IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
5 страници V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> La Liga 2017-18, Round 33: Celta Vigo - FC Barcelona, 17.04.18, 22:00 BG
I_Love_Barca
коментар Apr 19 2018, 04:48 PM
Коментар #61

Титуляр в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 1,050
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Пич смучеш си от пръстите и говориш врели некипели. Ако се влиявш от коментара на коментатора олигофрен - Бойко Серафимов, който е доказан малоумник и смехотворко то е време да спреш.Това е все едно да обвнинявяш Дембеле, че не е бил разположен 1 метър по вляво и затова паса на Гомеш е грешен. И след като онзи сбърка паса и свари цял отбор неподготвен то е тъпичко да обвиняваш другите, че не са успели да замажат грешката му. Не случайно режисьора на мача така вторачи камерата върху Гомеш след гола...
Go to the top of the page

+Quote Post
xixo
коментар Apr 19 2018, 05:39 PM
Коментар #62

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,886
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

За миг си помислих, че съм в коментарите на спортал...

--------------------

+Quote Post
_Dexter_
коментар Apr 19 2018, 07:16 PM
Коментар #63

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,091
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Футболът е колективен спорт, не е тенис на сингъл. Виновен е Гомес, виновен е Дембеле, виновни са и останалите , които не успяха да поправят първичната грешка! Меси последните 2-3 години бърка фрапантни топки , но такива лайна не съм видял по него!

+Quote Post
makiaveli
коментар Apr 19 2018, 09:30 PM
Коментар #64

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,206
Регистриран: 7-May 09
Град: Димитровград
Потребител No.: 4,405
Любими футболисти: Xavi

Всеки прави грешки, но когато не харесваш даден играч и следиш играта му под лупа, то тези грешки са като греда в окото. Така че разбирам хората, които нареждат португалеца след всяка негова такава.

--------------------

+Quote Post
runthewalk
коментар Apr 19 2018, 09:36 PM
Коментар #65

Резерва в Barça

Коментари: 2,335
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

С тези пасове които на успоредни на гол линията в собствената половина трябва да се внимава.
Това е една грешка която може и да не се повтори , важно цялостната му игра , на мен не ми допада ,ръгача Паулиньо и той с два леви но се пласира много добре и не случайно е трети гол майстор след Меси и Суарез.

+Quote Post
Mihuba
коментар Apr 19 2018, 09:57 PM
Коментар #66

Титуляр в Barça

Коментари: 3,212
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Тук вече два дни се драматизира грешния пас на Гомеш, след който станал гола. Ами риска на професията. Разбира се, винаги можем да играем по английски, с мощни заритвания на централния бранител към център-нападателя (само трябва да вземем някой като Анди Каръл или Крауч) или пък изнасяме бързо и безрисково и при първа възможност бек-чето или крилото центрират към Крауч.

Ремито във Виго си беше напълно в реда на нещата и нищо страшно не е станало. A както се разбра, Гомеш е пътник, така че още съвсем малко ще ви бърка в здравето. Надявам се от догодина да няма нито един сгрешен пас по хоризонта, след който да ни дупчат голове.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Apr 20 2018, 12:13 AM
Коментар #67

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,771
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(I_Love_Barca @ Apr 19 2018, 04:48 PM) *
Пич смучеш си от пръстите и говориш врели некипели. Ако се влиявш от коментара на коментатора олигофрен - Бойко Серафимов, който е доказан малоумник и смехотворко то е време да спреш.Това е все едно да обвнинявяш Дембеле, че не е бил разположен 1 метър по вляво и затова паса на Гомеш е грешен. И след като онзи сбърка паса и свари цял отбор неподготвен то е тъпичко да обвиняваш другите, че не са успели да замажат грешката му. Не случайно режисьора на мача така вторачи камерата върху Гомеш след гола...

ПИЧ, нищо от никъде не смуча и не говоря никакви врели некипели, освен ако всяко мнение различно от твоето значи това... Не се влияя от никакви коментари, влияя се само от това, което видях и от което пуснах като скрийншотове. Погледна ли ги въобще? Или сме на принципна, че първият сбъркал в ситуацията е виновен за всичко? Или щом е Гомеш, той е виновен за всичко? Аз не съм му фен и не мисля, че ще се справи в Барселона, но не може да обвиняваме само него за всяка грешка и допуснат гол.

Нужно ли е да вадим ситуации, в които грешка на Меси, Иниеста, Суарес, Бускетс и кой ли не са довели до голове? Това прави ли ги слаби, некадърни и прочие?

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Apr 20 2018, 04:41 AM
Коментар #68

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,050
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Никой нищо не драматизира. Смешно е как се защитава един играч след като е направил очеизвадна грешка. Тука трябва да се каже да Гомеш сбърка и точка, А пича горе ми вади снимки и ми обеснява едва ли не, че видиш ли.че не паса на Гомеш е къс а Дембеле е трябвало едва ли не да е 1 метър по вляво, само и само да оправдае грешката на Гомеш. Да ако някой смята, че в тази ситуация грешката е на Дембеле, Вермаелен, Тер Щеген или незнам си кой още, то той ЗА МЕН АБСОЛЮТНО НИЩО НЕ РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ. Проста футбола елемнатарна ситуация. Няма никаво знаечение, дали паса е дал Меси, Тер Щеген, Гомеш или Кристиано Роналдо. Който и да беше дал грешен пас след който стана гола, щеше да е виновен за този гол. Да вината не е само на Гомеш, но е 90% негова. А че мача беше без почти никакво значение и го играха резервите е друга тема. Тук говорим за една чисто футболна ситуация. След този грешен пас стана гола на противника. Камерите след гола застинаха върху Гомеш. Точка по въпроса, Да ми обвиняваш Верамелен и Дембеле за гола, значи че ти казваш на черното бяло. Точка по въпроса. А че Гомеш не става за Барса е вън от съмнение за всеки нормален и трезво следящ Барселона. Пределно ясно е и на Валверде. Ясно е и на Робер Фернандез и Бартомеу Един грешен трансфер, от който си патим всеки един мач. в който този човек влиза на терена. И то не е само Гомеш. То са серия от грешни трансфери. Цяло поколение грешни трансфери.

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Apr 20 2018, 04:49 AM

+Quote Post
_Dexter_
коментар Apr 20 2018, 04:43 AM
Коментар #69

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,091
Потребител No.: 5

Футболът е колективен спорт. Благодаря за вниманието!

+Quote Post
xixo
коментар Apr 20 2018, 09:09 AM
Коментар #70

Модератор

Коментари: 4,886
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Леле, никой не разбира от футбол и точка по въпроса - почвам да се притеснявам сериозно как този човек, който не разбира от футбол е дългогодишен капитан на аматьорски футболен отбор и с индивидуални награди от турнири. Та, той нищо не разбира от футбол - казаха му го в един форум. Да окача бутонките и да се занимава вече само с кърлинг.

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Apr 20 2018, 10:55 AM
Коментар #71

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,771
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(I_Love_Barca @ Apr 20 2018, 04:41 AM) *
Никой нищо не драматизира. Смешно е как се защитава един играч след като е направил очеизвадна грешка. Тука трябва да се каже да Гомеш сбърка и точка, А пича горе ми вади снимки и ми обеснява едва ли не, че видиш ли.че не паса на Гомеш е къс а Дембеле е трябвало едва ли не да е 1 метър по вляво, само и само да оправдае грешката на Гомеш. Да ако някой смята, че в тази ситуация грешката е на Дембеле, Вермаелен, Тер Щеген или незнам си кой още, то той ЗА МЕН АБСОЛЮТНО НИЩО НЕ РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ. Проста футбола елемнатарна ситуация. Няма никаво знаечение, дали паса е дал Меси, Тер Щеген, Гомеш или Кристиано Роналдо. Който и да беше дал грешен пас след който стана гола, щеше да е виновен за този гол. Да вината не е само на Гомеш, но е 90% негова. А че мача беше без почти никакво значение и го играха резервите е друга тема. Тук говорим за една чисто футболна ситуация. След този грешен пас стана гола на противника. Камерите след гола застинаха върху Гомеш. Точка по въпроса, Да ми обвиняваш Верамелен и Дембеле за гола, значи че ти казваш на черното бяло. Точка по въпроса. А че Гомеш не става за Барса е вън от съмнение за всеки нормален и трезво следящ Барселона. Пределно ясно е и на Валверде. Ясно е и на Робер Фернандез и Бартомеу Един грешен трансфер, от който си патим всеки един мач. в който този човек влиза на терена. И то не е само Гомеш. То са серия от грешни трансфери. Цяло поколение грешни трансфери.

Всеки има право на мнение. Аз изказах моето и приложих аргументи и снимки към него. Ти просто каза, че Гомеш е виновен и точка, а който е на друго мнение - не разбира абсолютно нищо от футбол. Така просто няма как да стане дискусия, така че няма смисъл да продължаваме.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th August 2018 - 04:03 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria