Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: До админите на сайта 2
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
N.F_TotaL95
Искам да помоля администраторите на сайта да го подновявят, защото последните новини са 1 а там пише сигурно за последна новина нещо от преди 2 месеца.Надявам се редовно да бъде подновяван сайта, за да можем да четем всичко около клуба.Дано да има промяна
C-a-p-o-n-e
Форума си е много хубав даже! wink.gif
Не искам да се бъркам, но до колкото съм забелязал форума е разделен на подфоруми - Новини, Жълти новини, История, Анкети... т.н.
Всичките тези раздели се подновяват независимо дали било от админ, модератор или юзър. Подновяването става като се поставят нови теми в съответните раздели. В раздел Новини се публикуват новините свързани с клуба (Всичкo ново около клуба) то си пише под всеки раздел. wink.gif
А ако кажеш че привличането на Анри, Абидал..т.н. е новина, но няма информация поместена в раздел Новини, то е така защото за всяка тема си има определен раздел.

N.F_TotaL95
Говоря за сайта!!!!
ALEX_CARDO
QUOTE(N.F_TotaL95 @ Jul 13 2007, 02:59 PM) *
Говоря за сайта!!!!

Доколкото знам се работи върху нов вариант на сайта и затова сегашният не е обновен wink.gif
Slimky
QUOTE(ALEX_CARDO @ Jul 13 2007, 05:50 PM) *
Доколкото знам се работи върху нов вариант на сайта и затова сегашният не е обновен wink.gif

Точно така, за новия сезон ще си имаме нов сайт с нов дизайн tongue.gif
N.F_TotaL95
Цитат(ALEX_CARDO @ Jul 13 2007, 05:50 PM) *

Благодаря, че казахте и дано имаме най-готиния български сайт на чужд футболен отбор.Успех!!!
Fanàtico_de_Barça
Супер!Чакам новия сайт,въпреки че сегашния много ми харесва и съм си свикнал с него,но съм обеден,че новият ще е по-добър.smile.gif
Riddick
Определено новият вариант на сайта ще е по-добър от сегашния.Аз преди бях новинар в стария обаче никой не влизаше и просто нямаше смисъл да пишем новините там...Надявам се сега да стане по-популярен thumbsup.gif
SportMediaGroup
Здравейте,

В момента се работи над нов дизайн и структура на сайта на Барселона. Поради тази причина не се обновяват новините. Очквайте до 2 седмици новият дизайн.

Благодаря ви.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.