IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
1230 страници V  « < 1228 1229 1230  
Reply to this topicStart new topic
> Жълти новини и клюки
luck0
коментар Apr 19 2019, 09:49 PM
Коментар #18436

Титуляр в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 1,264
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Цитат(effective @ Apr 19 2019, 08:09 PM) *
Беше ама разказа играта и на феновете с незаинтересовано поведение, най-вече в оня мач с Рома, в който беше излязал за джогинг с Джеко и по едно време реши да спре да го преследва. Междувременно Ленгле пое сумати удари в стомаха, хвърляйки се като животно да блокира ударите. Ленгле играе със сърце, Умтити никога не съм го виждал да играе с такова желание и хъс.

No player has blocked more shots than Clement Lenglet (9) in the Champions League this season.

+1 относно темата по оста Юмтити - Ленгле. Колко пък да е чак толкова класен Юмтити ? Има точно 1 и половина сезони на топ топ ниво - първият му и първата половина на втория му при нас. Силното му световно нас не ни грее особено, така че няма и да го броя. Ленгле пък има един топ топ сезон - първият му при нас, по-млад е с 2 години, по-висок е с цели 5 сантиметра (което за централен защитник е доста важно), на мен честно казано ми се струва и че е и по-бърз на чист спринт (тук може и да греша, не съм на 100% сигурен) и до момента не е показвал друго освен скромност и професионализъм - нещо, което при Юмтити остана адски лошо впечатление през втората половина на миналия сезон. Имаше месеци, в които имаше доста нерви около подновяването на договора му, а формата му на терена значително падна, в комбинация с натрупване на някое друго излишно килце. Сега пък се контузи, отхвърляйки препоръките на лекарския ни щаб да се оперира. Относно казуса с операцията няма как да съдим компетентно, без да сме лекари и да сме запознати със случая, но все пак да се отчете. Нещо не ми харесва много много Самюел и ми се струва, че май няма да го бъде при нас. Може и да избързвам, но със сигурност за двама топ защитници на една позиция, нямаме място, а на този етап на мен лично Ленгле ми се вижда като по-добрият вариант за задържане.

п.п. Една бъдеща централна двойка защитници от Ленгле и Де Лихт (ако го вземем естествено) с Тер Щеген зад тях, а отпред Артур, Де Йонг и Аленя (примерно, или пък Пуиг), Дембеле отпред ... бъдещето изглежда обещаващо с такива таланти в редиците ни. Поне на хартия.
Go to the top of the page

+Quote Post
Железчев
коментар Apr 20 2019, 07:04 PM
Коментар #18437

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,750
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Какво чакаме, не знам?! JC_thinking.gif JC_thinking.gif JC_thinking.gif Това е човека, който ще замести достойно Алба.
Цитат
Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach and AC Milan are all interested in Marc Cucurella. The left-back is currently a player of Eibar, but Barcelona have the option to repurchase him for 3 million euros, meaning Barça decide what will happen with him. [bein]

Този коментар е бил редактиран от Железчев на Apr 20 2019, 07:05 PM

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Apr 20 2019, 08:41 PM
Коментар #18438

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,035
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Железчев @ Apr 20 2019, 08:04 PM) *
Какво чакаме, не знам?! JC_thinking.gif JC_thinking.gif JC_thinking.gif Това е човека, който ще замести достойно Алба.

Чакаме това, че нашите явно търсят някоя резерва за по няколко мача на сезон през следващите 2-3 години...

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Barcelona_
коментар Apr 21 2019, 03:32 PM
Коментар #18439

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,863
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Май се отказваме от Йович заради все по-надуваната му цена (70млн) и съмнението на скаутите, че може да играе успешно извън наказателното поле.

Със сигурност се отказваме и от Рашфорд, защото цената му няма да е под 150млн.

Сега уж наблюдават този Ричардлсон от Евертън ама като се сетя, че Евертън дадоха 50млн за него едва ли можем да минем евтино и тук icon_smileLOL.gif .

Много слабо представяне на скаутите ни. Докато се натуткат за някой играч вече всички грандове са му скочили. Де Йонг вече и малките деца го знаеха(късмет извадихме, че избра нас), сега за Де Лигхт пада якото наддаване и само с Тодибо донякъде успяха.

Дано не скачат да се занимават с този Феликс от Бенфика, че там чувам суми от порядъка на 120млн.

Този нападател от Лил Пепе не ви ли наподобява на Ето'о? Една идея по-лек нападател е и би могъл да се върти на всички позиции отпред.

--------------------

+Quote Post
Schnapps
коментар Apr 21 2019, 06:42 PM
Коментар #18440

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,310
Регистриран: 15-December 05
Град: Стара Загора
Потребител No.: 114

Габриел Жезуш дали няма да се развихри в Испания JC_thinking.gif

--------------------

+Quote Post
Barcelona_
коментар Apr 21 2019, 06:58 PM
Коментар #18441

Голмайстор на Barça

Скоро прочетох новина, че стабилна бройка играчи на Сити искали да напуснат сред които Сане, Жезуш и Гюндоган.

Няма да е лошо да се пробваме там, все пак момчето има някакъв опит на високо ниво в трите си сезона в Англия. А и би ни паснал на стила. Предпочитам да се дадат едни 60-70млн за него пред Йович и други вчерашни герои.

Този сезон му е слаб нещо, нямам наблюдения защо. Контузии ли, формата на Агуеро ли, Пеп ли?

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Apr 21 2019, 07:00 PM

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Apr 21 2019, 09:01 PM
Коментар #18442

Голмайстор на Barça

Жезус има договор до 2023 година с Ман Сити. Познайте дали ще го продадат на някого и за колко пари ще е smile.gif

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Вчера, 12:10
Коментар #18443

Голмайстор на Barça

Говори се, че нашите са много доволни от Артуро Видал и щели да удължат договора му с още 1 година - до лятото на 2022 година, когато играчът ще е на 35 години. Не виждам никакъв смисъл от подобно нещо, още повече ако му вдигнат заплатата и платят разни бонуси на играча и агента му при подписването.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Barcelona_
коментар Вчера, 12:57
Коментар #18444

Голмайстор на Barça

И аз не ги разбирам тия работи, остават му още два сезона по договора и ще го удължават още? Както гледам дори без ШЛ май Валверде ще остане и нищо чудно и на Ракитич да подновят договора.
Да е спокоен до 40 годишен да си тича за здраве лекичко.

Писна ми от дъртаци в халфовата линия дето веднага сгъват при първата преса. Трябват ни млади, нахъсани и можещи да задържат топката играчи там.

Въобще не ми е ясно ако и двамата останат(Видал и Ракитич) къде ще наместваме Де Йонг, Артур и Аленя?

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Вчера, 13:03

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Вчера, 13:40
Коментар #18445

Голмайстор на Barça

Цитат(Barcelona_ @ Apr 22 2019, 01:57 PM) *
Въобще не ми е ясно ако и двамата останат(Видал и Ракитич) къде ще наместваме Де Йонг, Артур и Аленя?

+ Бускетс и Роберто, който не може да продължава да бъде налаган на десния бек.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Vankata_10
коментар Днес, 11:41
Коментар #18446

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,951
Регистриран: 8-April 11
Град: Sofia
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

Barça have closed the signing of midfielder Ludovit Reis for about 2.5 million euros + variables. He is a defensive midfielder from FC Groningen, 18 years of age and he will join Barça B at first. He is not a Barça profile player. The signing is a bet of José Bakero. [tv3]

+Quote Post

1230 страници V  « < 1228 1229 1230
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 23rd April 2019 - 11:52 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria