IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
32 страници V  « < 30 31 32  
Reply to this topicStart new topic
> Приятелски срещи
Dimo_7
коментар Mar 28 2018, 09:48 AM
Коментар #466

Madridista

Група: Barca Fans
Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Ако Меси беше на терена, сигурно щеше да спаси 3-4 гола и да паднат само 2-1, а ако имаше ден, щеше да вкара хеттрик и можеше дори да бият, нали така laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vankata_10
коментар Mar 28 2018, 09:55 AM
Коментар #467

Резерва в Barça

Коментари: 2,033
Регистриран: 8-April 11
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

12,5% - Argentina have only won 12,5% of South American 2018 World Cup Qualifying games without Leo Messi compared to 60% when he has played. Dependence.

Тази Аржентина наистина е единствено и само Лео.И стига с глупостите за уникалните Игуаин,Агуеро,Дибала,Икарди.Колко финала са играли тия глупаци?Колко важни мача са решили?Колко важни титли и купи са спечелили с техните голове?

Масчерано е смешен.Още зимата го написах,че е приключил курса.Два мача играе, 10 гола допускат.Да го взимат само за мотивация в съблекалнята,но в никакъв случай да не припарва до титулярните единадесет.

Освен Меси другият играч,който никога не се крие е Ди Мария.За зла участ обаче той много често е контузен.

Това прасе Игуаната е най-нещастното животно,което съм виждал.Тоя колко мача е преебал на Аржентина не е истина.Вчера при 0-0 300% положение изпуска и бам следващите 10 минути вече падаш с два гола.Нямам как с такова мекотело да искаш победа.Игуаин=провал.Феновете на Реал също са го изпитвали на своя гръб.

Този коментар е бил редактиран от Vankata_10 на Mar 28 2018, 10:24 AM

+Quote Post
Dimo_7
коментар Mar 28 2018, 09:59 AM
Коментар #468

Madridista

Откакто Зизу е дошъл в Реал, най-използваният играч е Лукас Васкес. Това прави ли го най-важен или най-значим? С него ли са свързани най-големите ни победи? Но нека е вашето. Добре, че Меси не игра, че испанците да хванат ръка wink.gif

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Mar 28 2018, 10:13 AM
Коментар #469

Резерва в Barça "В"

Коментари: 752
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Димо на моменти разсъждаваш като 5 годишен , когато Меси е на терена той няма да спаси 4-5 гола , но е достатъчно да задържи топката да създаде 2-3 положения и да изработи гол(тук дори няма да споменавам вниманието което ангажира докато е на терена от страна на съперника), след което цялата игра на Аржентина да изглежда по друг начин ,защото това ще внесе спокойствие и самочувствие на тези момчета . Футболът е игра на моменти и когато имаш Меси е възможно тези моменти да са за теб и тогава мача става друг .

Този коментар е бил редактиран от Visca_el_Barca1899 на Mar 28 2018, 10:14 AM

+Quote Post
grimknight
коментар Mar 28 2018, 10:14 AM
Коментар #470

Резерва в Barça

Коментари: 2,080
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

_Dexter_: Избягвайте грубия език. ДИМО и към теб, това е форум на Барселона все пак и не ходи по бръснача с тия провокации, мерете си половите органи малко по културно и нормално. Айде, че не ми се четат глупости.

+Quote Post
Железчев
коментар Mar 28 2018, 07:23 PM
Коментар #471

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,843
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Цитат(grimknight @ Mar 28 2018, 11:14 AM) *
_Dexter_: Избягвайте грубия език. ДИМО и към теб, това е форум на Барселона все пак и не ходи по бръснача с тия провокации, мерете си половите органи малко по културно и нормално. Айде, че не ми се четат глупости.

Шефчето Пешо on fire! icon_smileLOL.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
runthewalk
коментар Mar 28 2018, 08:42 PM
Коментар #472

Резерва в Barça

Коментари: 2,582
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Определено Аржентина са най-слабия американски отбор , не само в южна ами в конкакаф да бяха играли .
Аз не виждам с какво биха помогнали Агуеро ,Ди Мария и Дибала примерно , пак щяха да паднат .
Ако не се вкарат Икарди и Анхел Кореа лятото Меси ще има много работа.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Mar 28 2018, 10:09 PM
Коментар #473

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,330
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Железчев, действам меко! Преди години щях да сложа наказания wink.gif

No to commonplaceness!

+Quote Post
Dimo_7
коментар Mar 29 2018, 09:29 AM
Коментар #474

Madridista

Пешо, никога не съм се държал грубо и не съм наричал някого с обидни епитети. Не обиждам и играчите ви, мнението ми за Меси и "успехите" му на национално ниво няма да се променят, но от уважение към теб спирам да ги коментирам, щом се чувствате толкова провокирани smile.gif Така или иначе казах каквото имам да казвам smile.gif

+Quote Post
wesley
коментар Mar 29 2018, 07:17 PM
Коментар #475

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,818
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Цитат(Dimo_7 @ Mar 29 2018, 10:29 AM) *
Пешо, никога не съм се държал грубо и не съм наричал някого с обидни епитети. Не обиждам и играчите ви, мнението ми за Меси и "успехите" му на национално ниво няма да се променят, но от уважение към теб спирам да ги коментирам, щом се чувствате толкова провокирани smile.gif Така или иначе казах каквото имам да казвам smile.gif

Димич, преди няколко месеца те излових с неграмотното ти писане, на което ти се засегна, но като ще тръгваш да се правиш на интересен, трябва да си безупречно издържан. Ще те следя wink.gif

+Quote Post
Железчев
коментар Mar 29 2018, 11:15 PM
Коментар #476

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,843
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Цитат(Dimo_7 @ Mar 29 2018, 10:29 AM) *

Димо, не съм казвал, че дразниш или се държиш грубо. Просто ми става забавно като Пешо започне да се прави на виртуално шефче. icon_smileLOL.gif

Този коментар е бил редактиран от Железчев на Mar 29 2018, 11:16 PM

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
runthewalk
коментар Mar 30 2018, 08:45 AM
Коментар #477

Резерва в Barça

Коментари: 2,582
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Цитат(Железчев @ Mar 30 2018, 12:15 AM) *
Димо, не съм казвал, че дразниш или се държиш грубо. Просто ми става забавно като Пешо започне да се прави на виртуално шефче. icon_smileLOL.gif

Той сега е цвете , преди беше много краен.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Mar 30 2018, 09:26 AM
Коментар #478

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,330
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Железчев, няколко човека във форума като решат да се отдадат на примитивните си страсти става селения на макс. Извинявай, ама останалите не сме длъжни да ви четем простотиите от сорта на жрици на любовта, джендъри, ниско развити хора, умствено изостанали индивиди, поздрави на родата до 9те коляно ... еми не благодаря. Ако толкова много искаш подобен стил взимаш една крава и две агънца и отиваш в полето и почваш колко си искаш да псуваш. Надявам се искренно и силно, че тук сме на друга вълна. И другите футболни форуми не ме интересуват. В малко други съм влизам и винаги съм се държал уважително към потребителите. Да случвало се е да изпадна в крайност, но тогава съм си понасял наказанията от екипа на форума. И да затворя темата - форумите на Топспорт , сайта на Спортал и т
Н. Са Чудесно място да наливаш с черпака без някой да ти каже нещо. Ако искаш там е мястото wink.gif

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Sep 11 2018, 10:34 PM
Коментар #479

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,636
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Испания днес направо се подигра меко казано със финалиста на Световното и до ден днешен си мисля, че ако не бяха тия циркове с треньора световния шампион щеше да е друг.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
Shane
коментар Sep 16 2018, 12:12 AM
Коментар #480

Barça "C"
**

Коментари: 566
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Sep 11 2018, 11:34 PM) *
Испания днес направо се подигра меко казано със финалиста на Световното и до ден днешен си мисля, че ако не бяха тия циркове с треньора световния шампион щеше да е друг.

Немаше да е друг. Пак шеше да е Франция, просто защото бяха най-добри и заслужили от всички останали.

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.

+Quote Post

32 страници V  « < 30 31 32
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd November 2019 - 04:22 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria