IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
17 страници V  « < 15 16 17  
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2016/2017
luck0
коментар May 25 2017, 11:45 AM
Коментар #241

Титуляр в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 1,279
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Изгубена кауза си Димо... Отново се хващаш за една реплика от целия ми коментар и упорито си отказваш да коментираш скандалното съдийство най-вече в полза на любимия ти отбор (тук включвам естествено и теслите срещу нас).

Не видях някъде да съм казал нещо за владеенето на топката, а че 80% от времето в почти всички мачове в Примера се играят на вратата на противниците ни и следователно трудно могат да имат чисто количествено претенции за дузпи, след като до наказателното ни поле рядко стигат. Ти пък тръгваш да ми говориш за мач със Селтик, който не е по никакъв начин свързан с въпрос, който ТИ зададе...

Този коментар е бил редактиран от luck0 на May 25 2017, 01:04 PM
Go to the top of the page

+Quote Post
Barcelona_
коментар Jun 1 2017, 11:13 AM
Коментар #242

Лидер на Barça

Коментари: 5,186
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Трансферната забрана окончателно остава за Атлетико и това лято. За Реал може да се отмени, но за нас и Атлетико не.
Перез определено е най-добрия играч на Реал.

--------------------

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jun 1 2017, 05:21 PM
Коментар #243

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

А случайно не ти ли минава през ум, че Реал може да са невинни по този казус, или ти по презумция щом чуеш Реал и си готов да хвърлиш всичко най-лошо върху името на клуба biggrin.gif

+Quote Post
luck0
коментар Jun 1 2017, 07:13 PM
Коментар #244

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,279
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Ако става въпрос за обикновени ситуации между обикновени хора примерно - да , възможно е множество детайли да правят така, че единия да е виновен, другия невинен. Понеже става въпрос обаче за професионални футболни клубове на такова ниво, където се въртят стотици милиони евра и е пределно ясно на всички (да не говорим пък за компетентните органи), че се правят какви ли не далавери. Това малко като ситуацията с допинга в леката атлетика примерно - всички знаят, че такива резултати без допинг не се постигат, но който и атлет да питаш, ще каже че е само на витамини. И съответно "хващат" едни, други, "чисти "-не.

Естествено , че Реал правят далавери не по-малки от тези на Барса или Атлетико (да не отварям темата, че са вероятно в пъти по-мръсни от който и да е друг клуб в Испания...), но някак си на първите все им се разминава, а вторите все се отказват виновни. Да споменавам ли и ситуациите с футболистите, където властите в Испания са си набелязали само барселонци, понеже само те укриват данъци. Няма смисъл да изброявам всичко мръсно свързано с Реал сега, просто отговарям на поредната провокация на Димо, на която вероятно пак няма да има отговор, или ако има той ще е за една част от цялото ми мнение, това което му се стори най-лесно за опровергаване .

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Jun 2 2017, 04:32 PM
Коментар #245

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,636
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Цитат(Dimo_7 @ Jun 1 2017, 06:21 PM) *
А случайно не ти ли минава през ум, че Реал може да са невинни по този казус, или ти по презумция щом чуеш Реал и си готов да хвърлиш всичко най-лошо върху името на клуба biggrin.gif

То тва че сте виновни е ясно като бял ден. И на детето у детската градина знае, че големите отбори привличат не много законно играчи под 18, но явно някой отбори са първи сред равни, така да го кажем

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
Мишо
коментар Jun 4 2017, 10:03 PM
Коментар #246

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,976
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Леванте и каталунците от Жирона са първите два нови отбора, които официално влязоха в Примера. Това е хубава новина поне на теория, защото се надявам поне този каталунски отбор да дава някакъв отпор на Реал, а не да е същото като с Еспаньол...

Третият отбор аз лично стискам палци да е Уеска, макар че те все още дори не са си осигурили класирането за баража на 100%, но са ми най-симпатични. Всъщност, който и да е третият отбор няма да е чак толкова лошо, стига да не са боклуците от Хетафе, които така се радвах, когато изпаднаха, а сега като нищо пак ще ми късат нервите в Примера...

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jul 14 2017, 02:44 PM
Коментар #247

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

На 13.08 и 16.08 са мачовете за Суперкупата smile.gif На 30.07 имаме пак контрола с вас, която за мен специлано ще е супер интересна понеже ще видим доста различни състави от очаквано обикновените в официалните мачове, а ако се паднем с вас и в първия или втория кръг на Ла Лига може да изгледаме 4 класики в рамките на месец smile.gif Очакват ни доста интересни моменти, аз лично с най-голямо нетърпение чакам контролата, заради малко по-нетрадиционните състави smile.gif

+Quote Post
Мишо
коментар Jul 22 2017, 11:30 PM
Коментар #248

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,976
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Преди броени дни излезе официалната програма за новия сезон в Примера. Като цяло това, което се набива на очи, е че първото "Ел Класико" е в Мадрид, точно 4 дни след прибирането на Реал Мадрид от Световното клубно първенство, където се очаква да понатрупат няколко мача, и да се уморят.

Колкото до титлата - така като гледам тя ще се реши със 99,99% сигурност в 36-тия кръг, когато ние приемаме на наш терен Реал Мадрид. Ще е болезнено да станат шампиони на нашия стадион, но пък ще е много сладко, ако ние го направим с победа над тях пред собствена публика, така че това определено е най-палавата част от жребия. biggrin.gif

П.С.> Сега се загледах по-подробно в програмата. Ако няма някакви промени излиза, че 90% от трудните ни мачове са още в първия полусезон (гостувания на Атлетико, Реал Мадрид, Атлетик Билбао, Виляреал, Валенсия и черната ни котка Реал Сосиедад), а буквално до 22-я кръг ще сме изиграли вече абсолютно всички поне на пръв поглед кошмарни мачове (поне що се отнася до гостуванията, разбира се), с изключение на гостуването на Севиля и домакинството на двата мадридски отбора, и в частност на Реал, което със сигурност ще е далеч по-трудно.

Еми, стига да не сътворим някоя от чутовните глупости, които бяха наша запазена марка през миналата година си мисля, че имаме напълно реални шансове за титлата, предвид факта, че покрай елиминациите в ШЛ, когато се губят по принцип най-много точки ние имаме наистина много приемлива програма. Да, гостуването на Севиля е някъде там (ако стигнем много напред в ШЛ, разбира се), но то пък не може всичко да е съвсем като по поръчка, така че...

Този коментар е бил редактиран от Мишо на Jul 22 2017, 11:37 PM

+Quote Post

17 страници V  « < 15 16 17
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 16th November 2019 - 01:09 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria