IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
5 страници V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2018/2019, Ла Лига
Mihuba
коментар Sep 14 2018, 08:57 PM
Коментар #61

Титуляр в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,285
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Въпросът е дали другите по-големи оператори (БулСатком, Виваком и т.н) не искат да дадат пари и да купят и за техния ефир Макс Спорт ТВ или А1/Мтел не желаят да продават сигнал на първо място.

За мен е необяснимо защо, след като bTV толкова години държаха ШЛ, сега се отказват от единия мач (съмнява ме да е кооой знае колко по-скъпо) както и от италианското п-во, което вървеше по РИНГ. Защо след като немалко години TV+/Sport+ държаха испанското, сега го дават на друга ТВ и не са искали да продължат да го купуват. Ако прибавим, че и проф.Божидат Димитров, който имаше хубаво предаване, вече е покойник, не ми е ясно кой за Бога ще ги гледа тия.

@Миро,

Борето може и на моменти да дразни с конкретни негови пристрастия, когато коментира определени отбори, но ако е обективен и не играе "негов" отбор, то за мен поне продължава да бъде сред най-знаещите и компетентни коментатори в ефира. Всеки един ден от седмицата бих предпочел него, пред Диемаджиите като Жорката Драгоев, Боби Бъчвата и останалите от т.нар млада генерация, които философстват ненужно, пускат некви графики и се правят на големите анализатори, заливат те с ненужна статистика и фактология, която просто писва да я слушаш 90 минути (като Саутхямптън не са губили от пет години, когато жената на капитана им е била в цикъл по време на мача) и са се нагълтали с нелепи английски изрази, които казани в буквален превод на български, звучат меко казано абсурдно (вратарят успя да опитоми този удар). icon_smileLOL.gif

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Sep 15 2018, 05:16 AM
Коментар #62

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,145
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Мачовете освен по Макс Спорт ще се предават и по Спорт + / Филм + както и на Виваком по Филм + и Тв+

+Quote Post
Мишо
коментар Sep 15 2018, 03:47 PM
Коментар #63

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,773
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Ама май мачовете на големите отбори ще си вървят само по телевизията на А1. За другите остава да излъчват мачове от типа на Валядолид-Леванте, които се чудя кой български зрител въобще би седнал да ги гледа, пък камо ли и да си плати за това...

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 16 2018, 12:23 AM
Коментар #64

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 3,807
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Sport+HD май дава всички мачове, включително нашите.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Sep 16 2018, 05:20 AM
Коментар #65

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,145
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

И Спорт + и Макс Спорт си дават всички мачове със собствени коментатори и студиа..

+Quote Post
Enchev_5
коментар Sep 20 2018, 03:04 PM
Коментар #66

Коментари: 32
Регистриран: 29-July 09
Потребител No.: 5,080
Любими футболисти: Iniesta , Messi , Xavi , Henry

Здравейте , има ли някой от вас който да е ходил на класико в Барселона и ако да , по какъв начин се сдобихте с билети? Мисля да водя баща ми на мача на 29-ти , но идея си нямам как да се сдобия с билети , като изключим борсите като viagogo , в сайта има само вип билети по 1000 евро.

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 22 2018, 12:56 AM
Коментар #67

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 3,807
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Enchev_5 @ Sep 20 2018, 03:04 PM) *
Здравейте , има ли някой от вас който да е ходил на класико в Барселона и ако да , по какъв начин се сдобихте с билети? Мисля да водя баща ми на мача на 29-ти , но идея си нямам как да се сдобия с билети , като изключим борсите като viagogo , в сайта има само вип билети по 1000 евро.

Здравей,

Билети за мача се продават в официалния сайт. Нормални билети ще има вероятно в дните преди мача.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Железчев
коментар Sep 22 2018, 09:28 AM
Коментар #68

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,620
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Цитат(ALEX_CARDO @ Sep 22 2018, 12:56 AM) *
Здравей,

Билети за мача се продават в официалния сайт. Нормални билети ще има вероятно в дните преди мача.

Дни е силна дума. По-скоро ден. smile.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
luck0
коментар Sep 23 2018, 01:50 PM
Коментар #69

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,210
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

"Реал Мадрид категорично отказа да участва в новия проект
“Ние няма да ходим в САЩ. Не знам какви интереси защитават от Лигата, но със сигурност това не са интересите на самите клубове и феновете. Ето защо категорично отказваме да сме част от това”, заяви Перес."

Така се прави ! Гледа се интереса на клуба в спортно-технически план, а не във финансов. Гледа се интереса и на феновете, които не са длъжни да пропътуват половината земно кълбо, за да може някой костюм да врътне далаверата и да напълни банковата сметка, а янките, които викат на футбола сокър и идея си нямат от тази игра, да могат да погледат малко Меси, на когото само името са му чували. Нашите паляци начело на клуба майките си ще продадат за някой друг милион повече... Миналата година "приятелски" мач, който ни лиши от историческо постижение и сезон без загуба в Примера, тази година отново "приятелски" мач в средата на декември... Избраният мач пък за САЩ разбира се е наш ... Като панаирджийски мечки разкарват футболистите ни из целия свят, за да припечелят някой друг милион в повече. В същото време същите тези пари ги дават за трансфери, които неадекватният ни треньор дори не иска за дебют да ги пусне ...

+Quote Post
Железчев
коментар Sep 23 2018, 08:52 PM
Коментар #70

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,620
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Хайдееее, халал да ви е кюспето! - както се казва на чист български език. icon_smileLOL.gif
Цитат
Ernesto Valverde will make use of the option in his contract to stay for an additional year. Barcelona are satisfied with his work and want him to continue. [md]

Този коментар е бил редактиран от Железчев на Sep 23 2018, 08:52 PM

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
Soni
коментар Sep 24 2018, 01:21 PM
Коментар #71

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,296
Регистриран: 19-September 10
Град: Асеновград
Потребител No.: 12,727
Любими футболисти: Messi,Xavi,Iniesta.Ronaldinho,Villa

Ми много хубаво ...

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Oct 6 2018, 09:27 PM
Коментар #72

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,085
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

А Алавес как мощно им го боднаха на Реал в края, направо ме хваща още повече яд ще допуснахме такива евтини грешки, вече щяхме сме на 10т пред тях.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
Мишо
коментар Oct 6 2018, 09:55 PM
Коментар #73

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,773
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Аз точно заради издънките на Атлетико и Реал не мога да разбера защо някои наши фенове се оплакват, че сме "мрънкали" от нашите лоши резултати. Еми, как няма да мрънкаме, като ако си бяхме взели последните 3 мача щяхме да сме на 99% шампиони, а ако бием Валенсия печелихме Примера на 100% още в самото начало на Октомври? 7 точки (потенциално 10) са изключително трудни за стопяване, дори и с два директни сблъсъка, които ни предстоят с Реал, особено предвид факта, че кризата в Реал не се решава, а дори напротив - задълбочава се! Атлетико изобщо не ги слагам в картинката, защото те ще наблегнат на Примера, само ако рано отпаднат от ШЛ, ама това ако е на 1/8 финал, то дотогава може и да се получи "късно е либе за китка" и в Испания, а те отбор за тежка битка на два фронта на теория имат, но все още нямат психиката да го правят. Поради тази причина те винаги ще дават приоритет на ШЛ пред Примера, пък и това е единственият трофей, който Чоло все още не им е донесъл, така че и самият той със сигурност ще има някакво обсебване на тази тема, особено пък след цели два загубени финала, при това от смъртния враг.

Много се отплеснах. В кратце - нашите издънки и тези на Реал дават все още шанс на Атлетико да поддържа интригата в Примера, като в следващия момент съм наистина бесен, че вместо още Октомври да мислим вече само за ШЛ, то тепърва ще трябва да се борим и за титлата в Испания. Е, миналата година ранното спечелване на Примера ни изигра лоша шега, дано пък тази година да има положителен ефект това, че ще трябва и в Испания да положим максимални усилия, за да триумфираме. biggrin.gif

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 17th October 2018 - 10:37 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria