IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
47 страници V  « < 45 46 47  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2017/2018
Железчев
коментар Jun 1 2018, 12:20 AM
Коментар #691

Бъдеща звезда на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 1,644
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Цитат(Dimo_7 @ May 31 2018, 02:16 PM) *
ПП: Зидан напуска, от догодина вече ще има нов носител на ШЛ smile.gif

Така го каза, че сякаш, ако не беше напуснал, пак щяхте да я спечелите.
Между другото, в цялата еи история една единствена титла нямате, която да НЕ е спечелена със скандал.
Лично аз винаги съм бил за испанските отбори. Ако нямахте такива побутвания във ВСЕКИ турнир, аз щях да съм за вас.
Може ли такова безобразие, безочливост и най-вече НАХАЛСТВО? Не знам!
И не отговаряй избирателно и това какво на теб, като фен на белите, ти изнася!
И да, Зидан е слаб треньор технически! Най-вероятно всички играчи го слушаха, защото беше легенда, а не защото разбира от футбол.
Радвай се на нещо напълно незаслужено! А пък остави нас простосмъртните и робите да си мечтаем за този ваш незаслужен требъл от ШЛ.
И не, не ви завиждам! Защото, ние което сме го спечелили, не е било късметлийски и с нужната подкрепа на съдията във важните и решителни моменти.
П. С. Ако имам честта някой ден да вляза на стадиона ви, ако мога ще се изпикая с гордост. icon_smileLOL.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !
Go to the top of the page

+Quote Post
runthewalk
коментар Jun 1 2018, 07:03 AM
Коментар #692

Резерва в Barça

Коментари: 2,358
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

yako.gif

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jun 1 2018, 08:52 AM
Коментар #693

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Цитат(Железчев @ Jun 1 2018, 01:20 AM) *
Така го каза, че сякаш, ако не беше напуснал, пак щяхте да я спечелите.
Между другото, в цялата еи история една единствена титла нямате, която да НЕ е спечелена със скандал.
Лично аз винаги съм бил за испанските отбори. Ако нямахте такива побутвания във ВСЕКИ турнир, аз щях да съм за вас.
Може ли такова безобразие, безочливост и най-вече НАХАЛСТВО? Не знам!
И не отговаряй избирателно и това какво на теб, като фен на белите, ти изнася!
И да, Зидан е слаб треньор технически! Най-вероятно всички играчи го слушаха, защото беше легенда, а не защото разбира от футбол.
Радвай се на нещо напълно незаслужено! А пък остави нас простосмъртните и робите да си мечтаем за този ваш незаслужен требъл от ШЛ.
И не, не ви завиждам! Защото, ние което сме го спечелили, не е било късметлийски и с нужната подкрепа на съдията във важните и решителни моменти.
П. С. Ако имам честта някой ден да вляза на стадиона ви, ако мога ще се изпикая с гордост. icon_smileLOL.gif

Добре, приемаме, че 2017 и 2018 имаше съдийски грешки в наша полза. Но какво имаш да кажеш против титлите ни през 2016 (сега не ми изкачай с дузпите и късмета, щото ще е страшна нелепица) и 2014, 2002 пак бяхме най-добри, 2000 Байерн ни преби във вторите групи, но пък след това им го върнахме. През 1998 изобщо няма да коментирам "гола от засада", който почна да се лансира от преди година две smile.gif

Кое ни е безочливото и нахалното? Че се радваме на трофеите си ли? Ти не се ли радваше през 2006, когато отмениха чист гол на Шевченко на Кампа, през 2009, когато можеха да свирят поне една дузпа на Челси? Не се ли радваше през 2011, когато изгониха Ван Перси за разкарване на топката и Пепе за онова влизане срещу дани алвеш? Много ти е къса паметта нещо, че да съдиш другите. Но в крайна сметка те разбирам, сигурно адски много боли да гледаш как в ерата на "най-добрия в историята" Реал Мадрид спечели три ШЛ поред и общо 4 за 5 години. И знаеш ли, не ми излизай със 7 от 10 титли в Испания. Тия формалности след време никой няма да ги помни, никой няма да помни кой е бил шампион на Испания през 2018, хората ще помнят, че Реал Мадрид на Зинедин Зидан направи нещо, което не беше правено от средата на Седемдесетте wink.gif
Оплювайте го Зизу колкото си искате, това показва още повече колко ви е тежко, защото със слаба игра минаваме през отбори като ПСЖ, Юве и Байерн, прегазваме Ливърпул, а вас Рома ви унижава след 3 гола дефицит от първия мач. Ако някой ден имаш честта да стъпиш на Бернабеу, съм убеден на 101%, че ще се изпикаеш с гордост, напълно го очаквам от теб, та ти не уважаваш собствената ви легенда Андрес Иниеста, към когото дори ние - феновете на Реал, никога няма да кажем лоша дума smile.gif

+Quote Post
_Dexter_
коментар Jun 1 2018, 08:58 AM
Коментар #694

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,124
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Пичове спрете с менталните си проблеми. Има специалисти за тая работа! Да не си играем да чистим глупости.

П.П. То щото Лучо и Франк бяха корифеи в занаята, а не виждам да тръбиш, че си страдал от мъка за спечелените КЕШ-ове

+Quote Post
Железчев
коментар Jun 2 2018, 01:13 AM
Коментар #695

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,644
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Между другото, аз бях за вас (Реал Мадрид), когато играхте срещу ПСЖ и бях убеден, че ще ги отстраните и то с класа. И това беше така, защото най-много мразя от всичко предателите, та и съдбата (ако мога така да го нарека) му го върна на долния бразилски мангал, не само с лихвите.
Та за Зидан. Да, стана най-големия в историята на Реал Мадрид, но толкоз! Да, направи требъл от ШЛ, но толкоз!
И аз като теб, винаги съм казвал, че никой не помни кой е втори, всеки помни кой е първи!
И пак ще се потретя, ако не почетвъртя, че и в живота е така. Доста пъти ми се е случвало в живота да виждам хора, които се радват на нещо незаслужено, докато работят. И това те го знаят много добре.
И пак ти казвам да не говориш избирателно. Споменаваш ми мача с Челси. Ами първия мач с тях още до 10-тата минута трябваше да получи червен картон Джон Тери. Ами Абидал защо получи незаслужен червен картон? Ами защо не ни дадоха дузпа, да не кажа две в общо двата мача?
Ами защо в мача с Интер през 2010г. ни отмениха гол на Къркич, с който се класирахме на финал?
Ако през 2010г. не ни отрязаха, както при вас това не се случва НИ-КО-ГА, щяхме още тогава да сме с 3 ШЛ поредни.
Аз бях убеден, че през 2010г. щяхме да сме шампиони. Но, уви! Ние нямаме парите и връзките на Реал Мадрид, но най-вече сме горди, че всичко ни е заслужено!
Вие, 99% от феновете на Реал Мадрид, не знаете защо се казва Бернабеу стадиона ви и кой е този човек, пък тръгнали да ми говорят за чест, доблест и гордост.
Ние, феновете на Барса, поне повечето, знаем защо се казва Камп Ноу стадиона ни.
И това всичко се вижда, след като феновете ви освиркват легенди като Роналдо, Рамос, Раул и Касияс.

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Aug 1 2018, 07:50 PM
Коментар #696

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 3,835
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Пиерлуиджи Колина подаде оставка

Шефът на Съдийската комисия на УЕФА Пиерлуиджи Колина подаде оставка след осем години на поста.

Той изтъкна лични причини за решението си да напусне.

Италианецът заема същата позиция и в Съдийската комисия на ФИФА, в която той беше твърд привърженик на въвеждането на системата за видеоповторения в помощ на реферите (ВАР), която беше използвана за първи път на Световното първенство в Русия през юни и юли.

УЕФА, от друга страна, реши да не използва ВАР през този сезон в най-комерсиалния си турнир - Шампионската лига, тъй като президентът на организацията Александър Чеферин смята, че новата технология все още не е развита достатъчно и трябва още време.

Все още няма яснота дали това решение на УЕФА е причина за оттеглянето на Колина.

Той ще бъде заменен на поста шеф на Съдийската комисия на Евроцентралата от сънародника си Роберто Розети.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post

47 страници V  « < 45 46 47
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 14th November 2018 - 09:16 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria