Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Не ви ли се струва......
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
FCB
Нямате ли и вие някакво чуство, че искате Световното по-бързо да свършва, и да почне новия сезон. biggrin.gif
Вярно, че има интересни мачове, и тепърва предстоят истинските драми, ама някак си ми липсва Барса. blush.gif

Да свършва по-бързо Мондиала - Аржентина шампион, и да почваме със Суперкупите. s_barcelona.gif
Fanàtico_de_Barça
На мене лично Световното ми е малко тъпо,но не трябва да забравяме че по-хубавите срещи тепърва предстоят.Иначе много повече искам да гледам Барса отколкото Световното,ама така поне малко разнообразяван.Нямам търпение за финала за Суперкупата.
ALEX_CARDO
Преди да почне Световното, с нетърпение чаках то да започне, но футбола, който показват отборите ме разочарова и почна да ми се иска да свърши Световното и да си гледаме клубен футбол.
Wo0o0oL
И аз искам да свършва то си е пълна мъка поне да бяха наще там щеше да е интересно но за съжаление ги няма dry.gif
Anims Tito
Ами не знам...от една страна световното си е световно, но от друга няма я вече тази тръпка...много се пренаситихме от футбол и ние, а да не говорим за играчите. Аз отдавна не си спомняма първенство с толкова малко вълнуващи мачове sad.gif Не говоря за ниво на играта, а за драми, обрати, изпълнения, голове...да кажеш за някой ей тоя играе супер...да изгрее някой непознат футболист, млада надежда...не няма такова нещо...всичко си е едно и също някакви проблясъци от малките държави. Самата схема също е много изчистена и предполага повече решени срещи в третия кръг в групите. Дано предстяощите сблъсъци ни опровергаят. Но чара на борбата в групите вно е заминал - вижте колко от тях бяха оспорвани - преко сили 2 от 8 sad.gif
Та така...с Барса тръпката си е друга s_barcelona.gif
Аз например - холандците отпаднаха, но като че ли не съжалявам чак толкова - а и защо, след като съм видял , че не играят нищо...или поне нищо общо с онази оранжева магия , която ме държи чак от 1978 насам dry.gif
Сега много се кефя на Испания, Аржентина също направиха добри мачове...вече дори чак и немците не ме дразнят толкова много...явно наистина тръпката от борбата между фаворитите на световното изчезва...дори и в сърцата на играчите от самите отбори. Та те играят повечето рамо до рамо през цялата година, как после да се борят до кръв...не ...нищо вече не е същото sad.gif
Ето затова - оня грозния като футбол мач между Португалия и Холандия беше с мирис на световно...от снощния мач между Швейцария и Украйна, какво да запомним...дори и при дузпите нямаше емоция.
Друго си е Барса...но нищо така тръпката ще ни е по-голяма като почнат срещите ни със синьо-червения клуб s_barcelona.gif barcelona1.gif
mitakabarca
И на мен ми липсва да гледам Барса, но пък трябва да си има малко почивка. smile.gif
s_barcelona.gif s_barcelona.gif s_barcelona.gif
Martessi
Естествено,че искам да си гледам Барса и ШЛ ! biggrin.gif Винаги е така,2-3 седмици след края на сезона ми се иска да почне другия,а всъщност не знаем какво им е на футболистите които бъхтят като луди wink.gif А Световното дотук да си кажа е малко безинтересно...поне на мен де smile.gif Само Португалия-Холандия си го биваше wink.gif
Tony Montana
Абе екстра си е световното ,всеки ден мачове си е супер.Жалко че привършва скоро.А и са събрани най-добрите играчи от цял свят.
Lionel`Messi
абе мен ми харесва този мондиал но се пак да свар6ва и Аржентина 6ампион
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.