IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
60 страници V  « < 28 29 30 31 32 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Световно първенство в Русия 2018
_Dexter_
коментар Jun 21 2018, 11:28 PM
Коментар #436

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,075
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Местата са без значение при мен, важно е Сампаоли какво мисли wink.gif
На теория не са. Вярвам, че Исландия няма да прибере пълният комплект точки.
Go to the top of the page

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Jun 21 2018, 11:28 PM
Коментар #437

Резерва в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 634
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Какъв капитан какви 5 лева , аз ако съм на Сампаоли сега в съблекалнята ще му ударя 2 шамара да видя дали ще има реакция , дали изобщо има живец някакъв ...

+Quote Post
luck0
коментар Jun 21 2018, 11:41 PM
Коментар #438

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,137
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Колкото и да ни се иска на болшинството Меси да спечели СП сам, извеждайки Аржентина до титлата както Марадона 86, просто не живеем в такива времена. Футболът е напълно различен спорт от онзи, който се е практикувал тогава и това няма как да се случи. А Аржентина като отбор нямат аргумент да искат титлата. Да, имат най-добрият играч за всички времена, но отборът им по класа е много далеч от дори отбор като Хърватия, който не е сочен за фаворит (а впрочем хърватите ще стигнат далеч в турнира). Цялото напрежение, критики и коментари са насочени към Меси. Дори неадекватният коментатор от соца (не знам кой неадекватник го върна на работа, но сега ще трябва или пак да му се слушат некомпетентните и несъстоятелни размисли, или да се изключва звука), който не знае на кой свят се намира си позволява да го критикува мощно ... Това не е нормално, предвид класата, с която (не) разполагат аржентинците.

И отново - не може 3 от 4-те ти допуснати гола на това първенство да са подарък на вратаря, треньорът ти да пуска Меци, Акуни, Билии(който отново неадекватниците от БНТ назоваваха по 10 различни начина в рамките на 2 мача), Савиовци, Перезци и всякакви анонимници, а всички отново да гледат само Меси. Да, не направи най-силния си мач днес, да изпусна дузпа срещу Исландия, но не са това основните проблеми на аржентинците.

И как пък не се намери някой адекватен треньор, който да изгради боеспособен отбор, който да не разчита единствено на Меси...

п.п. Аз да съм ще наредя по-добре отбора. Отказвам да повярвам, че в цяла Аржентина най-адекватният вратар е 68-годишният Кабайеро, а Египет, Мексико и т.н. изкарват прилични вратари, които се превръщат и нерядко в герои.

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jun 21 2018, 11:49 PM
Коментар #439

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,005
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Не можеш да искаш от Акуня да поведе Аржентина. Хората го искат и очакват от Меси. Санпаоли нареди 8 човека около Меси, от които нито 1 не е състоятелен и няма какво да искаш от тези бездарни момчета. Абсолютно всичките резерви на Аржентина в този мач заслужават и са по добри от титулярте на Арж. в този мач. Ако в средата бяха излезли Банега и Льо Селсо, по крилата Ди Мария и Павон, а напред Игуаин и Дибала, изобщо не съм сигурен че Аржентина биха загубили този мач. Ест. и с резервния вратар.Утре ако Исландия победи Нигерия, Арж.отпада на 99%( посл.мач Исл.трябва да падне от резервите на Хърватска, а Арж. да бие с 5,6 гола Нигерия)
В крайна сметка Роналдо днес спечели златната топка. Да му е честита.

+Quote Post
Mihuba
коментар Jun 21 2018, 11:57 PM
Коментар #440

Титуляр в Barça

Коментари: 3,170
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Няма Банега и няма Ло Селсо. Архентина бяха слаби този мач, а това, че Меси игра като пълно плазмодо от гледна точка на мотивация и хъс,, не е моя вина. Баси,
получаваш милиони на седмица, ако за родината си не се хвъриш, не знам кога!

Стига сме оправдавали Меси! Не видях да му пука, не видях да плесне шамар на някого, не видях да се хвърля! Точка! Не е лидер! Гаучосите днес нямаха лидер, честно казано. Нямаха и капитан! Не са имали оъ 10 годин насам! Засслужено ще отпаднат, колкото и винаги да съм ги обичал....но няма вече романтика, има справедливост.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
KeyStone
коментар Jun 21 2018, 11:58 PM
Коментар #441

Лидер на Barça

Коментари: 6,147
Регистриран: 5-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

Цитат(luck0 @ Jun 21 2018, 11:41 PM) *
И как пък не се намери някой адекватен треньор, който да изгради боеспособен отбор, който да не разчита единствено на Меси...

С това съм абсолютно съгласен. В крайна сметка аржентиците направиха точно това в Бразилия. Без излишни фойеверки, подредени по начин, който да извлече максимума от Меси бяха на един пропуск на Игуаин от това да са световни шампиони. В интерес на истината Португалия много прилачат на тях- една звезда и 10 черноработника, подредени в схема, за да капитализира качествата на Роналдо. При Аржентина не отборът играе за Меси, а Меси играе за отбора. Което е трудно при такива неадекватници. И когато знае, противникът знае какво трябва да се направи.

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg

+Quote Post
luck0
коментар Jun 22 2018, 12:02 AM
Коментар #442

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,137
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Именно! С по-адекватни треньорски решения Аржентина можеше да е друг отбор. Аз продължавам да недоумявам най-вече защо този вратар Кабайеро продължава да бъде пускан в игра ? Резервните вратари да не са с ампутирани ръце, та не влизат в игра, защото в противен случай просто няма как да са по-зле от пенсията Кабайеро. Всъщност дори с ампутирани ръце не съм сигурен, че биха били по-зле. Та на Вили всяко отиграване лъха на опасност за противниците. Още първата част подаде супер спорен къс пас на защитник, който Манджукич пресече, но фаулира защитника ...
За другата част от титулярите какво да се каже ... Имаш на пейката Ди Мария, Дибала, Банега и Ло Селсо (всичките играят в топ европейски отбори и са важни фигури за клубовете си, освен Банега) и невикнат Икарди, а и Игуаин все пак, а пускаш Акуни, Мецовци, Савиовци и т.н.

И да, Меси не игра нищо днес, но няма как да знаем какво е в неговата глава и как му се отразява това напрежение и тези критики, които този път не са само от страна на Аржентина, не са само от феновете на Барса и каталунската преса, а едва ли не цял свят чака яловият му отбор да се провали и да започне да му сипва. Робот да си, нещо ще се пречупи в теб и ще дадеш на късо.

Тук пък някои почнаха да го отписват вече от големия футбол... без коментар.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Jun 22 2018, 12:06 AM
Коментар #443

Модератор

Аз не мога да разбера какво ви бърка по дупките ЗТ която Меси няма да спечели ило ЗТ , която Роналдо ще спечели?!? След 10 години сега ли разбрахте, че Меси не е лидер? Меси е такъв , какъвто е! Ако не ви кефи направете си култ „ Аз не харесвам Меси , защото е мързелив, циничен диктатор ” или „ИСКАМЕ Роналдо, защото Меси не е лидер”. Всички вие след 2 месеца и следващият му брутален мач с/у Реал или подобни ще го боготворите. Да едно е да го нахраниш, да си разочарован, съвсем друго е тая мизерна пошлост и неблагодарност към човека извел ни до другото ниво! Нали не мислите, че само с Шави , Иниеста и Боян Къркич, щеше да ни има на футболната карта така както ни има през последните 10 години

+Quote Post
Mihuba
коментар Jun 22 2018, 12:15 AM
Коментар #444

Титуляр в Barça

Цитат(_Dexter_ @ Jun 22 2018, 12:06 AM) *
Аз не мога да разбера какво ви бърка по дупките ЗТ която Меси няма да спечели ило ЗТ , която Роналдо ще спечели?!? След 10 години сега ли разбрахте, че Меси не е лидер? Меси е такъв , какъвто е! Ако не ви кефи направете си култ „ Аз не харесвам Меси , защото е мързелив, циничен диктатор ” или „ИСКАМЕ Роналдо, защото Меси не е лидер”. Всички вие след 2 месеца и следващият му брутален мач с/у Реал или подобни ще го боготворите. Да едно е да го нахраниш, да си разочарован, съвсем друго е тая мизерна пошлост и неблагодарност към човека извел ни до другото ниво! Нали не мислите, че само с Шави , Иниеста и Боян Къркич, щеше да ни има на футболната карта така както ни има през последните 10 години

Никой не говори за Барселона! Очевидно сме на друго (малко по-високо) ниво. Тук говорим за Мондиал и състава на Аржентина! До момента, "гаучосите" са меко казано трагични, а Лео Меси грам не е помогнал да станат по-добре нещата, така че не виждам защо да му пестим критиките!

Не казвам да се хвърля и да прави луди шпагати, но ние днес го видяхме прекомерно тих.

Сега се сещам, че преди турнира Хърватия беше играла приятелски мач с Перу и в интервю за перуанската медия Ракитич каза, че " няма да има зор срещу Лео, все пак ме няма да му давам топки" icon_smileLOL.gif

--------------------

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jun 22 2018, 12:26 AM
Коментар #445

Титуляр в Barça "В"

Цитат(_Dexter_ @ Jun 21 2018, 11:06 PM) *

Кой и къде е твърдял, че Меси е лидер? Ти сиг. си 1я дето ще реве наесен, че Рон. е спечелил златната топка и ще твърдиш, че не е заслужено. Еми нека ти е ясно от сега, че ще е така. И ще е напълно заслужено. Няма нужда да защитаваш Меси. Ти или аз, или който и да е. Той си е Меси и всеки знае какво е дал и какво е направил. Просто Меси вече е на 31 и полека лека залязва. Той пробягва (прохожда) по 6 км. на мач не защото така иска, а явно толкова са му силите вече, Меси никога не е бил атлет като Роналдо и за разлика от него не става по - добър с времето. Излагането на фактите такива каквито са е едно, но да наречеш това неблагодарност говори са мнооого ниска компетенция.

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Jun 22 2018, 12:26 AM

+Quote Post
Mihuba
коментар Jun 22 2018, 12:43 AM
Коментар #446

Титуляр в Barça

Приятели, мисля да си викна гургулица!

--------------------

+Quote Post
_Dexter_
коментар Jun 22 2018, 01:05 AM
Коментар #447

Модератор

Дреме ми за ЗТ, това е за пишкодръпчовците wink.gif Меси е направил я най лошия случай достатъчно за да се отегли! Класира ги на СП, три финала подред с главна действаща роля! Но естествено когато не тича, не пресира е не става за нищо! Хак да му е. Той момента да стане СШ го изпусна преди 4 години. С Андре Агаси за треньор толкова. Дори Сабея успя да изтиска много от този отбор, а клоуна детп ръкомаха отстрани дори изпревари нашия по простотии. Няма как да искате да се открива да търчи и т.н. след като самата система не предразполага за такова нещо! С един треньор около и над средното ниво таЗИ Аржентина можеше да постигне поне 1/4 финал, а не унизително отпадане!

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jun 22 2018, 08:21 AM
Коментар #448

Титуляр в Barça "В"

‼️BREAKING: The entire Argentina squad gathered for a meeting & unanimously asked for Jorge Sampaoli to be removed and asked for him not to be involved in the match against Nigeria.

Jorge Burruchaga has been asked to step in as Sampaoli's replacement. [TyC]

+Quote Post
KeyStone
коментар Jun 22 2018, 09:05 AM
Коментар #449

Лидер на Barça

Коментари: 6,147
Регистриран: 5-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

Малко късно се сетиха,че Сампаоли не става за чеп от зеле. Това трябваше да се случи още в края на квалификациите когато Аржентина се дънеше срещу абсолютните аутсайдери и само геният на Меси ги спаси...

Но тук отново идва вината на АФФ. 3-ма треньора за 4 години, никаква подготовка за това СП: докато хърватите играеха срещу Перу и Бразилия, Аржентина си отменяше контролите. Цяло едно поколение от невероятни играчи беше опропастено от некадърни решения...

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg

+Quote Post
xixo
коментар Jun 22 2018, 09:14 AM
Коментар #450

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,860
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

И пак да повдигна въпроса - защо Ракитич не играе така и за Барселона?

--------------------

+Quote Post

60 страници V  « < 28 29 30 31 32 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 10:05 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria