Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Колко струва билет на Барселона !?
F.C. Barcelona Forum > F.C. Barcelona > Разни
Tunio
Искам да попитам за да ида да гледам мач на Барселона колко струва в Б сектор ? Моля ако знаете тогава кажете ! tongue.gif biggrin.gif
Anims Tito
QUOTE(Tunho @ May 22 2006, 08:33 AM)
Искам да попитам за да ида да гледам мач на Барселона колко струва в Б сектор ? Моля ако знаете тогава кажете !  tongue.gif  biggrin.gif
*

Ами там няма Б сектор, и Г няма...там всички са за Барса tongue.gif
Сега сериозно...има няколко вида цени на билетите ...за привърженици и свободна продажба и чак след това по отделните трибуни. Най скъпите са на централните места - 1 и 2 ниво, после отсреща, после 3-то ниво на трибуните, зад вратите много готино се гледа от 2 ниво...аз гледах така 2 мача и си го представете между А и Г на националния стадион, точно надвесен над флагчето на корнера - супер е, а билетите са с поносима цена . Между другото те зависят и от самия мач - за най -важните двубои са доста по-скъпи. НО за нормалните мачове от Примера и ШЛ - този сезон бяха по 46 евро за местото където аз гледах преди 2 години - тогава платих по 26 barcelona1.gif dry.gif
По-нагоре е по-евтино , ама не знам...много нависоко става...а и 46 евро за Барса е супер цена s_barcelona.gif
Повече подробности bestFCB да каже smile.gif dry.gif
Tunio
QUOTE(nasbar @ May 22 2006, 06:25 PM)
Ами там няма Б сектор, и Г няма...там всички са за Барса tongue.gif
Сега сериозно...има няколко вида цени на билетите ...за привърженици и свободна продажба и чак след това по отделните трибуни. Най скъпите са на централните места - 1 и 2 ниво, после отсреща, после 3-то ниво на трибуните, зад вратите много готино се гледа от 2 ниво...аз гледах така 2 мача и си го представете между А и Г на националния стадион, точно надвесен над флагчето на корнера - супер е, а билетите са с поносима цена . Между другото те зависят и от самия мач - за най -важните двубои са доста по-скъпи. НО за нормалните мачове от Примера и ШЛ - този сезон бяха по 46 евро за местото където аз гледах преди 2 години - тогава платих по 26 barcelona1.gif  dry.gif
По-нагоре е по-евтино , ама не знам...много нависоко става...а и 46 евро за Барса е супер цена s_barcelona.gif
Повече подробности bestFCB да каже smile.gif  dry.gif
*

Мерси много за информацията smile.gif Питам защото карам баща ми септември месе когато почне новия сезон да ходиме да гледаме някой мач smile.gif
FCB
Вече има и туристически агенции, които предлагат посещаване на мачове. (основно в Шампионската лига)
Така че стига човек да има пари, вече спането и пътя не е чак такъв проблем.
Anims Tito
един съвет - ако мача не е толкова важен...си вземете билети от касите на стадиона преди самия мач...всички фирми в интернет ( изключвам сайта на клуба, където всичко е едно към едно ) надуват ужасно цените sad.gif dry.gif
Така се получава и от разни прекупвачи пред и около стадиона. А на каситв всички си е супер, избираш си и място, учтиви са хората barcelona1.gif
Що се отнася до спането, аз най съм фен сам да си органзирам нещата...има един куп сайтове в нета с имена на хотели - вземаш си координати, пишеш и-майли и т.н. В Испания има много евтини семейни хостали или пансиони, които агенциите не могат да ти запазят, защото не е хотел все пак. Но условията са си много добри, цените са доста прилични за голям европейски град - и говоря за места в центъра, което е много важно, понеже се пести страшно от транспорт. С фирма ще те набутат в някой по-евтин хотел в някое предградие и ходи после двай пари за таксита и метро sad.gif
Аз така преди две години - двойна стая на пъпа на Мадрид - 38 евро, на пъпа на Барселона - 42 евро. В стаята - легло, телвеизор, гардероб, баня и место да се разминеш и си сложиш куфара, но като се прибирма там само да спя за какво ми е повече, тераска си има и така smile.gif
Много е яко, но следвашата ми цел е Андалусия за подобна екскурзия dry.gif smile.gif
Tunio
Мерсо много за информацията smile.gif все пак ще изчакам да дойде следващия сезон smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.