IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Barcelona Team Of The Decade 2000-2010, As we near 2010, Goal.com's Lucas Brown selects his best Barcelona
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Oct 31 2009, 06:14 PM
Коментар #16

Guests

Добре де защо тогава се провали по този начин в Барса ? И грешките не бяха 2-3, а повече
и все във важни мачове есента, които в крайна сметка ни костваха дори титлата като се сметне
в края на сезона срива на реал... ние завършихме 2-ри, а Валенсия ни изпревари мисля че с 4-5 точки... които
бяха пропилени заради рюстю. Според мен това момче просто нямаше нужната психика за да играе за гранд
като Барса... макар че има безспорен талант.
Иначе за да се върнем към темата... щях да сложа Едгар Давидс в отбора на декадата ако беше останал
поне 2 сезона в Барса, а не половин...в който обаче се представи отлично и бе част от възраждането
на отбора след трагичната есен на 2003г.!
Go to the top of the page

+Quote Post
_Dexter_
коментар Nov 11 2009, 06:59 PM
Коментар #17

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,330
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Историята ти куца.

П.П. Да си вратар на Барса е нещо по-особенно. Именно затова вратар като Валдес трябва да се уважава, тъй като е перде и има психика да е под рамката и да носи този екип. Прекалено много вратари са се изредили на тази врата, но много малко са оставили по-особен белег в историята на тима. Основното качество, което трябва да имаш е да си перде.

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Nov 11 2009, 07:06 PM
Коментар #18

Guests

Като гледам съм по-голям от тебе... фен съм на Барселона от 1992г. така че едва ли историята ще ми куца, следя отбора отблизо и винаги съм бил информиран какво става в отбора! Провери пак как се разви сезон 2003/2004г. в Ла Лига не беше толкова отдавна!

+Quote Post
_Dexter_
коментар Nov 11 2009, 08:12 PM
Коментар #19

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,330
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Много добре съм запознат. Но както и някои други ти казаха, първо трябва да мислиш преди да пишеш.

До тук със СПАМА. Отварям тема в Анкети за титлите и тяхната важаност. Видя ли другаде да разводняваш темите ще трия коментари.

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th November 2019 - 10:55 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria