IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2017/2018
Mihuba
коментар Aug 25 2017, 07:26 PM
Коментар #31

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,552
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Димо, ти остави групите. Иде реч по-скоро за пролетния дял, когато почват елиминациите. Вие редовно последните години теглите квартални тимчета, тип Левер, Шалке, Анортозис и т.н, и чак на 1/2 финал идва нещо по-сериозно (просто, защото шлаката вече е отпаднала) ,а ние още от първа елиминация се колим с възможно най-добрите втори, които могат да ни се паднат от всички други налични варианти. Естествено, изключения има и в двете посоки, но трендът последно време - на елиминации конкретно- е вие да минавате метър на 1/8 и 1/4 повечето пъти, докато при нас няма празно. Сети се с кои трябваше да играем последния ни шампионски сезон в ШЛ. wink.gif

Колкото пък за групите при този конкретен жребий, да - наглед имаме по един сериозен съперник за първото място, но пък паралел м/у Дортмунд и Юве като кой е по-тегав за съперник, не мисля, че има нужда да се прави. За Юве конккретно и ние, вие можем да потвърдим. smile.gif

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
Железчев
коментар Aug 25 2017, 10:39 PM
Коментар #32

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,429
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Той Димо си говори наизуст само. Сега не ми се играе да изкарам статистика за последните примерно 10 години кой с кой е играл. Но съм убеден, че те почти винаги имат по-лесните съперници или по-точно казано, че са всъщност възможно най-лесните.

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
Dimo_7
коментар Aug 26 2017, 10:15 AM
Коментар #33

Madridista

Коментари: 3,276
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

"Слабият" Атлетико два пъти ви извади извън ШЛ и игра два финала за сметка на вас. Ювентус, който ви разгроми яде бой като за световно. В предишни години не сме имали кой знае колко по-лесни групи от вас. Вие за последно кога попаднахте в трудна група? ПСЖ ги броите за силни, когато ви изнася, иначе ги смятате за лузъри и т.н. Форматът на самата лига е такъв, че разликата между най-големите и останалите е космическа, да не говорим, че не участват отбори като Манчестър, Челси, Милан, Интер (през миналите сезони), та се налага да играем с Волсфбург и Рома, които са там за тяхна сметка. През 2014та отстранихме последователно финалистите от 2013 + победата над Алетико на финала, които биха вас. Единствено миналата година походът беше по-нормален, но ако вие бяхте играли с Ман Сити, те веднагически щяха да се прърнат в топ отбор, само и само, за да кажете после, че сте имали труден жребии.

+Quote Post
grimknight
коментар Aug 27 2017, 11:56 AM
Коментар #34

Резерва в Barça

Коментари: 2,040
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

Цитат(Железчев @ Aug 25 2017, 11:39 PM) *
Той Димо си говори наизуст само. Сега не ми се играе да изкарам статистика за последните примерно 10 години кой с кой е играл. Но съм убеден, че те почти винаги имат по-лесните съперници или по-точно казано, че са всъщност възможно най-лесните.

Това е така, но Димо е ретард!

+Quote Post
wesley
коментар Aug 27 2017, 10:10 PM
Коментар #35

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,704
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Като се сетя и как отстранихте "баварците".... Ама УЕФА си знае работата.

Относно групата- не се учудвам. Запазва се традицията да ни се падат силни съперници по целия път до финала. Дано ръководството е направило точната преценка за футболистите, които бяха привлечени. На този етап не съм особено впечатлен

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Sep 15 2017, 09:21 PM
Коментар #36

Barça "C"
**

Коментари: 453
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Извинете , че пиша в тази тема. Мога ли да получа информация от някого дали ще се организира пътуване до Атина за мача ни с Олимпиакос и дори и да не се организира от къде мога да си намеря билети за гостуващия сектор. Може и на лично да ми отговорите за да не разводняваме темата.

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 15 2017, 09:28 PM
Коментар #37

Титуляр в Barça

Група: Admin
Коментари: 3,325
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Visca_el_Barca1899 @ Sep 15 2017, 10:21 PM) *
Извинете , че пиша в тази тема. Мога ли да получа информация от някого дали ще се организира пътуване до Атина за мача ни с Олимпиакос и дори и да не се организира от къде мога да си намеря билети за гостуващия сектор. Може и на лично да ми отговорите за да не разводняваме темата.

Пиши лично съобщение на https://www.facebook.com/PenyaBlaugranaDeSofiaiAmics/ и ще получиш информация.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 24th September 2017 - 05:11 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria