IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
19 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Коментарите на Борислав Борисов от Диема и НТВ
Martessi
коментар May 19 2006, 11:24 PM
Коментар #1

Модератор

Група: Barca Fans
Коментари: 4,324
Регистриран: 24-November 05
Град: София
Потребител No.: 17

Току-що видях едни постове във форума на Арсенал на тази тъпа свиня Боби Борисов и не се стърпях да пусна тук да видите какво е писал този нещастен дебелак дето яде по 5 банички на закуска ! :angry2:

Цитат
QUOTE(ArTiLeRisT @ May 19 2006, 02:43 PM)

абе кво се занимавате с тези малоумни испански цигани...те винаги ще си държат на своето,ако щете и фотосесии от положението при първия гол да им покажем...догодина ги искам на полуфинал,4е да имат вазможност и Анри да гледат на Ноу Камп..живи и здрави да са майките ви,4е да се радват на простите си деца

Готин пост.
Малко по-нагоре един идиот казва, че няма как срещу един нападател да ес играе коректно на финал. А ние как играхме срещу тяхното "зъбато прасе-симулант"?
Освен това за засадата говорим, че е било малко разстоянието, но ПРИЗНАВА, ЧЕ Е КАМЕРУНЕЦЪТ Е БИЛ В ЗАСАДА! Това е достатъчно за всички нас. В барселона цял сезон признават грешките на съдиите, когато са в тяхна полза. Или казано по друг начин: Когато съдията греши и ние печелим, той не е виновен.
И ние можем да изброим много неща в подкрепа на нашата теза, но истината е, че след 2 седмици малко хора ще помнят кой е сбъркал на финала.
През 1998 година Реал мадрид се броеше за велик отбор. След това станаха за смях. Същото ще се случи и с ЖЕНИТЕ. И те мислят, че са нещо, но всъщност съвсем скоро ще заприличат на "Белия Балет". Просто са испански цигани (да ме извиняват циганите)!

The Fifa president was critical of Hauge's whole performance, not just the decision on which the game hinged.
Blatter added: "It was a great game but it was not helped by the refereeing from the very beginning.
Technically, he was right to send Lehmann off
Uefa director of communications, William Gaillard
"He should have let the goal stand, given the goalkeeper a yellow card then the match is still 11 against 11, and it's an open game because it is 1-0."
"At such a high level we expect at Fifa and in the World Cup that such situations will not occur."

Само да добавя още един-два коментара вече от СПЕЦИАЛИСТИ

Цитат
Allow me to tell you few interesting facts about MR. T Hauge of Norway.

Since he became a referee, he is been involved in Barelona matches SEVEN times.

Now considering the amount of referees there are in UEFA, the odds for one man to referee a club for twice are pretty high, for him to referee them 7 is ridiculous.

You probably have more chance of winning the lottery.

Everyone remembers Hauge being involved in THAT incident involving Messi and Del Horno. Most are split over whether the correct decision was
made, however, what it showed, once again, is that when it comes to 50/50's involving Barcelona, his preferable side to fall on his the
Catalans.

Tuesday 24 October 2000. Now that date to most means nothing.

However, Leeds fans will never forget it. On that day, they were robbed of a famous home win against Barcelona.

Leeds where 1-0 up then, to quote the Yorkshire Evening Post "to the astonishment of everybody in the ground, stoppage time was deemed to be
four minutes when two seemed more appropriate" Barca scored in the 3rd minute of that injury time to make it 1-1.

Now who do you thin kthe referee was on that day?.

Yes it was a Mr. T Hauge.

Now I am not accusing him, or claiming he lost the CL final for Arsenal, but you have to wonder the credibility of all those involved that
they allow a man, whom it seems favours Barca against English teams, referee.

For a final comment, a question for all you non-Arsenal fans, if it were to be Spain v England in this years World Cup Final, would you be
comfortable if Mr. T Hague was the ref.

Коментарът дали е бил пристрастен или не вече е излишен. Иначе продължавам да твърдя, че ако Анри беше вкарал положенията ни, щяхме да бием ЖЕНИТЕ дори и със съдията.

:angry2: :angry2: :angry2:

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
mitakabarca
коментар May 19 2006, 11:41 PM
Коментар #2

Резерва в Barça "В"

Коментари: 668
Регистриран: 11-December 05
Град: Сандански
Потребител No.: 105

А бе аз се регнах там и се опитах да им обясна некой неща, ама май там сички са като "кон с капаци".

--------------------

FC Barcelona Forever

+Quote Post
Martessi
коментар May 19 2006, 11:42 PM
Коментар #3

Модератор

Коментари: 4,324
Потребител No.: 17

QUOTE(mitakabarca @ May 19 2006, 11:41 PM)
А бе аз се регнах там и се опитах да им обясна некой неща, ама май там сички са като "кон с капаци".
*

Забелязах,там се пиша Masterobben wink.gif Вероятно си виждал мои коментари там wink.gif

Смисъл,има и печени там и то доста,особено Любо,който пише и тук,ама повечето са......Макар,че и тук е така ако трябва да говорим честно wink.gif

Този коментар е бил редактиран от Leo`Messi на May 19 2006, 11:43 PM

--------------------

+Quote Post
Tony Montana
коментар May 20 2006, 12:41 AM
Коментар #4

V.I.P.

Коментари: 7,054
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

Всякакви малоумници има колега.Щом го обръщам на етническа основа незнам вече.Първо ако толкова ги притесняват и отвращават цветнокожи , да си погледнат отборчето-там е БЪКАНО са такива."зъбато прасе-симулант" - това нещо трябва да си наистина болен БГ футболен запалянко който не вижда такава разлика в класите и така му е промит мозъка от малоумните бг сравнения между посредствени селски отборчета че чак и тук ги намесва.Явно за него най-голямата обида е прасе,освен това сигурно е гей щом съди по красотата на даден футболист.Да не говорим че повечето ,включително и тук е така са на не повече от 16 години и действат импулсивно без капка мисъл.Естествено има изключения.Но представата за живота им е доста кривичка и мненията им както и последствията от тях в повечето случаи са равни на кръгла ама отвсякъде кръгла 0

--------------------
;

By Demons Be Driven.

+Quote Post
catalunec
коментар May 20 2006, 12:57 AM
Коментар #5

В "Ла Масия"
*

Коментари: 270
Регистриран: 27-November 05
Потребител No.: 70

Форумите пръщят от простотия и това едва ли трябва да учудва някой... Но има и обективни хора разбира се - от кратките ми посещения във форума на Арсенал мога да отлича като такъв човека с ник "The Pope".

+Quote Post
FCB
коментар May 20 2006, 10:10 AM
Коментар #6

Honourable Member

Коментари: 7,171
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 12
Любими футболисти: Toure Yaya

Това смешника от Диема ли е.. понеже не помня как се казва оня идиот ? (и кой точно беше - оня грозния със смешната прическа, или оня с брадата)

Anyway.. ще е хубаво да се срещнем пак другата година. С една подробност - тогава в оптимална форма ще са ШАВИ ЕРНАНДЕС и ЛИОНЕЛ МЕСИ ... а специално за втория, на Стамфорд Бридж се видя, че НЕ МОЖЕ да бъде спрян..

Ще е хубаво "циганите" да им лепнат една хубава тройка, и да видим тогава какво ще пишат. smile.gif

VISCA EL MIGHTY BARCA - MES QUE UN CLUB! Campeones Europa!

--------------------
I thought my demons were my friends.

+Quote Post
kamata
коментар May 20 2006, 10:43 AM
Коментар #7

Резерва в Barça "В"

Коментари: 771
Регистриран: 3-February 06
Град: Varna BG
Потребител No.: 194

проблема на този тлъст гей, е че още помни как онзи "зъбато прасе-симулант" ги разкара на светоеното в Япония и за пореден път великата Англия захапа суполивия капут. Точно аннглиските отбори немогат да се преборят над латино стила и ония нещастник бОби кръв пикае от яд. Е НЯМА НИКЪДЕ ТАКЪВ УМРЯЛ КОМПЛЕКСАР.

--------------------
BARCELONA - SAMPDORIA 1 - 0

BARCELONA - ARSENAL 2 - 1

BARCELONA - MANCHESTER UNITED 2 - 0

BARCELONA - MANCHESTER UNITED 3 - 1

+Quote Post
tommy
коментар May 20 2006, 11:00 AM
Коментар #8

Коментари: 16
Регистриран: 29-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 380

Както казваше класната ми "Когато някой обижда,тва е резултат от физическа невъзможност".Като не могат да ни бият и ся си измислят куп оправдания и нареждат Рони и компания...

--------------------
Tot el camp es un clam som la gent blaugrana
Tant se val d''on venim si del sud o del nord
ara estem d''acord,ara estem d''acord,
una bandera ens agermana.Blaugrana al vent
un crit valent tenim un nom el sap tothom:
Barca , Barca , Baaarca!
Jugadors, seguidors,tots units fem forca.
Son molt anys plens d''afanys, son molts gols que hem cridat
i s''ha demostrat, i s''ha demostrat,
que mai ningu no ens podra torcer
Blau-grana al vent un crit valent tenim un nom el sap tothom
Barca, Barca, Baaarca.

+Quote Post
Tony Montana
коментар May 20 2006, 11:39 AM
Коментар #9

V.I.P.

Коментари: 7,054
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

QUOTE(kamata @ May 20 2006, 11:43 AM)
проблема на този тлъст гей, е че още помни как онзи "зъбато прасе-симулант" ги разкара на светоеното в Япония и за пореден път великата Англия захапа суполивия капут. Точно аннглиските отбори немогат да се преборят над латино стила и ония нещастник бОби кръв пикае от яд. Е НЯМА НИКЪДЕ ТАКЪВ УМРЯЛ КОМПЛЕКСАР.
*

А точно!!! С фал от центъра Рони прехвърли смешния моряк Сийман.И бекси и компания гледаха като "плъх у брашно" biggrin.gif tongue.gif Да не говорим при другия гол с Ривалдо си правеха каквото искат.Рони мина целия отбор и подаде за Ривалдо който скъса мрежата.Англия винаги са ми били ебаси смешниците и такива кретенчета с малоумните си изказвания могат само да мрат в кофите

--------------------
;

By Demons Be Driven.

+Quote Post
Cherry
коментар May 20 2006, 02:38 PM
Коментар #10

Barça "C"
**

Коментари: 376
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 352
Любими футболисти: Messi, C.Ronaldo, Shevchenko

еми като са загубили почват обвинениятя! - съдията виновен, симулации.... dry.gif няма да е лошо преди да говорят такива неща, първо да се замислят малко повече (ако могат) wink.gif второто полувреме с топката не можеха центъра да минат, освен ако не беше някоя контра. Сигурно си спомняте на мача с Челси, които също останаха с 10 човека, та Челси се представиха доста по-добре. А отличен пример за симулация - Ебоуе.
а това за циганите - пълна простотия!!! не знам как им се раждат в главиге такива малоумни определения, но човек като е ядосан понякога така става.
И на мене също ми се искаше голът ни да бъде зачетен, защото:
1. така или иначе голът си е гол
2. и 11 на 11 да бяхме, нямаше да паднем
3. Най- важното - нямаше да има оправдания и мрън мрън, че Арсенал са били по-малко!!

--------------------

+Quote Post
Lionel`Messi
коментар May 27 2006, 09:04 PM
Коментар #11

Barça "C"
**

Коментари: 319
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 442

абе мането го тоя борислав борисов то коментатор не се става ако си пристрастен на един отбор и само за него приказва6 туй прасе да са скриий по добре 4е не разбира футбол ваоб6те то неговата уста толкос голяма 4е градската канализация и 10 дни да работи пак не може да я затвори

--------------------
BITE MY SHINY METAL ASS

+Quote Post
_Dexter_
коментар May 27 2006, 10:27 PM
Коментар #12

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,338
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Чудя ви се за какво обсъждате ТЪПАНРИ и ИДИОТИ .

Не заслужават никакво внимание . Тези хора живеят в заблуда

+Quote Post
Pietro
коментар Aug 29 2009, 09:30 PM
Коментар #13

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,505
Регистриран: 9-July 09
Потребител No.: 4,920

Цитат
Срам ме е!

Борислав Борисов

Срам ме е. Защото вярвах. Мислех, че мога да имам морални ценности. Сега не мога. Близо две години обиждам Роналдо и Едуардо за явните симулации. Мога да добавя и други имена. Твърдях, че това е бразилско, латинско, испанско и така нататък. Е, грешал съм. Аз съм от онези хора, които си признават, когато са грешали.

Извинявам се за думите, които написах за Едуардо. Извинявам се за думите, които съм написал за Роналдо някога. Извинявам се за всичко, което съм казвал и писал за Марадона и Меси. Никога повече няма да обидя Марадона за онази ръка, както и Лионел Меси. Обещавам! Оказа се, че те не са нищо по-различно от Рууни. За мен англичанинът се опозори за цял живот. През 2004 година бях склонен да приема, че е случайно, но сега вече не мога. Е, аз съм бил наивник. Мислил съм, че има ценности в играта. И то английски. Жалко, но няма!

Това е позор, за играча, за клуба и за всички нас, които обичаме този футбол. Също както положението с Едуардо в сряда беше позор за играч, клуб и всички около него. По-неприятното е, че Рууни разби теорията ми, че англичаните не правят такива неща.

Дами и господа, аз съм грешал. Англичаните не са нищо по-различно във футбола от бразилците, испанците и всички останали.

Обещавам, че никога повече няма да пиша за морал в този блог. Честно казано аз не заслужавам изобщо да пиша тук повече, защото основата на това, в което съм вярвал не съществува. Причината да създам този блог бе да пропагандирам ценностната система на английския футбол. Това вече е невъзможно и няма да го правя. По принцип в такива случаи човек напуска, но за мен това е работа и нямам право да го направя. Ще говоря за футбол и толкова. А за морал само в минало време.

Да, футбол ще има винаги, ще говорим за положения, тактически схеми и всичко останало, но не и за морал. Той си отиде с Уейн Рууни - човек, когато съм обожавал като играч. Най-тъжно е когато получиш удар в сърцето от любим играч.

tooth2.gif yako.gif

--------------------

+Quote Post
OGGY
коментар Aug 30 2009, 12:16 AM
Коментар #14

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,266
Регистриран: 23-March 06
Потребител No.: 296

Абе трагедията не е че се пише по нета от вся и всйо,а че в официални медии-телевизия и вестници,се пусакат аналогични мнения и има подобни изказвания и то от хора,които се котират и са стъпили на нещо уж.Това вече е трагично!

+Quote Post
Dimitar Ivanov
коментар Aug 30 2009, 07:38 AM
Коментар #15

Резерва в Barça "В"

Коментари: 622
Регистриран: 8-February 09
Потребител No.: 3,295

Боби Борисов по прякор достойния, който "пропагандирал" ценностите на Английския футбол. Обаче какво точно английско има в това първенство е тема за дискусия.

+Quote Post

19 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 12:04 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria