IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
389 страници V  « < 384 385 386 387 388 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Англия - Висша Лига, всичко за английският футбол - тук.
_Dexter_
коментар Nov 11 2018, 05:36 PM
Коментар #5776

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,339
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Дубъла титуляри
Go to the top of the page

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Jan 4 2019, 12:01 AM
Коментар #5777

Бъдеща звезда на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 1,644
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Ливърпул, колкото и да са силни, вече са си средняшки отбор по манталитет, днеска можеха си подпечатат титлата, а съвсем скоро ще бъдат свалени и от 1вото място, и пак ще има следващата година е нашата icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Jan 4 2019, 12:07 AM
Коментар #5778

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,346
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Jan 4 2019, 12:01 AM) *
Ливърпул, колкото и да са силни, вече са си средняшки отбор по манталитет, днеска можеха си подпечатат титлата, а съвсем скоро ще бъдат свалени и от 1вото място, и пак ще има следващата година е нашата icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

Значи може да залагаш всичко на титла на Сити wink.gif

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Jan 4 2019, 12:10 AM
Коментар #5779

Бъдеща звезда на Barça

Знам че си фен на Пуул, но това си е реалността, мен попринцип ми е все едно кой ще стане шампион в Англия, важно Барса да печели biggrin.gif

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jan 4 2019, 12:20 AM
Коментар #5780

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,277
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Изумителен мач в Англия между 2та най - силни отбора на острова. И 2та тима изиграха мача като финал за шамп.лига. Късметът проработи за Сити, най вече 1то полувреме при гредата на Мане. 1ва загуба за Пул, но въпреки това предвид формата им и 4 точковата преднина, са лек фаворит да спечелят титлата.

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Jan 4 2019, 12:21 AM

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Jan 4 2019, 09:30 AM
Коментар #5781

Голмайстор на Barça

Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Jan 4 2019, 12:10 AM) *
Знам че си фен на Пуул, но това си е реалността, мен попринцип ми е все едно кой ще стане шампион в Англия, важно Барса да печели biggrin.gif

Добре де, ама как реши "Ливърпул, колкото и да са силни, вече са си средняшки отбор по манталитет, днеска можеха си подпечатат титлата, а съвсем скоро ще бъдат свалени и от 1вото място, и пак ще има следващата година е нашата" след загуба от Ман Сити с 2:1, като гост в равностоен мач с малко късмет на "гражданите"? Малко несериозно е smile.gif

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Jan 4 2019, 11:14 AM
Коментар #5782

Бъдеща звезда на Barça

Е да прав си, просто Пуул от едно време са ми гадни, когато ни биха 2007 с гол на чужд терен, а тогава аз съм бил 4ти клас и много бях разочарован и оттогава са ми неприятни и за тва така леко ги посолих biggrin.gif

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jan 4 2019, 05:10 PM
Коментар #5783

Титуляр в Barça "В"

Докато гледах дербито снощи се чудих колко бели дроба има Бернардо Силва, заради невероятните спринтове, които правеше от 1та до буквално 95 мин. Днес прочетох, че е избягал 13.7 км, което е рекорд във Висшата Лига... изумително. А Пеп го направо от крило - десен вътрешен халф този сезон.

+Quote Post
Mihuba
коментар Jan 5 2019, 01:11 AM
Коментар #5784

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,588
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Срещнаха се двамата най-добри треньори в момента, като единият има предимството да разполага с по-добра пейка и повече дълбочина в състава си, както и шампионски манталитет на доста от играчите си, което си мисля, че ще е основният му коз, ако иска да защити титлата си, докато другият изгради настоящия си състав буквално от scratch и никой не може да отрече, че (с)върши колосална работа за тези няколко сезона. Апропо, Клоп има положителен баланс срещу Пеп. С малко, ама му води, при все че и в Германия, и в Англия е с малко по-късата клечка, що се касае до финансов ресурс и индивидуална класа на съставите си.

Клоп обаче напоследък или не издържа на напрежението, или все повече се поддава на емоциите, защото след срещата снощи е изявил претенции, че жълтият картон на Компани за онова влизане срещу мазнокосия арабин е трябвало да бъде червен, а удобно замлъкна за дважди по-бруталното влизане на Ван Дайк в краката на Дрис Мертенс, което си беше нарисуван червен и потенциално гледане на ШЛ по телевизията.

Впечатлението ми от Ливърпул до тук през сезона (окей, играят много добър футбол на бесни обороти) е, че много им връзва - както с успеваемостта да наказват груби противникови грешки с голове, така и противниците им да пропускат много положения пред тяхната врата. Освен това са един от двата отбора от челото (другият е Тотнъм заради многото им национали), които мощно се облагодетелстват от съдийската свирка - голове от засади, дузпи-Мохамедки, недадени очевидни такива за техните съперници (вкл. и снощи срещу Стърлинг, както и предния мач срещу Лаказет) и подозрително-неизчерпаеми запаси от енергия на повечето им играчи, което се наблюдава още от миналата кампания. Просто наистина изглежда твърде подозрително в условията на съвременния футбол. Явно и зобът им е по-добър от на другите.

Та..ще е интересно в следващите месеци, с напредването на сезона, завръщането на ШЛ, включването им в ФА Къп и т.н докъде ще го докарат с 13-14 човека гръбнак, щото Пеп практически няма позиция, за която да няма равностойна алтернатива, а да не забравяме, че почти не игра първата част от сезона един от безспорните им асове в лицето на Кевин де Бройне. Може би само Фернандиньо ще е най-трудно да бъде заместен адекватно, ако се контузи.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
xixo
коментар Jan 5 2019, 10:49 AM
Коментар #5785

Модератор

Коментари: 5,172
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Хубав и интересен мач за неутралния зрител, но в случая Ливърпул нямаха и късмет - особено с онази ситуация с гредата и невлизането на автогола за мижави два-три сантиметра. Ако Пуул бяха отбелязали първи гол, мача можеше да се развие като тези в ШЛ от пролетта, но този път просто и фортуна се завъртя в другата посока.

--------------------

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jan 5 2019, 11:21 AM
Коментар #5786

Титуляр в Barça "В"

Ливърпул нямаха пейка миналата година. Клоп се погрижи точно за това лятото и с трансферите си ги направи почти непобедими както се вижда в Англия. Наби Кейта и Фабиньо им дават равностойни опции в средата. Джердан Шакири замества равностойно който и да е от светата троица напред. Стъридж и Лалана са също опции от пейката. Даже имат прекалено дълга пейка, защото само преди 2,3 дена разкараха под наем национален десен бек на Англия - Натаниел Клайн и Дом. Соланке..Отзаде пък имат Джо Гомез, който спокойно може да измести дори Ловрен. Клоп изгражда търпеливо и надгражда всяка една година състава си. За да изгради сега тази машина, която представлява Пул.
Сити пък имат дори прекалено дълга пейка, но там остава загадка защо Пеп не си купи един добър ляв бек, защото Менди от 2 год е поне год и 7 месеца контузен и всеки ги ниже от тази зона. 2я въпрос е защо не намери алтернатива на Фернандиньо. Последният пропусна 2 мача на Коледа и Сити ги загубиха и 2та.

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Jan 5 2019, 11:25 AM

+Quote Post
_Dexter_
коментар Jan 12 2019, 06:26 PM
Коментар #5787

Модератор

Пуснах си Ливърпул и тамън свирят дузпа... Мохамедка... И смених канала

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Jan 12 2019, 09:04 PM
Коментар #5788

Голмайстор на Barça

Цитат(_Dexter_ @ Jan 12 2019, 06:26 PM) *
Пуснах си Ливърпул и тамън свирят дузпа... Мохамедка... И смених канала

Какво й беше на дузпата? Нямаше дърпане ли? Че даже не знам дали и с крак не го фаулира.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Feb 10 2019, 06:32 PM
Коментар #5789

Бъдеща звезда на Barça

Е колко ме е яд, че Челси не са в ШЛ, щяхме ги качим на двуцифрен. Откак чичко Роман спря парите им лъснаха гъзовете и се върнаха в борбата за 5-6 място, всъщност същото очаква ПСЖ и Сити, като чалмите си намерят друга играчка за печелене на пари, та колкото и в днешно време парите да се важни, шампионски манталитет не могат да купят. icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
_Dexter_
коментар Feb 10 2019, 08:30 PM
Коментар #5790

Модератор

Ех Пеп, ех Гуардиола.....

+Quote Post

389 страници V  « < 384 385 386 387 388 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 13th December 2019 - 08:02 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria