IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
380 страници V  « < 378 379 380  
Reply to this topicStart new topic
> Англия - Висша Лига, всичко за английският футбол - тук.
Dimo_7
коментар May 25 2017, 07:59 AM
Коментар #5686

Madridista

Група: Barca Fans
Коментари: 3,276
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

И все пак Насрания успя да се додрапа до ШЛ през задния ход, сега ще изкара, че Юнайтед е направил супер сезон. Нямам търпение да се паднем с тях в групата, ще се моля всеки божи ден до жребия да ни изтеглят с тях. А ако спечелим ШЛ ще ми е много хубаво да ги праснем и на финала за Супер купата smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
HateFuckinGReal
коментар Aug 27 2017, 10:48 PM
Коментар #5687

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,523
Регистриран: 25-November 09
Град: София
Потребител No.: 6,059

Пичове, някой играе ли Fantasy-То?

Дайде да си направим една лига за форума?

4261637-1039174 Това е код за класическата, пуснал съм го от следващия кръг. Който иска да Join-va

Този коментар е бил редактиран от HateFuckinGReal на Aug 27 2017, 10:51 PM

--------------------
Той беше прав.

+Quote Post
xixo
коментар Aug 28 2017, 07:30 PM
Коментар #5688

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,524
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Аз влизам, ама... този сезон толкова куцо почнах, че скоро май ще рейджкуйтвам smile.gif

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Aug 28 2017, 07:31 PM
Коментар #5689

Титуляр в Barça

Група: Admin
Коментари: 3,325
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Включих се и аз.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
_Dexter_
коментар Sep 9 2017, 02:56 PM
Коментар #5690

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 7,844
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

В Габриел Жесус има толкова много футбол, че чак е дразнещо, че скаутите на Сити са го видели преди нашите заспали тикви.

+Quote Post
runthewalk
коментар Sep 9 2017, 04:24 PM
Коментар #5691

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,914
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

такова влизане срещу вратар не бях виждал последните 10г .

+Quote Post
Мишо
коментар Sep 9 2017, 07:18 PM
Коментар #5692

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,507
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Гледам Мората много подробно откакто е в Челси и съм меко казано впечатлен - брилянтен играч! Между другото, той винаги ми е бил един от симпатичните играчи в Реал, койтоо съм искал да видя дори в Барселона (другите са Иско, и колкото и шокиращо да звучи Серхио Рамос), та и преди съм го гледал чат-пат, но с годините се е развил яко и си е станал почти завършен топ нападател. Има още какво да доизкусурява и подобрява, но като цяло е фантастичен.

Гледайки неговото представяне всеки може да си отговори на въпроса защо Реал Мадрид спечелиха 2 поредни ШЛ и 3 ШЛ за 4 години. Еми, погледнете какви са им резервите, щом Мората не можеше да хване ръка, а винаги, когато все пак го правеше, то беше по решителен начин, защото той е играч, който умее да окаже влияние на терена. Сравнете всичко това с Гомес, Туран, Рафиня и останалите ни резерви...

Освен това, ние се напълнихме с играчи, които са абсолютно окей да са резерви в Барселона, докато играчи като него моментално поискаха развитие, след като се видя, че ще трябва да чака неясно колко време да му се даде реален шанс за изява (Иско чака, ако не се лъжа цели 3 години, и пак малко по случайност се получиха при него нещата). Всъщност, дори и Иско беше на път да напусне, защото искаше поле за изява, но в крайна сметка му се даде шанс и днес никой не го поставя под съмнение в титулярния състав на Реал.

Ние бяхме в същата позиция, когато на скамейката имахме гладни за изява играчи, какъвто например беше Педро, който така и не се примири с ролята си на резерва и си би камшика, защото просто има амбиция човекът.

Съжалявам, че пиша малко не съвсем по темата, ама просто ме навяха едни такива мисли, докато гледах днешното ново много силно представяне на Алваро Мората. То пак добре, че го продадоха, че като гледам как се разиграва, когато му се дават редовни шансове за изява...

П.С.> А Мбапе пък какъв брутално добър играч е просто не е истина. Накрая дано не съжаляваме, че взехме Дембеле вместо него, защото от това момче май-май наистина ще стане нещо адски голямо. И това не знам защо точно го казвам, ама така и така се отплеснах... biggrin.gif

+Quote Post

380 страници V  « < 378 379 380
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 24th September 2017 - 05:13 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria