IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Квалификации за Евро 2020, Лига на Нациите и т.н.
6464
коментар Oct 15 2019, 10:11 AM
Коментар #31

Титуляр в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,015
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Така....бях на мача.... в сектор А откъм страната на сектор Б...и чак такива маймунски звуци за каквито твърдят английските футболисти и журналисти категорично нямаше.

Може да е имало отделни подмятания, но не и нещо кой знае какво....едва ли не целия стадион да ги е обиждал. Всичко беше брутално преувеличено от английските журналисти и съпътсващи фактори на Англия.

На нас като ни викаха миналия месец на Уембли “шибани цигани” защо тогава никой не ревна и не каза че англичаните са расисти...?

Да ме прощават, ама още преди една седмица си спекулираха англичаните с този расизъм. Реално нищо кой знае какво не е станало, просто тяхните журналисти го изкараха ебати скандала.

P.S. нищо особено не са като игра. Кейн е мега дърво, Стърлинг и Рашфорд са наистина стойностни, но до там. Просто ние сме прекалено слаби.
Go to the top of the page

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Oct 15 2019, 12:16 PM
Коментар #32

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,300
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Наистина англичаните преиграха малко и подготвяха всичко от няколко седмици насам, но и от страна на някои "фенове" има прояви. Тук хубаво са хванати действията на част от Сектор Б:

https://twitter.com/SamanthaQuek/status/118...hi-fenove-video

Аз бях в Сектор Б откъм А и няколко пъти имаше издаване на маймунски звуци, но оплакванията на англичаните, мисля че идваха от Сектор А.

П.П. Хората от видеото влязоха с полицейски ескорт на стадиона и така и ги изкараха.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
6464
коментар Oct 15 2019, 12:26 PM
Коментар #33

Титуляр в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,015
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Навсякъде има лумпели, абсолютно навсякъде.

Англичаните преекспонираха нещата прекалено много и не е честно заради една групичка от 50-100 човека да слагат под общ знаменател още 14 900 човека.

Били сме идиоти, расисти и не знам си още какви, а техните фенове, че превърнаха София за два дни в обсада никой не каза и дума. То не бяха побои, пиянства и т.н.

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 11:00 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria