IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
7 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Barcelona-Bulgaria.com, new
Nasio
коментар Aug 16 2006, 10:18 AM
Коментар #1

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 976
Регистриран: 24-November 05
Град: Стара Загора
Потребител No.: 22

От няколко дни е пуснат в действие сайта, който е за всички БГ фенове на Барса -> http://www.barcelona-bulgaria.com !
В него можете да намерите много полезна информация за клуба, последните новини около него, предстоящи събития, резултати и др.
Тук е и мястото да споделите вашето мнение за сайта и съответно вашите препоръки, ако имате такива smile.gif

--------------------
Catalunya is our country, CampNou is our home !

Go to the top of the page

+Quote Post
Schnapps
коментар Aug 16 2006, 11:10 AM
Коментар #2

Модератор

Коментари: 4,340
Регистриран: 15-December 05
Потребител No.: 114

Жестоко.Лично мене мнооо ме кефи.Информация,дизайн.... - просто върл. Абе няма друг подобен сайт cool.gif s_barcelona.gif

--------------------

+Quote Post
Tony Montana
коментар Aug 16 2006, 11:47 AM
Коментар #3

V.I.P.

Група: Barca Fans
Коментари: 7,054
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

Ха и форума в сайта води тук smile.gif супер!!

--------------------
;

By Demons Be Driven.

+Quote Post
Anims Tito
коментар Aug 16 2006, 11:56 AM
Коментар #4

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

Вече го казах и в една друга тема - сайта е много готин...и предполагам ще става ( всъщност това са ми препоръките де smile.gif ) още по-пълен с информация и по-готин. Бих одобрил повече снимков материал и видеота от мачове на отбора, особено когато започне сезона s_barcelona.gif . Ако е възможно де...не знам как са работите с НСБОП-а tongue.gif
И друго -много по-важно sad.gif !!! - как стои въпроса и каква е възможността...сайта да стане официален сайт на фен-клуб на Барса...има ли вариант ние да си основем такъв. Г-н Валери от fcbarcelona.bg и така наречения фен-клуб, който дори още не е направил Общо събрание, не е приел членове, не е издал карти, не е казал още какъв е членския внос...и много други не-та...та не знам доколко е взел права ( ако въобще има такива ) за регистрация на официален фен-клуб на футболен клуб Барселона в България. Но ако ги е взел..или да информираме по някакъв начин клуба как се работи в България sad.gif ...или пък ако е възможно да се обедините там по някакъв начин ( винаги ми е било чудно, какво толкова има да се дели angry.gif s_barcelona.gif ), щото да се организират нещата - пример : фен-клуба на Арсенал - все пак са колеги и можем много да се учим от тях. Още повече гледам, че и шапката май е една - на сайта, форума и т.н. И хората са горе-долу едни и същи...не виждам причини това да не се случи на феновете на футболен клуб Барселона s_barcelona.gif
Това са най-големите ми препоръки, иначе всичко друго е супер...дерзайте все така, ние каквото можем ще помагаме barcelona1.gif

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
BaNaNa_DJO
коментар Aug 16 2006, 12:49 PM
Коментар #5

Резерва в Barça

Коментари: 2,461
Регистриран: 3-January 06
Град: Varna
Потребител No.: 163
Любими футболисти: Henry . Rivaldo , Ronaldinho , Viera , Puyol , Deco, Messi, Xavi...

Сайта изглежда много яко ( може би ,защото е на Барса ) , но след време мисля ,че ще става още по-як . Винаги съм искал да имаме такъв сайт (като гледах на Арсенал ми ставаше гадно ) и вече имаме. Има огромна информация за клуба и тем подобни. Аве с две думи "СТРАХОТНИ СТЕ " . А това дето го каза NASBAR - за съединението на fcbarcelona.bg възможно ли е ? Защото то не е никакъв официален сайт на БАРСЕЛОНА !!! Един двама си пишем и толкос !!!

--------------------

+Quote Post
коментар Aug 16 2006, 01:39 PM
Коментар #6

Група:
Коментари: 0
Регистриран: --
Потребител No.: 0

Ами това сливане мисля, че не би могло да стане факт fcbarcelona.bg е официалният сайт на фен клуба в България до колкото аз имам информация, екипа на barcelona-bulgaria.com сме съвсем различни хора незнам някой може да са в фен клуба но сайтовете са различни barcelona-bulgaria.com не е сайт на фен клуба а на феновете и всеки които иска може да го посещава или да пише в форумите. Незнам как е организацията на фен клуба нямам информация там аз искам заедно с barcelona.bulgaria.Team да развиваме сайта и да не зависим от ничии интереси освен тези на феновете и информацията отностно Барселона която ще предоставяме. А иначе общото м/у arsenal-bulgaria.com и barcelona-bulgaria.com е sportmediagroup.org които предоставят хостингите домайните и поддръжката както и много други неща. Но като цяло екипите са различни за всеки сайт са само фенове на отбора.

+Quote Post
Anims Tito
коментар Aug 16 2006, 02:15 PM
Коментар #7

Администратор

QUOTE(nm @ Aug 16 2006, 02:39 PM) *

Ами това сливане мисля, че не би могло да стане факт fcbarcelona.bg е официалният сайт на фен клуба в България до колкото аз имам информация, екипа на barcelona-bulgaria.com сме съвсем различни хора незнам някой може да са в фен клуба но сайтовете са различни barcelona-bulgaria.com не е сайт на фен клуба а на феновете и всеки които иска може да го посещава или да пише в форумите. Незнам как е организацията на фен клуба нямам информация там аз искам заедно с barcelona.bulgaria.Team да развиваме сайта и да не зависим от ничии интереси освен тези на феновете и информацията отностно Барселона която ще предоставяме. А иначе общото м/у arsenal-bulgaria.com и barcelona-bulgaria.com е sportmediagroup.org които предоставят хостингите домайните и поддръжката както и много други неща. Но като цяло екипите са различни за всеки сайт са само фенове на отбора.

в общи линии това е ясно, че е така, но имам един-два конкретни въпроса :
1. arsenal-bulgaria.com е официален сайт на фен-клуба на Арсенал за България, какво пречи това да се случи и с barcelona-bulgaria.com? И пак да сте независими от никого, а само от феновете. И пак да сте посещавани от всички както в момента в arsenal-bulgaria.com - само определени раздели са с ограничен достъп.
2. Фен-клуб на Барселона в България в момента има само на книга. Всичко останало са празни приказки sad.gif . И големи обещания. Мисълта ми беше - дали покрай този хубав сайт и форум не може да се организира нещо по развитие на фен-клуб.
3. Пример : Любо Методиев - е в ръководството на фен-клуба на Арсенал , на сайта им, има региострация и влиза и в нашия форум. И е модератор в fcbarcelona.bg , дори се пробва да помага на въпросния г-н Валери да организира нещата, но явно не успява. Има и други хора, които пишат и в двата сайта - мисълта ми беше за някакво такова разбирателстов. Това ще е добре и за вас, и за феновете според мен.
s_barcelona.gif

--------------------

+Quote Post
Martessi
коментар Aug 16 2006, 02:25 PM
Коментар #8

Модератор

Коментари: 4,324
Град: София
Потребител No.: 17

Ако се организира този фенклуб на Барса в БГ ще е супер,колегите от Арсенал си се събират на все мач,гледат си го,имат си членове,които плащат всеки месец членския си внос и така-нататък,добре ще е ,жалко че май няма да стане sad.gif

--------------------

+Quote Post
Nasio
коментар Aug 16 2006, 02:49 PM
Коментар #9

Модератор

Не знам защо постоянно намесвате арсенал и продължавате да пишете за това "сливане". Това просто няма да стане.
Хората от фен-клуба на арсенал когато са го учреждавали са си решили най-вероятно това да им е и официалния сайт на фенклуба, докато Спорт Медия Груп си е съвсем различна организация и няма нищо общо с фен клуба на Барселона, който се води че съществува. Естествено ако този сайт се беше появил преди да има фен-клуб и някой беше учредил фен-клуб и би искал да има и информация за него сигорно шяха да са различни нещата, но това не е така.
Разберете това не е официален сайт на ФК Барселона или на фенклуб ... Това е сайт в който любителите на Барса вместо да се ровят в 83748374 места ще намират интересни новини и много други полезни неща на 1 място.
Всички знаем че сайта на фенклуба е занемарен но това не е наша работа. Идеята на тези проекти е съвсем друга.

Оффтопик: Насбар, относно развитието на фен-клуба знаеп къде да питаш и да си споделиш идеите smile.gif

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Aug 16 2006, 03:28 PM
Коментар #10

Администратор

smile.gif Ами аз там питам редовно ...сигурно им е писнало от мене. Че и и-мейли писах на един г-н tongue.gif . Ама няма кой да ме чуе. Та затова като видях развитието на този прекрасен проект - форума и сайта и канала, и си помислих, че може и да се развие още в друга насока.
Както и да е :
1. Искахте препоръки, казахме си мненията.
2. Явно има такива желания в доста фенове на отбора - да си имат фен-клуб и на сайта му ( а не на други 87584694 места ) да намират всичко за любимия отбор , там да има форум, където да си обменят мненията, да гледат заедно мачове , и още, и още....нормални неща
3. Дадох за пример Арсенал, защото там явно има подобна организация, не съм искал ние да сме като тях или нещо подобно
4 ( и последно ). Аз повече по тази тема няма да пиша, понеже ще се повтарям. Искахте мнение и си го казах, но не го налагам на никой. В края на краищата се надявам да не съм досадил.

Само Барса и успех! Аз съм с вас така или иначе s_barcelona.gif

--------------------

+Quote Post
Nasio
коментар Aug 16 2006, 04:31 PM
Коментар #11

Модератор

Не мисля че ни е нужен фен-клуб, че да си споделяме мненията, да гледаме заедно мачовете и т.н. В крайна сметка фен-клуба е просто една официална организация, което непречи ние да си се сабираме и тем подобниwink.gif
Колкото повече се популяризира сайт-а, толкова повече няма да се ровят в 93094 места smile.gif

--------------------

+Quote Post
Fanàtico_de...
коментар Aug 16 2006, 05:49 PM
Коментар #12

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,101
Регистриран: 14-March 06
Град: Плевен
Потребител No.: 275

Много хубав сайт.На мене лично много ми хареса.Има доста информация,а дизайнът е много добър.С две думи - супер.

--------------------

FC Barcelona - Mes que un Club

+Quote Post
Zoltar
коментар Aug 16 2006, 09:35 PM
Коментар #13

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,405
Регистриран: 26-November 05
Град: sofia
Потребител No.: 51
Любими футболисти: Djalminha, Jay Jay Okocha, Riquelme, Albert Luque, Alessandro Nesta

сайта е супер много е хубаво че вече има такъв smile.gif s_barcelona.gif s_barcelona.gif относно фенклуба валери ми показа кореспонденцията си с фенклуба в барселона така че той държи правата. незнам защо не вървят нещата с него въпреки че аз и още няколко човека дадохме още преди няколко месеца по 30 лева за едногодишна членска карта дори попълвах някакво заявление но още не съм получил самата карта unsure.gif wink.gif

--------------------
FC BARCELONA 1899

+Quote Post
коментар Aug 20 2006, 04:00 PM
Коментар #14

Група:
Коментари: 0
Регистриран: --
Потребител No.: 0

Наистина сайта е доста майсторски направен, браво на целия екип! Мисля, че на всички вече е ясно, че това което сме направили тук си е отделно и няма никаква връзка с този сайт на фен клуба, затова ви моля да не задавате повече въпроси от рода "Защо не се обеденим с тях? и т.н", а всички да се опитаме да помогнем с каквото можем на сайта и форума със свежи и ясни идеи..

+Quote Post
El Catalan
коментар Aug 20 2006, 09:53 PM
Коментар #15

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,912
Регистриран: 4-August 06
Потребител No.: 522

Този си ми е по-интересен!!!

--------------------
Més que un club!

+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 15th December 2019 - 10:00 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria