф да стои горе.
FCB
Ето я и въпросната снимка на R10 .. според мен поне, е супер красива (в чисто художествен аспект, естествено, самия R10 е най-малкото красив), и бих се кефил да стои на новия хедър:

Anims Tito
за мен това с Пуйол и Роналдиньо с купата на фона на клубната емблема е много яко и добре изпипано. Друг е въпроса, че вече не е актуално все пак.
Ако ще се прави такава идея, то да се сложи тогава и нещо за първата купа...
Снимки на футболисти за мен чак толкова не са подходящи...а форума все пак е на клуба, не на Роналдиньо, Меси, Рийкард или някой друг. Те със сигурност имат и други форуми...
Шрифта наистина дразни и простее доста, просто досега не бях се заглеждал...
Ако ще се прави нещо - да е за по-добро, а не самоцелно. Това е моето мнение.
Nasio
Трябва да се вкара български мотив. Все пак това е форум на феновете на Барселона в БЪЛГАРИЯ.
Slimky
Цитат(anxiety @ Mar 11 2008, 09:43 PM) *
Еми ако се махнат ще направим ново smile.gif.Тфа ше ви го покажа към събота малко ще се забавя, защото след 2 дни имам Рожден ден и ....

и ? (:
El Catalan
Ако Диньо напусне отбора мисля , че ще е редно да го премахнем от логото.Редно ще е новото лого да изобразява настоящето на отбора...Ако вземем ШЛ , което за мен е малко вероятно пък ще е задължително да го сменим yes.gif
anxiety
slimky имам проблем с компа и затоова не се захващам да правя ново.Сега като оправя компа ще се опитам пък и като вземем ШЛ може след това ... не знам ще видя ... smile.gif
kamata
и нещо набързо нахвърлено от мен. Не е кой знае какво, ама все пак да се отбележа и аз biggrin.gif

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.