IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Литекс, Всичко свързано с отбора
iNfRaSoNiC
коментар Nov 5 2010, 06:51 PM
Коментар #1

Forum Admin

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,566
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

И вие ли мислите, че Гриша Ганчев и ръководството се стиснаха отзад и не дадоха пари за нови футболист? И точно по раз причина Литекс бе тотално разбит в евротурнирите? Предлагаха на отбора нападателя на Жилина, но от щаба на ловчанлии са казали, че не бил достатъчно класес? WTF! А Нифлор и Брату са класни? Просто Литекс не купи никой това лято и това се видя като започнаха мачовете в Европа! Но като гледам как се справя Жилина... не знам ако там беше Литекс какво щеше да става!

В крайна сметка отбора в момента е едноличен лидер, но с играта си не показва, че е заслужава, но то кой ли го прави!?
Go to the top of the page

+Quote Post
R3D_aNd_M37h
коментар Nov 5 2010, 10:20 PM
Коментар #2

Red Devil

Група: Barca Fans
Коментари: 2,189
Регистриран: 12-March 06
Град: Бургас/София
Потребител No.: 270
Любими футболисти: Beckham, Giggs, Kluivert, Overmars, Sneijder, De Gea

Не ги следя достатъчно изкъсо, но се радвам, че разчупват двуполюсния модел в българския футбол. Христо Янев ми е голям любимец, още откак играеха с Бербо, а Любо Пенев е доста амбициозен треньор. Дано отново станат шампиони.

--------------------

It is one of football's best-kept secrets.
In 1956 Santiago Bernabeu, patriarchal president of Real Madrid,
begged Matt Busby to take over as manager, telling him:
"Leave Manchester for Madrid and I will give you a paradise."
To which the master of Old Trafford replied: "My heaven is in Manchester."

"A base camp for the last, final assault. Can Manchester United score? - They always score"
"Giggs with a shot... Sheringham!! Name on the trophy!"
"You have to feel. This is their year"
"Is this their moment? ...Beckham, into Sheringham.
AND SOLSKJAER HAS WON IT!! Manchester United have reached the Promised land."

UNITED we can never fall

+Quote Post
Pietro
коментар Nov 5 2010, 10:59 PM
Коментар #3

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,505
Регистриран: 9-July 09
Потребител No.: 4,920

Е как да станат шампиони като първенството е нагласено още от лятото . . .
Ситуацията се повтаря както преди години . . Тогава някак си( пари ) Локото станаха шампиони, сега същата работа и с Литекс

--------------------

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Nov 5 2010, 11:24 PM
Коментар #4

Forum Admin

Това е прекалено силно казано и напълно не сигурно! Най-лесната теза е "Гриша Ганчев е купил първенството - няма какво да се каже друго" Да, ама това са само догадки! В никакъв случай не казвам ,че Литекс играят кой знае колко добре или нещо такова, че съдиите подкрепят също не съм напълно съгласен ,защото това си е чисто и просто гледна точка! Гледната точка на феновете на Литекс е една , а на тези на Левски и ЦСКА - друга! В Бг футбол - НЯМА, няма и да има wink.gif Шампиона и подгласниците му са само символични участници в евротурнирите и те винаги ще си останат едни и същи, защото никой не налива пари за футбол! Как може градове като Варна, Русе, Плевен и Пловдив, на които 1 квартал е колкото Ловеч да нямат отбор, който да печели титли и т.н? Гриша Ганчев е по-богат от богатите в тия градове - не мисля! Както и да е, винаги когато Литекс стане шампион, съдиите ще са купени, както и цялото първенство, а когато го направи Левски или ЦСКА - ще е нещо друго!

+Quote Post
Pietro
коментар Nov 6 2010, 12:10 AM
Коментар #5

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,505
Регистриран: 9-July 09
Потребител No.: 4,920

Човече това го пиша не защото съм отишъл на 2 мача на Левски или защото съм им "фен" . . Говорил съм с хора, които ясно и категорично ми казаха че всеки сезон се въртят шампионите . . . Схемата е следната - играеш в Европа, ако се представиш добре, ще станеш първи и ще опиташ да се класираш в ШЛ. Ако си се издънил в Европа, няма да си шампион и със сигурност няма да си кандидат за влизане в ШЛ . . . .
Че пари няма, това е ясно. . . то не случайно и нашия отбор преди като беше в Б група така си позволяваше да продава мачове . . . с цел да вземат малко повечко кинти . .и накрая....

--------------------

+Quote Post
_Dexter_
коментар Nov 8 2010, 06:04 PM
Коментар #6

Модератор

Коментари: 8,330
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Лично пък този сезон съм изгледал около 10-15 мача от родната А-група и смея да твърдя, че нивото се вдига и стават приятни мачове за гледане. Левски се дъни, Цска се дъни и Литекс ще почнат wink.gif

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Nov 8 2010, 07:32 PM
Коментар #7

Forum Admin

Цитат(Pietro @ Nov 6 2010, 02:17 AM) *
Човече това го пиша не защото съм отишъл на 2 мача на Левски или защото съм им "фен" . . Говорил съм с хора, които ясно и категорично ми казаха че всеки сезон се въртят шампионите . . . Схемата е следната - играеш в Европа, ако се представиш добре, ще станеш първи и ще опиташ да се класираш в ШЛ. Ако си се издънил в Европа, няма да си шампион и със сигурност няма да си кандидат за влизане в ШЛ . . . .
Че пари няма, това е ясно. . . то не случайно и нашия отбор преди като беше в Б група така си позволяваше да продава мачове . . . с цел да вземат малко повечко кинти . .и накрая....

Нали осъзнаваш, че ако си говорил с такъв човек, то той трябва да е ДОСТА НАПРЕД с материала, даже повече от самите футболисти? Просто това са неща, които ние НИКОГА няма да разберем и никога няма да можем да бъдем сигурни!

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Nov 13 2010, 08:08 PM
Коментар #8

Forum Admin

Поредния супер инфарктен мач! Който гледа мача и не пристрастен да каже имаше ли фал? Моето мнение е, че наистина имаше ЛЕКО задържане а футболиста на Локо Сф се хвърли като Алвеш срещу Сарагоса!

+Quote Post
HateFuckinGReal
коментар Nov 13 2010, 10:44 PM
Коментар #9

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,610
Регистриран: 25-November 09
Потребител No.: 6,059

Не съм гледал мача, но от повторението си личи, че има леко дръпване и, че тоя си падна като риба на сухо. Както казва един велик българин : фифти фифти biggrin.gif

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Nov 23 2010, 10:16 PM
Коментар #10

Forum Admin

Цитат(HateFuckinGReal @ Nov 14 2010, 12:51 AM) *
Не съм гледал мача, но от повторението си личи, че има леко дръпване и, че тоя си падна като риба на сухо. Както казва един велик българин : фифти фифти biggrin.gif

Именно и аз за това говоря, ако има нещо, то 100% не е такова каквото го изкарват, че игрча на Литекс го е дръпнал с двете ръце и при падането футболиста на Локо си е счупил всичките кости...

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Feb 24 2011, 08:21 PM
Коментар #11

Forum Admin

Тримата нови в Литекс Жозе да Силва - Ненем, Алиун Пепе Диуф и Деян Джерманович са доста обещаващи, но ще видим как ще се представят. Добре е, че Нифлор- дървото си тръгна!

+Quote Post
wesley
коментар Mar 1 2011, 09:52 PM
Коментар #12

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,818
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

силно се надявам Литекс да изгуби точки ощч в понеделник. Пред всичко се надявам да стане двубой

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Mar 1 2011, 09:54 PM
Коментар #13

Forum Admin

Като цяло, Берое е труден противник за Литекс, но мача е в Ловеч, така че силно се съмнявам, че ще има издънки. Феновете на софийските "грандове" трябва да се примирят, че и тази година провинциален отбор ще вземе титлата, а може би и купата. Но не вярвам за купата ще се уговорят нещо.

+Quote Post
wesley
коментар Mar 2 2011, 02:46 PM
Коментар #14

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,818
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Прав си и за двете неща. Наистина, че сме неудобни,но под аязмото. В Ловеч не можем да се похвалим с нищо освен купата миналата година( smile.gif ). Привсички положения Литекс са шампиони. Просто е от чсно по- чсно, че Левски ще слиза надолу, а разликата с Цска е твърде голяма. Съмнявам се обаче, че накрая вторият в класирането също ще е от провинцията(и не говоря за Черноморец). За купата съм убеден, че ЦСКА ще триумфира. В този случай договорка не може да има както преди няколко години, по простата причина, че няма нужда с този си аванс Литекс да се пазари и за това смятам, че ще отстранят Левски, а след това ще паднат от ЦСКА(сега се сещам обаче за Локо Пд, които могат да объркат малко нещатата)
И все пак надявам се Литекс да изгубят точки.

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Mar 7 2011, 06:56 PM
Коментар #15

Forum Admin

За пореден път Литекс показва доста добра игра, но за пореден път РЕВЪТ срещу съдиите... има неща, които са втълпени в някой глави и няма значение какво става на терена... те си знаят тяхното! Аман!

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 16th November 2019 - 01:48 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria