Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Англия - Висша Лига
F.C. Barcelona Forum > Първенства и турнири > Други европейски първенства
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117
FCB
Нека пробваме да пишем на едно място, а не постоянно да се правят единични теми с по 10 мнения в тях. smile.gif
Anims Tito
Много малко съм гледал досега от началото на сезона...
Тотнъм- Евртън, части от Тотнъм - Дарби и Рединг - Челси, Манчестър С - Дарби и вчера второто полувреме на Арсенла - Манчестър С. Мисля, че тази година конкуренцията ще е малко по-засилена. Ливърпул са по-силни от милата година. Манчестър Ю няма да останат в това състояние, младоците на Венгер играят със самочувствие, а "българските" отбори ще са костеливи орехи...
Zoltar
вчера се видя че сити ще са редовната приятна изненада която прави силен старт и след това почва да губи инерцията. за цял мач не създадоха повече от 1-2 свестни положения за гол а така няма как да направят нещо сериозно в премиършип smile.gif днеска ще е интригуващ двубоят на юнайтед и тотнъм...домакините още нямат победа и ще са под напрежение а шпорите трябва да оправдават очакванията към тях тъй че ще има какво да се види wink.gif
Tony Montana
Крайно време е Юнайтед да спечели днес....стига ЛЧД да не направи нова простотия със някой хитова смяна или стартов състав
emo_trans
Аз пък ще викам за Тотнъм днес и дано тази година Мануре да се класират да играят в УЕФА!
Anims Tito
абе прави ми впечатление, че традиционно добрите отбори извън грандовете, нещо са я зациклили тази година.
А иначе аз искам МанЮ и Тотнъм да направят свестен мач, че ми се подгрява за нашия wink.gif
Martessi
Като фен на Ливърпул се радвам за силното начало на сезона,макар че точките в момента трябваше да са 9,а не 7,но един смешен чернодрешко лиши Пуул от заслужена победа срещу трупата на руснака.Иначе приятната изненада са Ман Сити.Според мен обаче нямат сили за нещо повече от 6-7 място.Юнайтед пък са в страхотна криза.Ако днес не бият Тотнъм съвсем ще го закъсат
Tony Montana
Ето макар и без нападател крайно време беше да вземат 3 точки.И смотания Фърги миналия мач направи простата смяна на Нани в 63-та минута , а сега го остави цял мач и се видя че помага.
Martessi
Добре,че беше съдията и малшанса на Бербо,иначе мача си беше нещо от сорта на 0:2.Юнайтед са жалки без Руни и Роналдо
N.F_TotaL95
Тоз Нанито къв гол набута!Иначе Юнайтед си имаха късмет!
FCB
Момента, когато Бербатов по уникален начин спря и си нагласи топката, след което я прати на сантиметър от сглобката, беше .. как да кажа .. изумителен.
N.F_TotaL95
Цитат(FCB @ Aug 27 2007, 02:00 AM) *
Момента, когато Бербатов по уникален начин спря и си нагласи топката, след което я прати на сантиметър от сглобката, беше .. как да кажа .. изумителен.

Ами просто Бербо нямаше късмет е това е!Късмета бе настраната на Юнайтед!
Tony Montana
А Андерсон какво прави? Още ли има контузия или простия човек Фърги отново е на политиката си че видиш ли не бил във "фит мач къндишън"?
emo_trans
Някой знае ли, защо малкото гейче го нямаше в игра вчера? Да не би да имал счупен нокът на крака?
El Catalan
Ако говориш за Кристияно Роналдо , наказан е wink.gif Получи червен картон срещу Помпи.
Tony Montana
Цитат(emo_trans @ Aug 27 2007, 05:33 PM) *
Някой знае ли, защо малкото гейче го нямаше в игра вчера? Да не би да имал счупен нокът на крака?

Абе честно да си кажа доста пресилено му беше наказанието за некво сблъскване с чело , макар и пред съдията.3 мача тва е луда работа, и тия лимони не обжалват.Тъпия Фърги сигурно си мисли че нещо го поучава....
metodi666
Там не е по преценка. Веднага след мача се знаеше - 3 мача за удар без топка. Няма да играе и сега със Съндърланд на Олд Трафорд и се връща за гостуването на Челси.
FCB
Deserved a goal ..
Schnapps
QUOTE(FCB @ Aug 28 2007, 12:01 AM) *

Мдааа,само един човек може да гали топката така- Енри.Още при гола с-у Беларус,а и въобще погледа му на игра наподобява много на Енри,дано Бербо заиграе скоро в Барса или поне в някой по-голям европейски отбор,защото го заслужава !
Tony Montana
Според мен в Тотнъм му се вижда играта.Ако отиде в Юнайтед , Челси или нещо от сорта може и да е грешка
El Catalan
Вила са на път да поденсат изненада.Надали някой е очаквал такъв резултата - 2:0.Честно казано аз много се радвам smile.gif
Tony Montana
Супер 2-0 за Вила.Юнайтед дръпнаха малко,макар че с тва ялово нападение незнам докога ще издържат.Дано Саха се впише
Zoltar
мда приятна изненада сътвориха вила браво на тях smile.gif иначе белети игра много добре за челси мисля че бързо ще свикне със стила в англия.
Martessi
Ливърпул е отбора,дано титлата иде на Анфилд тази година.Още ме е яд как педала Роб Стайлс ги поряза срещу чукотци,щяха да са с пълен актив сега
emo_trans
Някой гледа ли мача на Тотнъм този кръг като гости на Фулъм - горките Тотнъм ... и този сезон са много зле в защита, ... поне Бербо вкара красив гол, но този на Камара беше в пъти по-... :

П.С. Баси, щях да ви пусна линкове, ама youtube нещо са се изпедерастили с некви авторски права fuk.gif "This video is no longer available due to a copyright claim by NetResult"

Пробвайте тук Kamara

Ей го и Бербо - http://vbox7.com/play:2e670328
Tony Montana
Цитат(Martessi @ Sep 3 2007, 02:41 AM) *
Ливърпул е отбора,дано титлата иде на Анфилд тази година.Още ме е яд как педала Роб Стайлс ги поряза срещу чукотци,щяха да са с пълен актив сега
Бате Ливърпул определено не е отбора...тия незнам какво трябва да стане за да вземат титла в Англия.Може би да извадят Челси,Манчестър и Арсенал.Тва си е турнирно отборче и това е
Zoltar
ливърпул не са ми от приятните тимове но тази година със сигурност ще са фактор в англия....това 6:0 в събота не е постигано от 7-8 години според тези от диема така че и този резултат е показателен за класата на червените този сезон.
Martessi
QUOTE(Tony Montana @ Sep 3 2007, 12:03 PM) *
Бате Ливърпул определено не е отбора...тия незнам какво трябва да стане за да вземат титла в Англия.Може би да извадят Челси,Манчестър и Арсенал.Тва си е турнирно отборче и това е

"Отборче" ? biggrin.gif Няма смисъл да се излагаш с такива определения за Ливърпул,иначе за Англия си прав,че се провалят,но тази година има изгледи това да се промени,взеха се точните играчи и има яка конкуренция за всеки пост.Рафа е доказвал,че знае какво трябва да се направи
Anims Tito
този уикенд не можах да гледам нищо, но определено резултата в Бирмингам приятно ме изненада.
А Ливърпул откакто Бенитес е там си смениха стила и са по-приятен за гледане отбор. Тази година отново са по-силни в сравнение с предната. Нищо чудно да се намесят в борбатаза титлата, но в Англия нещата много често се очертават малко преди и след Коледа, така че има време още. Никой измежду Арсенал, Ман Ю, Челси и Ливърпул не е за отписване.
Тотнъм са много слаби тази година. Мисля, че Йол няма да се задържи дълго ако продължават така...
Zoltar
вчера се видя че тотнъм и този сезон ще са средняк от златната среда и нищо повече...приказките как имат място в първата четворка явно няма да станат реалност след като вече загубиха и от юнайтед и арсенал а точно срещу тези отбори трябваше да покажат че ще играят сериозна роля в премиършип. иначе наглед изненадващо равенство у дома на челси но мисля че този сезон сините ще губят доста точки и няма да са основен фаворит за титлата....отново измъчена победа с 1:0 за манчестър ще видим докога ще продължават така...все пак със селекцията която направиха се очаква много повече от тях wink.gif
Anims Tito
гледахте ли го големия футболист как помогна на "мършите" от отбора си, за да спечелят...
Не се заяждам, ама момчето май го е хванала "звездоманията" и ми се струва, че ако не се стресне не му се пише добро...
Някой ще кажа...няма кой да му подава...добре, бе и така да е...имаше 2 чисти положения и не ги вкара...отново...колко трябва да има, за да вкара гол...
Ами той решаваше мача при 1:1...
Евала на младоците на Арсенал...
Видяхме и Челси, колко струват вчера, Ливърпул се "издъни"...
Интересно ще е тази година в Англия...

п.п. Кавичките в изречението за Ливърпул не са случайни...дано подсетят някои хора за какво иде реч... smile.gif
Fanàtico_de_Barça
Моуриньо напусна Челси

Треньорът на Челси Жозе Моуриньо шокира цялата футболна общественост, след като реши да напусне отбора.

Новината бе потвърдена от официалния сайт на клуба, според който раздялата е "по взаимно съгласие".

Решението е взето след като вчера вечерта е проведено спешно заседание на Стамфорд Бридж, на което се е е обсъждана кризата в тима.

Челси не започна добре сезона, като в последните си 4 мача в първенството има само 1 победа. В първия мач в шампионската лига пък се стигна само до равенство срещу Роземборг на "Стамфорд Бридж".

Моуриньо е изпратил смс-и на няколко от играчите, уведомявайки ги че вече не е наставник на отбора.

Португалецът бе начело на Челси от 2004 година и донесе две поредни титли в Премиершип. Отношенията му със собственика на отбора Роман Абрамович обаче постоянно се влошаваха и наставникът напуска тима, въпреки че има договор за още 3 години.

Бившият играч на Челси Дидие Дешан се споменава като най-вероятен наследник на Моуриньо. Кандидат за поста е и настоящият мениджър на Русия Гус Хидинг.
Zoltar
явно е осъзнал че успешните сезони с челси няма да се върнат и е предпочел да не бере срам с тях wink.gif видя се в първите мачове че не са познатият тим а и щом си завършил наравно у дома с розенборг значи нещата не са на добре. според мен е по-скоро това причината за напускането му отколкото споровете с абрамович rolleyes.gif
Tony Montana
Лошото е че го спрягат за нац. на Португалия...не че Сколари е по-добър вариант ама тоя селчо също ме дразни.Сколари е баннат за 4 мача , кой ли ще го замести?
Zoltar
в какъв смисъл да го замести...няма да седи на пейката и това е. иначе нищо чудно наистина моуриньо да поеме националния на португалия.
Barca_girl
Португалия не ме интересува. Моуриньо да ходи, където си иска, само да не идва в Барса! Не, че е лош треньор, но и на мен не ми е любимец.
El Catalan
Всезнайкото е вече аут haha.gif Наистина може да поеме Португалия след онова , което направи Фелипао.Някъде бях чел , че вероятни заместници на Рийкард ако бъде изгонен са Сколари и Жозе.Ако втория поеме португалците Големия Фил става фрий.
Martessi
Днес сутринта разбрах и определено останах доста изненадан,не очаквах Мауриньо да се предаде,но явно положението в Челси е тежко.

А сега нали се сещате,че ако (не дай си Боже) влошим положението си в Примера с още някой Х Мауриньо ще се спряга като евентуален заместник на Рийкард spiteful.gif
Zoltar
е той вече се спряга...нали уж каталунските медии писали как лапорта плашел франк с моуриньо. преди години беше в барса така че това ще засили спекулациите но след глупостите които изприказва по наш адрес покрай сблъсъците ни с челси последните две години не го виждам начело на тима.
Nasio
Незнам защо сте толкова против варианта Моуриньо начело на Барса. Рийкард за мене вече се е изчерпал и нищо добро нени чака занапред. Жозе би бил за мен идеалния вариант за заместник на Франк, изключителен треньор е, с огромен опит и успехи, човек който може да вдигне отбора.
Все пак засега все още си имаме треньор, но времето ще покаже какво ще се случи.... smile.gif
N.F_TotaL95
Моуриньо: Щастлив съм, че си тръгнах
21 сеп. 2007 21:04
Бившият мениджър на Челси Жозе Моуриньо заяви, че е доволен от напускането си на клуба. Португалецът си тръгна от “Стамфорд Бридж” след 3 успешни сезона, въпреки че не успя да спечели Шампионската лига. Конфликтът му с ръководството обаче бе твърде сериозен.

“От професионална и лична гледна точка се чувствам много добре. Наистина се радвам обаче, че си тръгнах. Гордея се с постигнатото с Челси, не само като резултати, но и като белег, който оставих в клуба, феновете и английския футбол като цяло” заяви в типичния си стил той в интервю за португалския телевизионен канал RTP.

С Челси бившият треньор на Челси спечели 2 титли на Англия, 2 пъти триумфира с Карлинг къп, 1 път с ФА Къп и един път спечели суперкупата на страната – Къмюнити шийлд. Това обаче се оказа недостатъчно и в крайна сметка може би логичното се случи.

“Не искам обаче привържениците да скандират името ми, ако резултатите в бъдеще са лоши. Не искам и играчите да заплашват да напускат, след като си тръгнах. Няма нужда от подобни демонстрации” добави той. В отворено писмо по-рано днес португалецът пише, че никога няма да забрави привържениците на отбора.

Той отхвърли възможността да поеме Португалия, след като стана фаворит №1 за поста. “Не искам да водя тим от страната, нито пък да съм начело на националния състав. Все пак се надявам, че един ден ще се върна в Англия” каза още 44-годишният треньор.

Според букмейкърите е твърде вероятно да поеме Интер на мястото на Роберто Манчини, след като никога не е крил желанието си да работи в Италия
N.F_TotaL95
Аврам Грант обеща красив футбол
21 сеп. 2007 20:49
52-годишният Аврам Грант официално бе представен като мениджър на Челси. Както се очакваше израелецът обеща отборът да играе красив и печеливш футбол, след като се смята, че именно заради лошата игра Роман Абрамович реши да се освободи от прагматичния Жозе Моуриньо.

“Уважавам постигнатото от Моуриньо и смятам да продължа по този успешен път, но да правя нещата по моя начин. Футболът обаче е и забавление. Нашата цел ще бъде да печелим трофеи, но трябва да правим с хубав и съдържателен футбол” заяви той.

От Челси категорично отрекоха, че Грант е назначен, тъй като е близък до Абрамович и обявиха, че той ще води отбора за постоянно, без обаче да уточнят колко дълго означава това.

“Ръководството преценихме, че това е най-подходящия човек за поста. Г-н Абрамович не назначава хора на отговорни длъжности, само защото са му приятели” коментира президентът Брус Бък.

Бившият френски национал Дидие Дешан обаче заяви, че е готов да води отбора. В момента той е без работа и веднага името му бе спрягано сред кандидатите за поста, още повече, че като футболист записа 1 сезон със синия екип.

“Ако намерите мениджър, който да твърди, че не иска да води Челси, тогава ми го покажете. Аз съм свободен, но след като Аврам Грант бе назначен случаят изглежда приключен. Дали той ще остане дълго време в клуба ще покаже времето” каза той пред френското радио RMC.

Fanàtico_de_Barça
Арсенал пак бият и то 5:0 с хетрик на Адебайор,а мърсисайдци се дънят у дома 0:0 срещу Бирмингам.Утре е супер дербито Манчестър - Челси.Този сезон съм за Арсенал много ме кефят как игрят и засега Фабрегас и Адебайор се разбират прекрасно.
N.F_TotaL95
Тая година май Арсенал ще станат шампиони.
Юнайтед нещо им уца
Ливърпул се дънят когато не трябва, само Челси ся да ги видим с новия треньор ко ще праят?
Martessi
Моите хора от Пуул сякаш наистина нямат манталитета за шампиони.Не може да си поставяш такива цели и да правиш хиксове у дома с отбор от ранга на Бирмингам....Арсенал дотук се представят повече от добре,предпочитам ги пред Юнайтед и Челси.

Да не забравим и отличното представяне на Марто Петров и двете му попадения срещу Фулъм,дано запази такава форма още дълго време и вкарва още голове за Сити и за националния отбор thumbsup.gif
Tony Montana
Ливърпул се чудя точно с какъв смешен епитет да ги определя и все не успявам да намеря точната дума.И тия полу-идиоти ни отстраниха......сметнете в очите на футболна Европа какви сме изглеждали след като толкова нещастен отбор ни отстрани миналата година....Ужас!!
roni_silver_girl
QUOTE(Tony Montana @ Sep 22 2007, 11:09 PM) *
Ливърпул се чудя точно с какъв смешен епитет да ги определя и все не успявам да намеря точната дума.И тия полу-идиоти ни отстраниха......сметнете в очите на футболна Европа какви сме изглеждали след като толкова нещастен отбор ни отстрани миналата година....Ужас!!

Абе, Тони, едва ли сме изглеждали торкоз смешни, защото Л-Пуул след това играха на финала? И те са ми малко "италиански" отбор, знаете за какво говоря, такава глуха защита в последните 20 мин на реванша не бях виждала скоро от уж "гранд"! Даже сниммаха, ако си спомняте, феновете им как си закриваха очите - видиш ли да не падне гол в бетонираното им "царство"!
Но тази година нямат шанс! Те са ми малко от тези турнирни отборче - имат в ШЛ напоследък успех, а като трябва да се показва постоянство и ... трътват.
Иначе и аз съм доста възхитена за момента от играта на Арсенал - да видим до къде ще стигнат...
Поздравления заслужава наистина Марто, дано продължава така не само в Сити, но и за националния! smile.gif
El Catalan
Браво на Марто.Вече се отпуши.Нека да продължава тка и за в бъдеще bgflag.gif

Днес сигурно ще се получи хубав мач.Челси май гонят 100-ен мач без загуба като домакини , но дано не ги направят spiteful.gif
Zoltar
нещо си се объркал юнайтед са домакини. що се отнася до рекорда на челси се радвам че ние единствени ги бихме в лондон последните три и половина години smile.gif
El Catalan
Манчестрър Юн. 2:0 Челси
Тевес
Саха (д)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.