IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
1293 страници V  « < 1290 1291 1292 1293 >  
Reply to this topicStart new topic
> Жълти новини и клюки
Barcelona_
коментар Oct 9 2019, 09:37 AM
Коментар #19366

Лидер на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 5,195
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Трябва да продадем играчи за 124 милиона евро до края на юни 2020 за да влезем в ФФ. Твърде голяма сума, да видим как ще се справят.
Чудно ми е само какво скачаха толкова за Гризман и Неймар при тея меко казано страшни финансови проблеми?

на 99.9% съм сигурен, че Байерн(тук се оказа, че още им дължим около 11млн за Видал и тея пари ще бъдат приспаднати от наема на бразилеца) няма да откупят Коутиньо. Още пък по-малко за заложената сума от 120млн.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Oct 9 2019, 09:40 AM

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
runthewalk
коментар Oct 9 2019, 01:38 PM
Коментар #19367

Резерва в Barça

Коментари: 2,591
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Дембеле е наказан с два мача.
Ейбар и Реал Мsmile.gif

Не е проблем, за мен Фати е не по-малко талантлив.

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Oct 9 2019, 01:39 PM

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 9 2019, 01:39 PM
Коментар #19368

Резерва в Barça

Коментари: 2,561
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Цитат(Barcelona_ @ Oct 9 2019, 10:37 AM) *
Трябва да продадем играчи за 124 милиона евро до края на юни 2020 за да влезем в ФФ. Твърде голяма сума, да видим как ще се справят.
Чудно ми е само какво скачаха толкова за Гризман и Неймар при тея меко казано страшни финансови проблеми?

на 99.9% съм сигурен, че Байерн(тук се оказа, че още им дължим около 11млн за Видал и тея пари ще бъдат приспаднати от наема на бразилеца) няма да откупят Коутиньо. Още пък по-малко за заложената сума от 120млн.

Може да го купят , но за доста по малко , предвид проблемите ни.

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Oct 10 2019, 10:21 AM
Коментар #19369

Forum Admin

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,569
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

Ракитич:

Цитат
“Не знам какво ще се случи сега. Трудно и тежко ми е, защото искам да играя, а не просто да бъда част от тима. Ще направя всичко възможно да променя нещата в следващите мачове. Остават ми две години от договора и няма по-добро място от Барселона, където да играя. Това е най-добрият клуб в света, но трябва да играя, а не да се наслаждавам на разходки из града или плажа”, заяви 31-годишният футболист пред “24 сата”.

Ама верно няма по-добро място от Барселона, шамаросват те е Европа, после пак в Испания и накрая делиш милиони бонуси... confused0086.gif

Ние пък искаме да НЕ играеш!

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 10 2019, 06:43 PM
Коментар #19370

Резерва в Barça

Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Според мен отново грешка на ръководството. Вместо да се изясни ясно и точно , че играчът няма да има място в първия състав за този сезон, то вероятно не е имало никакъв подобен разговор , а само желание за продажба и сега сме изнадани , че Ракитич е недоволен. Нормално да е недоволен, тъй като игра миналия сезон всяка възможна минута и вероятно е мислил , че и този сезон ще е така. В Барселона хубавичко , цъкаш си с Меси , паричката върви , а пък ся недоволен щото вероятно не е имал обяснението , че ще е резерва тази година. И предполагам , ако беше имал такъв разговор , човекът щеше да си тръгне с достойнство и да каже " ми дадох квото можах , тва е от мен " , а не сега да се мрънка и догодина да го пуснем за 5 млн някъде. Ама е*ем ти ръководството.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Oct 14 2019, 09:54 AM
Коментар #19371

Лидер на Barça

Ракитич очаквано се размрънка. Важното е сега Валверде да продължава по същия начин с него, стабилна резерва, 5-6ти избор след Видал и Роберто да е.
Пробваха с добро лятото, не стана. От цялата работа и ние и той загубихме. Падна му цената рязко и вместо около 70млн по-миналото лято и 50млн това лято сега едва ли ще вземем повече от 30млн за него.
Радвам се и че се видя пряко, че е далеч под нивото и КПД-то на младите Артур и Де Йонг.
Вече не ми е до загубените пари от него, просто ще приема за победа да не е в 11те на терена и да пречи на отбора.

П.П Гледам всички са доста са полудели по Фабиан Руиз. Силно се надявам да не се включваме, че скоро Абидал беше го гледал в мач за Наполи. Цената му доста се е вдигнала и отделно смятам, че не е за нашия стил. Много ми прилича на Гомес и Ракитич, но естествено с доста по-добра техника. Още когато беше в Бетис и се спекулираше за нас смятах, че не е за нас и се смятам същото. По принцип халф ни е последния тип играч от който имаме нужда, но в близко бъдеще ще ни трябва 3тия който ще застане до Артур и Де Йонг. Все още имам малка надежда да е някой от юношите ни Аленя, Пуиг или в краен случаи Роберто icon_smileLOL.gif .

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Oct 14 2019, 11:01 AM

--------------------

+Quote Post
effective
коментар Oct 14 2019, 04:51 PM
Коментар #19372

Barça "C"
**

Коментари: 337
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Определено имаме нужда от трети халф ама и аз не мисля, че е Фабиан Руис. Трябва да се даде път на някой от школата. За момента като изключим треньорът най-проблемен ни е десния бек и централния защитник. Обезателно трябва да се търсят играчи на тези позиции, защото Семедо е на ниво Ейбар. Не знам какво прави в Барселона това момче.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Oct 22 2019, 10:39 AM
Коментар #19373

Лидер на Barça

Леле, леле, тия идиоти от ръководството продължават с глупостите.
Дали са 15млн на Атлетико за да си замълчат по казуса с Гризман. Обаче това са го маскирали като запазване на "първо право" за трансфер на Саул, Хосе Хименес и трети играч. За да се стигне до евентуален трансфер обаче, трябва да бъдат изпълнени три условия: Атлетико да иска да се рзадели със съответния футболист, предложената сума да устройва клуба и самият играч да е съгласен да премине в Барса.

Абсолютна пародия, Гризман ни излезе златен, ако решим някога да се възползваме от това първо право то ще сме яко прецакани с приблизителна трансферна сума от около 100млн за тия ръгачи на Чоло.
Тия идиоти скоро не бяха правили глупости, но ето че рязко ни напомниха за себе си.

--------------------

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 22 2019, 10:58 AM
Коментар #19374

Резерва в Barça

Barcelona 'sign £13m peace deal with Atletico Madrid to end challenge over Antoine Griezmann signing... and Nou Camp giants will also get first refusal on six of their rival's players'

Дайте форума да заведем дело срещу тях и ще си мълчим срещу само 1.3млн паунда ?

+Quote Post
Мишо
коментар Oct 22 2019, 06:38 PM
Коментар #19375

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,977
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Неймар го няма в списъкът от 30 играчи, номинирани за "Златната топка". Що така са пропуснали да включат в борбата за престижното отличие "вторият най-добър футболист в света след Меси" за мен е неразгадаема мистерия... girl_pinkglassesf.gif

+Quote Post
Железчев
коментар Oct 29 2019, 07:07 PM
Коментар #19376

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,846
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Ейййййй, значи, много обичам да познавам!!!
Казах ли ви, че до Нова Година най-късно ще иска да се връща, блудния син???
Завистта е голяма нещо! Видя, че Ансу Фати му открадна славата и се накендза.
Га еди кИфтета ни рИва, а сЯ рИвеш!!!

Цитат
Former La Masia player Xavi Simons is sorry for having left Barcelona. [via cadena ser]

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Nov 2 2019, 04:24 PM
Коментар #19377

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,344
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Barca are very aware that their next major investment must be a top-level centre forward.

Inter Milan's Lautaro Martinez is gaining prominence within the board, but they don't lose sight of Manchester United's Rashford either. Both are having a good start to the season.

[Mundo Deportivo]

Rakitic and Carles Alena are the players with the most options to leave the club in the winter transfer market. [Esport3]

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Vankata_10
коментар Nov 7 2019, 09:47 AM
Коментар #19378

Резерва в Barça

Коментари: 2,035
Регистриран: 8-April 11
Град: Sofia
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

Roy Nemer
@RoyNemer
·
10 h
Claudio Borghi, an Argentine coach, has claimed that Marcelo Gallardo will manage Barcelona in December. This means next to nothing. While it may happen, don't take it as set in stone just because he said it.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Nov 7 2019, 05:07 PM
Коментар #19379

Лидер на Barça

Това ще е интересно ако се случи icon_smileLOL.gif Нямам против да дойде за половин сезон и да го видим какво ще направи. Едва ли би се справил по-зле от Валверде.

Но лятото да се взима някой сериозен вече. Стига с разни еднодневки.
Фаворитът на Абидал бил Тен Хаг и даже провеждал разговори с него. Честно казано предпочитам него и Куман. Холандците все пак имат опит в Европа.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Nov 7 2019, 05:07 PM

--------------------

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Nov 7 2019, 06:29 PM
Коментар #19380

Резерва в Barça

Цитат(Barcelona_ @ Nov 7 2019, 05:07 PM) *
Това ще е интересно ако се случи icon_smileLOL.gif Нямам против да дойде за половин сезон и да го видим какво ще направи. Едва ли би се справил по-зле от Валверде.

Но лятото да се взима някой сериозен вече. Стига с разни еднодневки.
Фаворитът на Абидал бил Тен Хаг и даже провеждал разговори с него. Честно казано предпочитам него и Куман. Холандците все пак имат опит в Европа.

Както казваш всичко различно от валверде (вече ще го пиша с малка буква умишлено) е много по добре. Ха , дано стане това.

+Quote Post

1293 страници V  « < 1290 1291 1292 1293 >
Reply to this topicStart new topic
4 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 11:53 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria