IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
385 страници V  « < 383 384 385  
Reply to this topicStart new topic
> Англия - Висша Лига, всичко за английският футбол - тук.
Мишо
коментар Feb 10 2018, 06:04 PM
Коментар #5761

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,574
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Не знам доколко някой следи Тотнъм, но с този Хари Кейн, и с този треньор може да се окажат доста костелив орех в Европа. Само липсата на опит може да им попречи да стигнат напред в турнира, иначе не смятам, че изостават по класа от Ювентус, а и формата им е впечатляваща напоследък.

А като гледам Челси направиха фамозна глупост с разкарването на Миши Батчуай, който пак бележи за Дортмунд и като цяло е като отвързан в новия си отбор. Дали не става за отбор, с амбициите на Челси, дали там не го дооцениха, дали пък просто сякаш си пасна на мястото в Дортмунд не знам, ама играе впечатляващо в първите си мачове за тях, а в следващия момент Челси са в изключително остра криза в нападението си. Това е добре дошло за нас, защото са костелив орех, а ги хващаме в много подходящ момент - раздирани от криза в играта, криза в отношенията треньор-играчи и треньор-ръководство, и като цяло ми се виждат с изключително нисък морал. Не казвам, че ще ни е едва ли не адски лесно да ги елиминираме, но при тези обстоятелства ще е истински подвиг от тяхна страна и фамозен провал от наша, ако не успеем да ги отстраним. Даже няма да се учудя, ако до голяма степен решим елиминацията още в Лондон, защото във формата, в която се намираме ние и те, просто не мога да си представя какви чудеса от храброст трябва да направят и каква поредица от уникален късмет за тях и карък за нас трябва да се получи, за да се измъкнат с резултат, даващ им реални шансове на реванша.

Да не дърпам дявола за опашката, ама ми се струва, че така се развиха събитията, че може би най-неудобният ни съперник, който на теория при жребия изтеглихме може да се окаже като неочаквано лесна елиминация. Другите английски отбори много си подобриха формата и са понякога направо плашещи, ама Челси горките...
Go to the top of the page

+Quote Post

385 страници V  « < 383 384 385
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 19th February 2018 - 03:40 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria