Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Предложение
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
^Ico_2pac^
Предлагам както на стария саит така и тук да има галерия,но не на фен клуба на "Камата" а на потребителите wink.gif
Disaster
Не лоша идея smile.gif
Tunio
Аз съм тваърдо ЗА smile.gif
Slimky
QUOTE(^Ico_2pac^ @ Dec 8 2005, 12:32 PM)
Предлагам както на стария саит така и тук да има галерия,но не на фен клуба на "Камата" а на потребителите wink.gif
*

Това е форум не е официален сайт . Българският сайт на Барса е www.barcelona.hit.bg а до колкото знам в момента се прави нов където отново ще има галерия за феновете .
Tunio
QUOTE(Slimky @ Dec 8 2005, 09:48 PM)
Това е форум не е официален сайт . Българският сайт на Барса е www.barcelona.hit.bg а до колкото знам в момента се прави нов където отново ще има галерия за феновете .
*

А знаеш ли кога ще баде готов горе долу ?
Slimky
незнам
illmatic
btw, не знам са две думи
^Ico_2pac^
illmatic батка стига е....ако почнеш да поправяш много грешки ше откриеш тука ама не е тва целта ти...надявам се понеsmile.gifТа сички твои постове са некфи такива.Е** му майката важното е,че има форум и е за льобимия ти отбор,но не може да се хареса на всеки.....Така,че приеми ми,че ще е в този вид и тфа е wink.gif
illmatic
мне е, специално за не знам говоря, щото супер много хора го пишат така и се дразня. не търся праовписни грешки. ако трябваше тях да ги поправям щях да имам 100 поста минимум вече... smile.gif
и м/у другото, не разбрах за какво беше предложението... за снимки на юзърите на форума или за кво? (не съм влизал в стария форум и за тва)
^Ico_2pac^
Ставаше дума за потребителите на форума ама явну няма да е smile.gifТо ся вече се пращат снимки за саита на #barcelona wink.gif
nm
QUOTE(Slimky @ Dec 8 2005, 08:48 PM)
*

Ами то не ни пречи да го напраеим официален сайт smile.gif аз мога да ви пусна всичко което искате галерия сайт и така нататък така, че мисля за официален сайт да претендираме който иска да помага да се свържи с мене на лично съобщение.
Slimky дай да съберем екип за сайт да пишат новини и да стане един barcelona-bulgaria.Team .
FCB
Аз съм навит да помагам за сайт. smile.gif
Slimky
В момента under construction е http://channel.barcelona-bulgaria.com , до седмица - две сигурно ще е готов. (поне така разбрах от човека който прави сайта) Там има галерия. И пак до колкото знам, се прави официялен сайт barcelona-bulgaria.com който ще е като цяло фен сайт за всички привърженици в България.
FCB
... а форума навярно ще бъде и форум на самия сайт, или греша.. ?
понеже гледам, че домейна е същия, и за това.. smile.gif
DaN4oOo
Пиши на кирилица!!!

Slimky
Tunio
Абе много станаха хората които не пишат на кирилица ... ае извинявайте ама ако искате да е хубав форума, нищо не ви пречи да сменете езика и макар и по бавно да пишете го направете ....... excl.gif
BoixosNois
Ае наскоро имаше в топика на канала да пращаме снимки за новия сайт...Кой прави този сайт?И кога горе долу ще бъде готов вече знае ли се? smile.gif
Nasio
Изчакайте да минат празниците и ще получите по-подробна информация smile.gif
Martessi
А бе не можем ли да си направим един тракер дето да качваме клипчета и мачове на Барса ???
bEsTFCB
а е що не напраите нещо като" тризионна функциа на хипер линковете кам отделни аналози за дербанезация кам различни саитове на барса "
не лоша идея според мене ??? жие кво ще кажете??
Martessi
QUOTE(bEesTFCB @ Jan 4 2006, 12:11 AM)
а е що не напраите нещо като" тризионна функциа на хипер линковете кам отделни аналози за дербанезация кам различни саитове на барса  "
не лоша идея според мене ??? жие кво ще кажете??
*

Може ли да го кажеш пак за нас неуките че нищо не разбрах от тва biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bEsTFCB
пич първо Модераторите ще го разберат smile.gif
и второ много е сложно за твоита главица smile.gif майтап бе ....
Tunio
QUOTE(bEesTFCB @ Jan 4 2006, 02:22 AM)
пич първо Модераторите ще го разберат smile.gif
и второ много е сложно за твоита главица smile.gif майтап бе ....
*

ЕЕЕЕЕЕ леко бе хакер
Martessi
пич първо Модераторите ще го разберат 
и второ много е сложно за твоита главица  майтап бе ....
Ми може,не съм интелигент кто теб,все пак не съм тренирал в Металик Сопот за да поумнея biggrin.gif (майтап) biggrin.gif
bEsTFCB
не обиждаий наи великия отбор след барса Металик Сопот Там игра Рошавиа и КОча най Добрите Футболисти за сички времена на барса smile.gif
bEsTFCB
що не сложете некво класиране и статистики ?
Slimky
Има класиране както в порфорум Испания така и в подфорумите на другите първенства smile.gif
bEsTFCB
оки не сам видял
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.