Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Koя е дамата ?
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
_Dexter_
Леко клюкарска тема , но досега не съм виждал Роналдиньо с жени (освен майка му и сестрата му)
Вчера даваха Рони със сестра му , но не се загледах .......

user posted image
Schnapps
Няква фенка била.Пробила охраната само и само за да го прегърне smile.gif
Tunio
Ае нз ква е ама става smile.gif + тва и аз не съм го виждал с никва .... освен с майка му
_Dexter_
Фенка награби Роналдиньо на тренировка на Бразилия

user posted image

Звездата на испанския Барселона и световните шампиони прие опита на блондинката с типичната си усмивка...
Световните шампиони по футбол Бразилия тренират вече при засилени мерки за сигурност. Причината е, че на вчерашната вечерна тренировка група от шестима фена нахлу на терена на "Туермоплан Арена".

Младо момиче, което впоследствие се оказа бразилка, опита да целуне звездата на Барселона Роналдиньо, който съвсем не протестираше и открито се радваше на вниманието на блондинката.

В крайна сметка красавицата, заедно с останалите петима невъздържани привърженици на футбола и кариоките бе изведена и задържана да дава обяснения.

"Разбираме, че хората край нас са много въудушевени. По-добре обаче е по време на тренировка да има някакъв ред, за да можем да се подготвяме спокойно", коментира с усмивка Роналдиньо след случилото се.

Това е първият инцидент на откритите занимания на Селесао, които започнаха в сряда. На всяка една от тренировките присъстват над 5000 зрители. Всичките 45 000 билета до края на подготовката на Бразилия на швейцарска земя са продадени предварително на цена от 14 евро.

Наставникът на бразилския национален тим Карлос Алберто Парейра заплаши с отстраняване на публиката, ако истерията продължава с тези темпове. Засега допускането на зрители до тренировките на отбора е продължи, но при значително по-строги мерки за сигурност и ред на стадиона.

Mистерията разгадана
bEsTFCB
Хубава кака язък , че съм женен tongue.gif blush.gif
Lionel`Messi
абе някой ако може да копне тука снимка на приятелка или жена на ронито нз дал е женен rolleyes.gif
Barca_girl
Като гледам снимките, май Рони няма нищо против фенките да нахлуват така на игрището по време на тренировките tongue.gif .
C-a-p-o-n-e
Аз имам една приателка, фенка на Ливърпул. Тя като ме види да и се базикам така тича към мен ама не за прегрътка tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.