Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на летището
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
lvs
Искате ли феновете които сме в този сайт и имат възможност да се срещем на летището 1-2 часа преди да кацне Барса.Какви варианти имам да се добера да взема автографи?Има ли начин?
FCB
Аз също си го мисля това, спомням си че миналата година доста хора имаше, когато Ливърпул пристигнаха.. но някакви механизми и т.н., си нямам представа...
Fanàtico_de_Barça
Те кога ще пристигнат.Деня преди мача ли?Защото ако е тогава няма да мога да дойда.Идвам направо за мача. biggrin.gif
lvs
Е тук няма ли фенове които ще посрещнат Барса на летището???Учудвате ме!!!
Tony Montana
Как ще няма бе ,аз съм там със сигурност.
BaNaNa_DJO
И аз ще дойда със сигурност. Трябва да се съберем колкото се може повече хора , за да покажем , че и тука има фенове на БАРСА !
BoixosNois
И аз съм там smile.gif
Anims Tito
сигурно няма да мога...мача ще го гледам на живо - 100 %, но предполагам, че ще пътувам в дена на мача. Още повече, че Барса може да пристигнат и в понеделник, което съвсем прави една такава моя мисия невъзможна barcelona1.gif
Barca_girl
Надявам се да мога да отида да ги посрещна на летището, но и да не мога, бих чакала пред стадиона (ако тренировката е закрита).
Cherry
и аз много искам да ги посрещна на летището, ама то не се знае кога ще пътуват, пък и има доста време до тогава barcelona1.gif
BoixosNois
И все пак трябва да е сигурно че ще успеемд ас е доберем до тях ,защото правя доста голяма жертва като идвам от Варна ден преди мача happy.gif
fc_a

каква битка ще бъде за билети не е истина... barcelona1.gif
Cherry
QUOTE(fc_a @ Aug 29 2006, 05:37 PM) *

каква битка ще бъде за билети не е истина... barcelona1.gif

Така ще е fie.gif А кога ще ги пуснат???
lvs
Значи когато наближи мача в Балгария тук ще се разберем каде да се чакаме точно на летището за да се разпознаем http://www.snimka.bg/album.php?album_id=49025&photo=2 Това съм аз
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.