Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Барселона Б
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
_Dexter_
Цитат
Миналия сезон Луис Енрике класира младежкия тим на "синьо-червените" в трета испанска дивизия

indifferent0023.gif
Fanàtico_de_Barça
Barça B to Barça Atlètic
After winning promotion back to la Segunda B, the Barcleona B team will return to its previous name of Barça Atlètic. The last time that the side was called this was in 1991.
N.F_TotaL95
Еми браво..успех му пожелавам..
El Catalan
Снощи гледах мача им срещу Лас Палмас.Нашите трудно минаваха центъра.Този Ойер показа добри рефлекси , но в краката е много зле.Пасовете му често не са точни...
grimknight
Ето статиските за Барса Атлетик досега - http://fcbtransfers.blogspot.com/2008/12/b...ls-assists.html
TALIBANA
БАРСЕЛОНА Б - БЕНИДОРМ 1-0

OGGY
те като батковците си са се представили,така, така искам...а голчето дали го има някъде?
TALIBANA
ЛЕИДА - ВИЛЯРЕАЛ Б 0-0

ГРАМАНЕТ - БАРСЕЛОНА Б 0-0

САБАДЕЛ - БАДАЛОНА 0-0

ОНТИНЙЕНТ - ГАВА 0-0

Само нулеви равенства smile.gif
TALIBANA
АТЛ. БАЛЕАРЕС - БАРСЕЛОНА Б 3-2
_Dexter_
Барселона Б - Виляреал Б 3:2
grimknight
И 3 червени картона за нашите на Абрахам , Ботиа , Ектор . Джефрен , Лонгас и Руеда вкарват .
Schnapps
Цитат(Fen`na`Barca @ Feb 9 2009, 05:18 PM) *
Барселона Б - Виляреал Б 3:2

BTW ,Виляреал са първи в групата с огромна разлика напред EMOTICON.gif
El Catalan
Всъщност Алкояно са първи с точка пред Виляреал "Б" smile.gif
El Catalan
Пропускаме баражите този сезон. Като за новак обаче петото място не е лошо smile.gif
grimknight
След като Барса Б се разделиха с Абрахам ( Кадиз ) , Йони Лопез ( Спортинг Хихон ) , Корколес ( Рекреативо ) , Марич ( Селта ) , Лонгас ( Картагена ) , Шави Торес ( Малага ) , Ботия ( Спортинг Хихон ) и освободиха Райо , Ектор Вердес и Солано . На тяхно място те привлякоха Армандо Лозано ( 25г.) от Картагена , Иван Бенитез ( 22г.) от Лас Палмас , Хауме Собрегау ( 22г. ) от Хуеска , Мигел Луке ( 19г. ) от Вилярел Ц , Еду Ориол ( 22г. ) от Сант Андреу и Джонатан Сориано ( 24г. ) от Еспаньол . Плюс играчите от юношите - Муниеса , Монтоя , Планяс , Дос Сантос , Хосе Луис , Рочина , Полако , Ромеу и още няколко но за тях не е сигурно , че ще останат с резервия отбор .
grimknight
В първия си предсезонен мач , Барса Б победиха Тона с 2 на 0 . Головете вкараха Руеда ( 9 м ) и Рочина ( 15 м ) . Стартовия съсвав е бил следния - вратар - Масип , защитници - Собрегау , Бенитез , Бартра , Еспасандин , халфове - Руеда , Илие , Луке , нападатели - Асулин , Бенджа , Рочина . През второто полувреме са се появили - Мини , Тиаго ( на една снимка беше с капитанската лента ) , Маестре , Полако , Монтоя , Хосе Лиус , Джонатан , Нолито и Еду Ориол .
n.dimov
За пореден път изгледах мач на Б-отбора и съм много,много въодушевен.Победиха с 3-2 Саламанка с голове на Роберто,Рафиня и Сориано.Играят много красиво и се вижда ,че Луис Енрике върши страхотна работа.Хора има много,ама много хляб в тия младежи-Роберто,Дос Сантос,Бартра,Фонтас и малкото братче на Тиаго-Рафиня са с много потенциал.Обръщам и специално внимание на десния бек Мартин Монтоя-за мен е новия Ферер.Направи ми впечатление още с юношеските формации и с много работа би се превърнал в един бъдещ десен стълб в А-отбраната ни,дано.

Svetlin_Barcelona1104
Барса Б победи Нумансия с 6:4 като гост някой знае ли дали може от някъде да сваля мача мерси предварително
iNfRaSoNiC
Ще се опитам да го намеря! Невероятен мач! Просто невероятен! хетрик на Сориано!
Anims Tito
В момента по Canal+ Liga дават гостуването на Барселона Б на Тенерифе.

Съставът :

Ойер, Монтоя, Бартра, Муниеса, Фонтас, Дос Сантос, Сориано, Серхи Роберто, Еду Ориол, Нолито, Абрахам.

п.п 0:2 за нас на почивката с голове на Еду Ориол и Нолито.

Четворката отзад играе доста прилично, а Фонтас играе нещо като опорен халф повече.
Бартра направи страхотен пробив и асистенция за втория гол.

Ориол също много ми харесва, а Ойер е повече от стабилен на вратата.
grimknight
По принцип Фонтас започва кариерата си като опорен халф , но в година в Барса Б играе предимно като централен защитник , а забелязвам , че последните мачове играе именно на старата си позиция , може би и заради контузията на Ромеу . Сержи Роберто също се завръща след контузия . Дано второто полувреме отново се даде шанс на Джерард защото има много потенциал , а и старшата ни възраст са вече шампиони , а той е голмайстор на тима следван от Рафиня и Еток .
Anims Tito
Нолито с хеттрик, а третия му гол / и 4-ти за отбора / беше подобие на този на Педро, който вкара отдалече една изчистена топка, само че този път от другата страна.

4:1 малко преди края.
grimknight
В Марка отбелязват единия гол като автогол на Тенерифе .

След края на мача , ще може ли да дадеш мнение за игралите в двубоя защото нямах възможност да гледам .
El Catalan
Гледах само второто полувреме и според мен, въпреки че добавихме още 2 гола, не ги надиграхме. По-скоро играхме на контра-атака и това даде ефект. Втория гол на Нолито затвори мача, но трябва да се признае, че беше по-скоро късмет. Третият му обаче беше много прецизен.

Само един от нашите ми направи негативно впечатление и това е Кристиан Тейо. Влезе като резерва, но нещо не успя да се впише в мача. Провали няколко добри атаки, което попречи да ги качим на по-висок резултат.
Capitan_Tarzan_Puyol
Жалко, че дубъла ни не може да играе в Примера, спокойно би завършвал в златната среда, а още по-голям кеф щеше да е да бие реал. Тотална гавра!
Anims Tito
вече няколко мача имам възможност да гледам на дубъла и ми прави впечатление, леко по-затворената игра на моменти.
Отдавам го, на това, че няма кой знае какви таланти и отбора се стреми да разиграва повече топката на сигурно и да не бърка.
Тичат доста, правят и грешки понякога.
Прав е El Catalan , че ги бихме на контраатака, то и първото полувреме беше така, въпреки процентите владение в наша полза.

Много стабилен Ойер, защитата игра добре. Нолито естествено с хеттрика, макар че провали и две-три добри атаки.
Еду Ориол ми хареса.
Джонатан е много разсеян, ама много...ако така продължава, наистина догодина не го виждам в Барса.
TpuHuTu
Един Offtopic въпрос, за което се извинявам, но ми е интересно.
Цитат(Capitan_Tarzan_Puyol @ Mar 8 2011, 12:31 AM) *
Жалко, че дубъла ни не може да играе в Примера, спокойно би завършвал в златната среда, а още по-голям кеф щеше да е да бие реал. Тотална гавра!

Винаги съм се чудил дали това е възможно? Ако завършат на първо място и си спечелят право да идат в Примера няма ли да играят? Има ли правило, което да ги спира?
iNfRaSoNiC
Цитат(TpuHuTu @ Mar 8 2011, 01:36 AM) *
Един Offtopic въпрос, за което се извинявам, но ми е интересно.

Винаги съм се чудил дали това е възможно? Ако завършат на първо място и си спечелят право да идат в Примера няма ли да играят? Има ли правило, което да ги спира?

Да, забранено е да играят в една дивизия! Дори да станат първи в Секунда! При това положение ще влязат 2,3 и 4-тия... Нормално е до някъде, защото мачовете между два такива отбра ще са ясно оредени smile.gif
Invincible
Щом Алкоркон успя да бие Реал с 4-0, що и Барса Б да не може wub.gif
grimknight
Ето головете от последния мач - http://www.youtube.com/watch?v=aVmRyin_WAQ...player_embedded
Boo
Този, 3-ката, който направи невероятният пробив за 2-я гол Бартра ли е .. ?
grimknight
Да , в този мач е направил 2 асистенции .
TpuHuTu
Цитат(grimknight @ Mar 11 2011, 02:57 PM) *
Ето головете от последния мач - http://www.youtube.com/watch?v=aVmRyin_WAQ...player_embedded

С 10 номер кой играе?
El Catalan
С десети номер играе Виктор Васкес, но не си спомням да се е появявал в последния мач...
Anims Tito
Мача го даваха по Канал+ Лига и го гледах целия.
Много добър мач,
защитата игра много добре, а много ми хареса и Еду Ориол.

С номер 10 игра Серхи Роберто.
El Catalan
Явно Васкес съвсем са го отписали щом и номера са му взели. Доколкото знам той се водеше първи капитан (макар да започва като титуляр доста рядко), но предполагам, че и това се е променило. Не е неочаквано - все пак тази година ще стане на 24, а още не е показал качества за първия състав.
Boo
Какво може да кажете за Сориано .. Нямам преки наблюдения върху него .., но гледам, че е сред голмайсторите на сегунда .. Има 17 гола като 11 от тях ги е вкарал като 1-ви гол в мача ..
grimknight
Сориано е роден през 1985 г. , юноша на Еспаньол , младежки национал на Испания и то обещаващ , но нещата не тръгнаха при него . Може да се каже , че в Барса Б сега възражда кариерата си и аз очаквам от другия сезон да играе в Примера в по-слаб отбор .
grimknight
[quote name='Wembley_19_years_after' date='Mar 12 2011, 12:43 AM' post='144072'
С номер 10 игра Серхи Роберто.
[/quote]

Не е 10 , а 18 номер , може би от качеството на клипа си се объркал . Тази година Барса Б имат фиксирани номера за всеки играч .
Anims Tito
може и 18, по време на мача не обърнах внимание на номера.
От качеството на клипа ще да е.
Важното е името в случая smile.gif
KeyStone
Днес громим,4-0 с/у Настик,с по два гола на Сориано и Дос Сантос.
Barcelona_
Луис Енрике ще напусне треньорския си пост в Б отбора след края на настоящия сезон.Причината- нови предизвикателства.
Да му пожелаем късмет, да събере опит в големия футбол и да се отзове когато Барса има нужда от него.
Pietro
Водим с 2-0 на Алкаркон акто домакини.
Отмениха ни и чист гол. По -точно на Нолито.
Т'ва момче май-май ще бъде в пъти по-ефективно от Боян :Х . Добър е. догодина направо да го качат в първият отбор. Не е слаб, напротив, много си е добър.
govedarov
Нолито подписа с Бенфика още през зимния прозорец ... wink.gif
Capitan_Tarzan_Puyol
Барселона Б - Алкоркон 2:0
Кошмарът на Реал тази година го бихме и в двата мача при това с дубъла! tooth2.gif
grimknight
Цитат(manowar @ Mar 27 2011, 12:43 AM) *
Нолито подписа с Бенфика още през зимния прозорец ... wink.gif

Май не е точно така , наистина зимата всичко беше готово , но последния месец чета други неща . Сигурно изчаква да види дали ще има оферта от първия отбор , ако ли не си заминава като свободен агент .

Освен головете на Дж. Сориано и Нолито , двете асистенции бяха дело на Тиаго . А Фонтас игра на поста дефанзивен халф . Интересно е да се спомене , че след като миналия мач крилото на Б отбора Еду Ориол игра като десен бек , срещу Алкоркон играе като ляв защитник и то доста добре .
grimknight
http://www.totalbarca.com/2011/news/barca-...a-2-0-alcorcon/

Има и видео с по-интересните моменти в мача , головете на Нолито си заслужават .
OGGY
^^^само аз ли виждам черен екран?

Заклевам се, 1вия път ми беше черен екран. Сега тръгна, много яко!!!
KeyStone
При мен няма никакъв проблем...Клипчето е доста добро.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.