IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
8 страници V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2017/2018
Железчев
коментар Nov 3 2017, 01:53 AM
Коментар #106

Бъдеща звезда на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 1,459
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Деулофеу бил играч с потенциал! icon_smileLOL.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !
Go to the top of the page

+Quote Post
runthewalk
коментар Nov 3 2017, 08:07 PM
Коментар #107

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,972
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Той сега събота като забие един хет-трик на Севиля ще видиш тиsmile.gif

+Quote Post
Mihuba
коментар Nov 3 2017, 10:00 PM
Коментар #108

Резерва в Barça

Коментари: 2,628
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(runthewalk @ Nov 2 2017, 08:01 PM) *
Валверде не е точния човек за нас , имаме хора с потенциал ( Семедо , Деулофеу ,Аленя ) но стоят на пейката .

Първо, подобно твърдение е пресилено да се каже едва в началото на третия месец от сезона, без значение дали говорим за Валверде или Кокала.
Второ, ако погледнем малко по-напред във времето - няма какво да се лъжем - на отбора ни му предстои преход, при това сериозен. Гръбнакът ни е крайно застарял и аморитизиран вече. Да, още си го могат, дори и Иниеста за 60 минути слага в джоб поне 90% от колегите си по позиция, но времето не прощава никому. Този преход (не знам дали Валверде е орисан да го прави или ще бъдат няколко наставника) е хубаво да започне час по-скоро. Говорим за визия и мисъл за бъдещето. Нещата се случват или с много пари, или с яки попълнения отдолу, а в най-добрия случай: баланс между двете. Ние към момента трудно можем да се похвалим със особена солидност в тези категории.

Ключът за решението в краткосрочен план:

1) смяна на ръководството и надежди за по-добри управници. Някой моля да припомни на тези сладури докога им бе мандатът, че сега не и се рови. Колко още години ще ги търпим или трябва да им се спретне един мощен "референдум". smile.gif

2) Изкореняване на казуса "свещени крави" и преразглеждане на йерархията в тима. Наясно сме, че във всеки един отбор има т.нар тартори или такива, които са повече титуляри от титулярите, но при нас този проблем вече ще чукне декада почти. Извън сметките тук само Лео Меси може да остане, просто защото е...Лео Меси. Другите обаче, без значение какво и колко са давали и продължават да дават - трябва да бъдат третирани според моментното състояние и потенциалния принос. Демек - като си в кофти форма - седиш зад гърба на тренера и мируваш.

Представете си как вие сте новак или по-млад служител във вашата работа, давате всичко от себе си, мотивирани сте и т.н, но виждате, че има там някое старо куче, което минава м/у капките, просто заради минали заслуги към екипа и не чак толкова настоящи такива. Идва с махмурлук на работа, пие бира в обедната почивка, половината смяня я откарва на кафета, цигари и лафче, в същото време вие сте съвестни, старателни и се трудите (доколкото можете), но за вас шанс няма - нито за преразглеждане на заплатата, нито за повишение, нито за вземане на нов и готин проект, нито за бонус, а на старото куче, по дефолт, му се неглижират всички грешки и винаги минава между капките.

Аз не бих ревал, ако отбележим съвсем скоро рязък регрес и позагубим аурата си на Европейската сцена най-вече. Всеки голям отбор е минавал през такива периоди. Но не искам да стигаме до положението на Интер или Милан, или Арсенал и Ливърпул на които (ще) им отнема куп време да се върнат на голямата сцена.

P.S
Аз допускам, че на Валверде му е казано "копеле, събирай точките всеки възможен мач, мисли от тази за другата неделя, важното е да вървим първи и да бутаме в ШЛ". Надали обаче е бил натоварен с някакви по-сериозни отговорности, от това да не осере някое домакинство срещу Бетис или Малага, включително на цената на това да се отнеме голяма част от игровия блясък и атракцията в играта на тима. Просто храна за размисъл.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
Железчев
коментар Nov 4 2017, 02:25 AM
Коментар #109

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,459
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Ръководството е до 2021г. Принципно последните избори бяха през 2015г., а трябваше да са през 2016г. Очилатия тарикат нарочно ги изтегли, защото тогава нашите спечелиха требъл. И тъй като оставаха 2 години до края на текущия мандат (говоря за 2015г.), след като избраха очилатия бръмбар за още 4 години + 2 оставащи от мандата на Роселчо Крадеца, стават 6г., т.е. до 2021г.

Този коментар е бил редактиран от Железчев на Nov 4 2017, 02:26 AM

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
barca_shampion95
коментар Nov 4 2017, 02:44 AM
Коментар #110

Резерва в Barça "В"

Коментари: 700
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Още може би е рано, но ние в школата си имаме новия Меси. Става въпрос за Шави Симонс тва момче е на 13 години и прави неща, който единици правят на тази възраст, ако се работи правилно с него след 4-5 години като стане на 18-9, защо да не поеме по пътя на Меси, а дано, само ме притеснява това че агента му е оново алчно ко**** Миньо Райола.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
Dimo_7
коментар Nov 4 2017, 03:08 PM
Коментар #111

Madridista

Коментари: 3,325
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Само вие може да недоволствате от ръководства и треньор, при положение, че сте първи в Примера и първи в ШЛ. Не може всеки мач да играете безупречно, какво искате повече от този състав, нали уж нямате достатъчно класа, ама точките ви се трупат кръг след кръг. Това е най-важното на есен, по-важно е на пролет да си свеж.

А тия глупости за нов Меси, за нов Роналдо винаги са ме забавлявали. Тоя ще стане толква звезда колкото стана Исак Куенка и разни други които бяха уж бляскави играчи и накрая свършиха кой ги знае къде smile.gif

+Quote Post
runthewalk
коментар Nov 4 2017, 05:45 PM
Коментар #112

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,972
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Цитат(Mihuba @ Nov 3 2017, 10:00 PM) *
Първо, подобно твърдение е пресилено да се каже едва в началото на третия месец от сезона, без значение дали говорим за Валверде или Кокала.

Без да си противоречишsmile.gif

Не си съгласен ,че Валверде не е точният човек , после казваш как има свещени крави и заради тях не се дава шанс на хора в по-добра форма .
Кой нарежда състава и кой дава заповед свещена крава ли да влезе или Аленя например?
Не е ли пак Валверде?

Сега ще ти кажа аз какво мисля , ако бях аз треньор Аленя ,Деулофеу , Паулиньо , двамата Саурези ,до нова година щях да гърмят като пуканки на терена ,
Валверде 3 месеца не може да разбере ,че Сержи Роберто не е бек , а Суарез е в процес на полуразпад ! С това темпо на реагиране на Валверде ще му трябват 15г минимум
за да нареди един състав.

Това са пълни глупости , ще чакаме да мине полусезона за да влезе да играе Семедо .

+Quote Post
Mihuba
коментар Nov 4 2017, 06:58 PM
Коментар #113

Резерва в Barça

Коментари: 2,628
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(runthewalk @ Nov 4 2017, 05:45 PM) *
Без да си противоречишsmile.gif

Не си съгласен ,че Валверде не е точният човек , после казваш как има свещени крави и заради тях не се дава шанс на хора в по-добра форма .
Кой нарежда състава и кой дава заповед свещена крава ли да влезе или Аленя например?
Не е ли пак Валверде?

Само че казусът "свещени крави" далеч не е камък в градината само на Е.В!! Винаги го е имало последните години, включително и при Пеп в по-малка степен. После го имаше при Тата, Тито и Лучо. Защо само Ернесто трябва да виним за конкретно този проблем? Очевидно, ако четвърти пореден наставник не може да се пребори с това, значи нещата куцат на малко по-друго ниво.

Цитат(runthewalk @ Nov 4 2017, 05:45 PM) *
Сега ще ти кажа аз какво мисля , ако бях аз треньор Аленя ,Деулофеу , Паулиньо , двамата Саурези ,до нова година щях да гърмят като пуканки на терена ,
Валверде 3 месеца не може да разбере ,че Сержи Роберто не е бек , а Суарез е в процес на полуразпад ! С това темпо на реагиране на Валверде ще му трябват 15г минимум за да нареди един състав.

Това са пълни глупости , ще чакаме да мине полусезона за да влезе да играе Семедо .

Грешките на треньора не ги отричам. Най-вече относно Семедо/Сержи и Луис Суарес. Каквото си е, трябва да се казва. Апелът ми е да не съдим така денифитивно и гръмко с "този не е нашия човек" в началото на ноември, още повече че цифрите са повече от превъзходни. Да, игрово има какво да се желае, но пък сезонът не е три месеца, а цели девет, така че за момента нека сме малко по-търпеливи. От големите отбори, към момента, само Сити имат по-добри показатели от нас (заради 100% актив в ШЛ). Вадим по-добри такива от прехваления ПСЖ, да не говорим пък за Юве, Байерн, Челси, Реал или МанЮтд.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post

8 страници V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 20th November 2017 - 09:43 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria