Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: За новите членове на форума - представете се
F.C. Barcelona Forum > Добре дошли в българския форум на ФК Барселона > За форума и сайта
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
FCB
В тази тема всички нови членове на форума на Барселона могат да кажат с две-три изречения нещо за себе си, откъде са, как се казват, на колко са години и т.н. ... smile.gif
И приятно постване.
C-a-p-o-n-e
Здравейте. Казвам се Любомир Илиев Трайков. На 17 години съм от град Петрич. Ученик съм в 11 клас. Интересите ми наблягат най-вече на спорта и особено на футбола. Не съм професионален спотист, ама от време на време поритвам мачле с приатели. Любим отбор Барса (завинаги) и имам малко интереси към отбора на Рома. Любими играчи (е то ясно е целия тим на Барса) извън Барсаелона - Даниеле Де Роси (Рома), Тиери Анри (Арсенал), Димитър Бербатов (Леверкузен-Тотнам), Хуан Роман Рикелме (Виляреал)...... абе много са, ама колкото и да са, играчите на Барселона завинаги. barcelona1.gif
Slimky
Добре дошъл сред нас tongue.gif
Mora_Da_JleTq
Здрасти smile.gif Казвам се Радо, на 15 съм... от София сам. живея в Младост и уча в 35то... кфо друго... фен съм на Барса още от далечната... 2000 година smile.gif Освен Барса също подкрепям и Ювентус и ЦСКА... а също и Берое smile.gif
Любими футболисти - Хавиер Савиола, Хуан Роман Рикелме... Едгар Давидс и Джей Джей Окоча smile.gif
genio
Начи казвам се Евгени от Елин Пелин.На 13 сам фен сам на БАРСА.Любими футболисти:Роналдиньо,Лео Меси,Деко,Ето'о,Тиенри Анри и др!!!
bEsTFCB
и ас сам нов във този сайт tongue.gif казвам се милен родом от Сопот Жиея във барселона със сапругата си....
_Dexter_
QUOTE(bEesTFCB @ May 23 2006, 09:37 AM)
и ас сам нов във този сайт  tongue.gif  казвам се милен родом от Сопот Жиея във барселона със сапругата си....
*

Група: Barca Fans
Съобщения: 1,066
Дата на регистрация:: 9-December 05

Спри със СПАМА
Fanàtico_de_Barça
Здравейте,за съм от Плевен и съм на 16 и обичам да играя най-великата игра на света - футбола.Също така обичам да гледам филми и да излизам много с приятели.Ученик съм в ГПЧЕ Плевен.ОБИЧАМ БАРСА!!!
Adr1an0
Аз май пропуснах в началото такаче сега ще го направя. Казвам се Никола на 16 съм и съм от Бургас. Интересувам се най вече от спорт за Барса съм от 8 годишен и всичките ми мечти са свързани с този клуб.
Prince of Darkness
Най-новият потребител е 100%-ANTI-BARCA

biggrin.gif blush.gif rolleyes.gif

нямам търпение да се запознаем с него tongue.gif
Tunio
QUOTE(Prince of Darkness @ May 23 2006, 11:20 PM)
biggrin.gif  blush.gif  rolleyes.gif

нямам търпение да се запознаем с него  tongue.gif
*

Да ама лично wink.gif
Dec0
аз се казвам калоян на 14 сам любимия ми отбор е барса smile.gif са6то симпатизирам на Арсенал Милан и Аякс ама колкото да гледам не6то по тв ина4е барса са ми любимци.Са6то сам от велико тарновоsmile.gif
SNAKE
Здравейте и от менsmile.gif Ами мисля ,че беше крайно време да се регистрирам и аз в този форум..Не , че знам за него от много време, а и нямам особено много време да пиша(мързела и той пречиsmile.gif..Фен съм на Барселона от 1989-1990 г. Спомням си Ромарио,Куман,Лаудруп,Гуардиола,Амор,Бакеро,Серхи и разбира се Стоичковsmile.gif Незабравим отбор!!! Истински Дрийм Тим ,такъв какъвто има и сега,след толкова години,за щастие на всички насsmile.gif))
Аз съм студент в търновския университет ,обичам да играя футбол(за съжаление все по-рядкоsad.gif ), комп. игри също са ми слабост , като хобита мога да посоча още Правото(ми това уча,няма какsmile.gif и Шахмат..наред с гледането на филми и слушането на музика деsmile.gif barcelona1.gif
kocenino
Здравейте и от мен.Казвам се Константин и сьм от Бурагс на 21 сьм .Фен сам на Барса от далечната 93-94 г.Обичам всички играчи на Барса от както се помня до сега.Наи голямия идол в момента е Рони а в миналото Ривалдо ,Стоичков.Изван клуба харесвам много големи играчи като Анри,Кака,Делпиеро,Балак и Шевченко.това е от мен. cool.gif
FCB
QUOTE(kocenino @ Jun 3 2006, 11:26 AM)
Здравейте и от мен.Казвам се Константин и сьм от Бурагс на 21 сьм .Фен сам на Барса от далечната 93-94 г.Обичам всички играчи на Барса от както се помня до сега.Наи голямия идол в момента е Рони а в миналото Ривалдо ,Стоичков.Изван клуба харесвам много големи играчи като Анри,Кака,Делпиеро,Балак и Шевченко.това е от мен. cool.gif
*

Приятно ми е, адаш... biggrin.gif
spider
казвам се Християн от Пловдив.На 11 сам и сам фен на БАРСА.Любими футболисти:Роналдиньо,Лео Меси,Деко,Ето'о,Тиенри Анри и др!
s_barcelona.gif
TALIBANA
Е аз съм от доста време тука но не съм забелязал тази тема smile.gif значи аз съм на 16 години и половина от Шумен , казвам се Георги и отбора ми се казва Барселона и винаги щте бъде този отбори ощте от времето когато ривалдо , Клуиверт и т.н играха за Барса , 10 клас съм (вече 11 го кажете че почти свърши годината ами това е barcelona1.gif
emo_trans
Нека и аз да се представя! smile.gif
Казвам се Емо, на 23 съм, живея в Бургас. Занимавам се с маркетинг - професионално, а с фитнес и бодибилдинг - непрофесионално! tongue.gif Любими спортове са ми футбол, F1 и др. Любимият ми футболен отбор е Барселона! Следя ги от времето, когато вече можеха да се наблюдават по телевизията чужди първенства, а станах "истински" фен на Барса, когато треньорската длъжност зае Рийкард! В момента може да се каже, че съм луд по отбора и ще продължавам така, дори и когато настъпят лоши мигове, просто вече ме спечелиха тялом и духом wink.gif ! Други отбори, които харесвам са Левски, Лион и др.! Любими футболисти - Рони (естествено), Меси, Джибрил Сисе, Жуниньо П., Робен, Лампард, Ето'о, Дзамброта и мн. други! Успех на момчетата в бъдеще! s_barcelona.gif barcelona1.gif
Toby - barca fen
Здрасти , казвам се Станислав и съм от Благоевград . На 14 години и като всички в тоя форум съм фен на Барса . s_barcelona.gif Тренирам футбол в школата на ПИРИН 1922 . Тази година ще ходим на турнир в Барселона пък да видим какво ше стане . Миналата година бяхме в Италия и го спечелихме , дано и тази година стане така biggrin.gif
$$$SoLo
QUOTE(FCB @ Jun 3 2006, 05:13 PM)
Приятно ми е, адаш...  biggrin.gif
*

Здравейте всички!!! Аз съм може би най лудия фен на Барселона в България веднага щом ми казаха за форума се регистрирах и ще ми е приятно с вас надявам се.Също така се радвам че има много фенове на Барса!!! s_barcelona.gif s_barcelona.gif s_barcelona.gif s_barcelona.gif
^RiquelmE^
Здравейте! Казвам се Стоян Мързянов и съм на 17 години (е са още 3 месеца и правя 18). Живея в Стара Загора и уча в ГПЧЕ "Ромен Ролан". За пръв път се зарибих по Барса като много малък, по времето когато Ицо беше звезда там (преди да иде в Парма и после да се върне), а ясни спомени имам от сезона на Роналдо там. Та, освен него много ме впечатляваше играта на Хосеп Гуардиола, след това Ривалдо, Фиго. Сега харесвам много Роналдиньо, Меси, Маркес, Пуйол, etc. Иначе най-любимите ми футболисти, за жалост, никога не са играли за Барса - Дзола и Руи Коща. Искрено се надявам следващия сезон отново да е за любимият ми отбор! Това е в най-общи линии. barcelona1.gif
RossonerO
така, здравейте и от мен. казвам се Димитър, не съм като повечето от вас, но ще се стремя да намираме общи думи... на 16 години съм, 10 клас вече и да се дано се разбираме...

темата която направих може да я изтриете blush.gif
Angov
Здравейте и от мен.казвам се Ангел на 23 години съм от Сандански smile.gif..фен съм на Барса от далечната 88-89г. когато загубихме нещастно финала за КЕШ от Стяуа(Букурещ),работя като снабдител в строителна фирма,хобито ми е да гледам футбол правя го от много малък и ми доставя огромно удоволствие ,любими играчи ми са Роналдиньо,Пуйол,Валдес,Олегер,Меси извън клуба харесвам играта на Тиери Анри,Бербатов,Аарон Ленън,Стиви Джерард,Ернан Креспо и др. ... бих се радвал ако си говорим в този форум всеки ден за всякакви теми и бъдем приятели, това е от мен и не забравайте само Барса s_barcelona.gif
Anims Tito
QUOTE(Angov @ Aug 17 2006, 07:07 PM) *

Здравейте и от мен.казвам се Ангел на 23 години съм от Сандански smile.gif..фен съм на Барса от далечната 88-89г. когато загубихме нещастно финала за КЕШ от Стяуа(Букурещ)

smile.gif добре дошъл, но само да те поправя мъничко...финала за КЕШ от Стяуа го загубихме през 1986 година ( тогава си бил на 3 най-вероятно tongue.gif , така че едва ли помниш), а през 1989 взехме КНК след победа над Сампдория с 2:0 s_barcelona.gif
Факти...не се заяждам barcelona1.gif
FCB
Добре дошъл и бъди редовен. smile.gif
Angov
tongue.gif както каза на 3 годинки съм бил ... нооо помня тоя вратар на Стяуа Дукадан се казваше спаси доста дузпи mad.gif .. изгряха и звездите на Попеску и Хаджи които играха после при нас barcelona1.gif
Angov
QUOTE(nasbar @ Aug 17 2006, 07:16 PM) *

smile.gif добре дошъл, но само да те поправя мъничко...финала за КЕШ от Стяуа го загубихме през 1986 година ( тогава си бил на 3 най-вероятно tongue.gif , така че едва ли помниш), а през 1989 взехме КНК след победа над Сампдория с 2:0 s_barcelona.gif
Факти...не се заяждам barcelona1.gif

то хубаво.че ме поправи ама и аз да те поправя малко wink.gif Победихме Сампдория през 1992 година не 89 wink.gif като за пример ще ти дам трансфера на стоичков през 1991г. а през 1989 беше наказан заради финала между Витоша и Средец laugh.gif

PS- Не,че се заяждам tongue.gif Факти cool.gif
FCB
Направи една бърза справка кого побеждаваме на финала за КНК през 89-та. tongue.gif

Иначе, има няколко пропуска в подписа ти.
Добави 2-рата ни европейска титла, както и 18-тата ни в Испания. cool.gif

EUROPEAN SUPER CUP: 1992-93, 97-98 , 05-06

Май малко избързваш.. още не сме я спечелили третата. biggrin.gif
Anims Tito
QUOTE(Angov @ Aug 18 2006, 06:56 PM) *

то хубаво.че ме поправи ама и аз да те поправя малко wink.gif Победихме Сампдория през 1992 година не 89 wink.gif като за пример ще ти дам трансфера на стоичков през 1991г. а през 1989 беше наказан заради финала между Витоша и Средец laugh.gif
PS- Не,че се заяждам tongue.gif Факти cool.gif

по правилно е да се каже, че победихме Сампдория и през 1989, и през 1992 biggrin.gif s_barcelona.gif
А това за Стоичков - честно казано не го разбрах - ако ще гледаме фактите те са, че той премина в Барса от началото на сезон 1990/91 година, а финала между ЦСКА и Левски, заради който го наказаха, беше през далечната 1985 година ( на 19.06 ако не ме лъже паметта ) и нямаше нищо общо с Барса...а след този финал отборите бяха преименувани на ФК Витоша и ЦФКА Средец...ама хайде стига, че стана един офтопик и давам лош пример tongue.gif
Leo Messi
Здравейте.Казвам се Борислав.На 14 години съм.От град Стара Загора.интересите са ми футбола и интернет. EMOTICON.gif
kiako
Казвам се Цветомир Иванов от Русе.На 18 години а от 17 съм фен на Барса tongue.gif barcelona1.gif Аз може би съм най - истрадалия фен на Барса(по-големия ми брат е за Резил Мадрид) s_barcelona.gif EMOTICON.gif
Slimky
QUOTE(kiako @ Sep 24 2006, 11:29 AM) *

Казвам се Цветомир Иванов от Русе.На 18 години а от 17 съм фен на Барса tongue.gif barcelona1.gif Аз може би съм най - истрадалия фен на Барса(по-големия ми брат е за Резил Мадрид) s_barcelona.gif EMOTICON.gif

Добре дошъл, надявам се да бъдеш редовен smile.gif
El Catalan
Аз може би съм най - истрадалия фен на Барса(по-големия ми брат е за Резил Мадрид)

Ооо , моят брат също.Добре , че не се караме много smile.gif
Anims Tito
това наистина не е честно срещано явление ..двама братя и единия фен на Барса, а другия на Реал. Мачовете заедно ли ги гледате biggrin.gif tongue.gif
Cherry
QUOTE(kiako @ Sep 24 2006, 02:29 PM) *

А пък моята сестра е на Челси, но твоето определено е по-тежко
Anims Tito
QUOTE(Cherry @ Sep 25 2006, 04:11 PM) *

Казвам се Цветомир Иванов от Русе.На 18 години а от 17 съм фен на Барса Аз може би съм най - истрадалия фен на Барса(по-големия ми брат е за Резил Мадрид)

tongue.gif двама братя и две сестри, що не вземете да се запознаете smile.gif може да се получат добри двойки biggrin.gif
kiako
QUOTE(nasbar @ Sep 25 2006, 01:06 PM) *

това наистина не е честно срещано явление ..двама братя и единия фен на Барса, а другия на Реал. Мачовете заедно ли ги гледате biggrin.gif tongue.gif

От няколко години вече гледам да не сме на едно и също място , когато играят щот напоследък често се случва да ги бием . tongue.gif s_barcelona.gif

QUOTE(Cherry @ Sep 25 2006, 04:11 PM) *

Е сигурно и при тебе не е лесно и с Челси не се обичаме особенно. tongue.gif
Riddick
Казвам се Борислав.на 14 години съм.От град Стара Загора и уча в Езиковата "Ромен Ролан". barcelona1.gif
Morfov
Здравейте, казвам се Васил Морфов, от Бургас съм. НА 16 години и половина горе долу, но нека възрастта да не ви заблуждава, много внимателно следя футбола в Европа и особено Примера smile.gif EMOTICON.gif
emo_trans
Добре дошъл градски wink.gif И да си редовен !
xenox
абе Бургас да не е най-барселонския град в България?
Barca_girl
Ами аз от отдавна съм регистрирана във форума, но се надявам, че никой няма нищо против сега да кажа някои неща за мен.
Казвам се Мирена Христова и съм от гр. София. Тази година завърших училището за приложни изкуства в града (бях в специалност детски играчки и сувенири), мечтата ми е да уча и да се занимавам с анимационно изкуство.
Това на Cherry и kiako е нищо. Моята по-малка сестра е обединението на тези два клуба (Челси и Реал).
R3D_aNd_M37h
Здравейте казвам се Илия Лазаров. Принципно съм от Бургас, но съм втора година студент в София. Толкова за мен, ако някой се интересува от нещо повече - на ЛС biggrin.gif
Corv1n
Здравствуйте.
Я из России. За "Барселону" болею с 98 года EMOTICON.gif
В нынешней команде больше других нравятся Месси и Иньеста.
FCB
Welcome mate, but it'll be better if u speak on english with us.. Nothing personal, but I doubt that many people here understand russian language. wink.gif
Tony Montana
We should actually , having in mind the history between our two countries,but i'm with FCB - please in English wink.gif
Anims Tito
Hm...I am maybe one of those who have learned Russian a lot for many years - including the univercity, but tongue.gif please understand me ...it's really better for all...in English biggrin.gif
roni_silver_girl
Здравейте,аз вече май не съм толкова нова!Но не я бях видяла темичката!Казвам са Александрина.На 14 съм.Малко малко,но не чак толкова,за да съм фенка на Барса!Ми семейството ми всички са от Барса,само че всичките ми приятели са от Реал и това е кофти,само че за тях де!Те осъзнаха след много спорове,че сме не могат да излязат на глава по тази тема!Общо взето това бяха момичетата-фенове на Резил Мадрид,а момчетата са от челси-с тях пък няма да коментирам как протцедирам!А иначе и аз съм в езиковата,тук в Благоевград-с немски и английски!Нямам братче,нито сестричка,но явно това е по-добре,че като гледам,ако имах нямаше да са от Барса,и сигурно щяхме да се избиваме редовно!Е,това е от мен!
FCB
Братовчедка ми също се казва като тебе. smile.gif
roni_silver_girl
QUOTE(FCB @ Nov 2 2006, 05:33 PM) *

Братовчедка ми също се казва като тебе. smile.gif

Именцето ми е малко дългичко,но си го хаесвам!Братовчедка ти на колко години е?А харесва ли Барса?Да и предадеш много поздрави от мен!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.